Katalog Firm

Podkategoria: Komisy, lombardy

 • SKUP.IT SKUP LAPTOPÓW, KOMPUTERÓW, APARATÓW I TABLETÓW KACPER MARKOWSKI, MICHAŁ DUDKOWSKI S.C. »

  SKUP.IT SKUP LAPTOPÓW, KOMPUTERÓW, APARATÓW I TABLETÓW KACPER MARKOWSKI, MICHAŁ DUDKOWSKI S.C.

  W ofercie przedsiębiorstwa Skup. it znajduje się usługa skupu laptopów oraz różnego rodzaju komputerów. Dodatkowo firma od ręki skupuje też smartfony, tablety oraz aparaty fotograficzne. Swoją działalność przedsiębiorstwo prowadzi od 2006 roku, zapewnia profesjonalną i szybką wycenę. Swoje placówki oraz punkty skupu posiada w takich miastach, jak Poznań, Łódź, Gdynia, Trójmiasto, Gdańsk, Warszawa, Wrocław, Kraków, Szczecin.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LOMBARD SPÓŁKA CYWILNA JANUSZ KORCZAK,PIOTR PORĘBSKI. »

  LOMBARD SPÓŁKA CYWILNA JANUSZ KORCZAK,PIOTR PORĘBSKI.

  Firma Działa 20 lat, Pożyczamy pieniądze Pod Zastaw Złota, Srebra, Sprzętu RTV I AGD, Telefonów GSM I Innych, Duże Zaufanie Dotychczasowych Klientów, Niskie Odsetki, Gotówka Od Ręki Opis naszej firmy : Działamy na rynku od 1992 roku i posiadamy niezbędne doświadczenie pozwalające nam jak najlepiej obsłużyć naszych klientów. Jesteśmy uczciwą i rzetelną firmą, cieszymy się zaufaniem i dobra opinią u osób które skorzystały z naszych usług. Obserwujemy zjawisko powrotu nawet po latach naszych klientów - fakt ten świadczy o tym, że w przeszłości zostali potraktowani profesjonalnie. Od 1998 roku nasza firma jest w pełni skomputeryzowana, co usprawnia pracę z klientami i wyklucza ewentualne pomyłki. Odsetki liczone są rzetelnie, jeżeli klient przyjdzie wcześniej komputer odliczy to od należnej kwoty. Potrafimy zrozumieć człowieka, który nagle znalazł się w złej sytuacji finansowej, ponieważ pracownicy i właściciele byli kiedyś na zasiłku dla bezrobotnych. Od początku naszej działalności wspomagamy różne fundacje charytatywne m. in. Wyspy Szczęśliwe, Fundacja Dzieci Pokrzywdzonych Losowo, Krakowski Impresariat Artystyczny, a w fundacji LIVER od 1995 roku jesteśmy honorowymi członkami. Pieniądze które u nas Państwo wpłacają, częściowo idą na pomoc tym najbardziej potrzebującym. Reasumując jeśli zajdzie taka potrzeba zapraszamy do nas osobiście lub czekamy na Państwa telefon a udzielimy wyczerpujących wyjaśnień.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "LOMBARDING" VIOLETTA ŚLIWIŃSKA »

  "LOMBARDING" VIOLETTA ŚLIWIŃSKA

  Lombarding powstał w 1995 roku. Zajmujemy się skupowaniem złota oraz srebra a także innej biżuterii. Możesz również przyjść jeśli potrzebujesz pożyczki, dajemy je pod zastaw nieruchomości lub biżuterii. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo zarówno podczas transakcji jak i po niej. Zastawione przedmioty mogą być odebrane po spłaceniu pożyczki w stanie nienaruszonym. Cechuje nas również pełna dyskrecja w stosunku do naszych klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FOX GOLD Marcin Lisowski »

  FOX GOLD Marcin Lisowski

  Potrzebujesz ekspresowej pożyczki pod zastaw? Chcesz sprzedać niepotrzebne złoto po najlepszej cenie? A może wymienić walutę? W FOX GOLD możesz zrobić to wszystko w jednym miejscu! Nasza firma zajmuje się pożyczkami lombardowymi, skupem metali szlachetnych a także prowadzimy działalność kantorową. Ponadto mamy nawiązaną umowę z Western Union, więc już w kilka minut twój przekaz pieniężny może dotrzeć do odbiorcy w innym kraju! Zajmujemy się pożyczkami pod zastaw sprzętu AGD i RTV, metali szlachetnych a także innych wartościowych rzeczy. Dla nas każdy klient jest bardzo ważny, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Ty ustalasz termin spłaty pożyczki, a w razie potrzeby istnieje możliwość przedłużenia umowy, po wpłacie odsetek. Zależy nam na pokazaniu, że lombard to miejsce przyjazne klientom, dlatego dbamy o to, aby zastaw zawsze wrócił do właściciela. U nas nie tylko sprzedasz stare, niepotrzebne złoto po atrakcyjnych cenach, ale również – w równie konkurencyjnych cenach kupisz nowe wyroby. Ponadto świadczymy usługi jubilerskie, jeśli potrzebujesz naprawić biżuterię, zmniejszyć lub powiększyć obrączkę bądź wygrawerować napis zapraszamy do Nas!!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 81 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 565 Odwiedziny alexa 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Komisy, lombardy

Komisy, lombardy - nowa firma:

Adres: