Katalog Firm

Podkategoria: Fundacje i fundusze

 • LEGG MASON TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA AKCYJNA »

  LEGG MASON TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA AKCYJNA

  Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Legg Mason jest towarzystwem inwestycyjnym, które korporacjom i małym firmom, a także osobom prywatnym daje możliwość na inwestycję swoich środków finansowych w trzeci filar, a dodatkowo różnego rodzaju finansowe programy, które maja na celu zadbanie o wysoka emeryturę. Twoja emerytura jest podstawą naszej przyszłości w trakcie życia każdego człowieka. Legg Mason działa w tej branży od blisko piętnastu lat i cały czas dostaje pozytywne oceny od swoich klientów. Wybierając swój program posiadamy duży wybór, ponieważ można wybrać nie tylko jeden fundusz inwestycyjny. W takiej okoliczności, jeśli osoba otwierająca fundusz posiada wiele funduszy, to środki inwestycyjne są dzielone względem właśnie tych funduszy. Do wyboru mamy następujące fundusze: Obligacji FIO, Akcji FIO, Fundusz Pieniężny, Senior FIO, a dodatkowo Strateg FIO. W ofercie Legg Mason TFI odnajdziesz także inne, skuteczne programy finansowe: konta emerytalne IKE, IKZE (Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego), Pracowniczy Program Emerytalny i inne.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FORUM TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA AKCYJNA »

  FORUM TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA AKCYJNA

  Stworzyliśmy Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S. A. aby oferować usługi dostosowane do indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb klientów. W naszej ofercie można znaleźć m. in. zarządzanie zbiorczym portfelem papierów wartościowych, fundusze własne, a także produkty innych towarzystw inwestycyjnych i wiele innych. Zajmujemy się również pośrednictwem w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa. Więcej informacji o naszej ofercie znajdziesz na stronie internetowej, serdecznie zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARVADO CONSULTING ANNA KUCHARSKA-BENICEWICZ »

  ARVADO CONSULTING ANNA KUCHARSKA-BENICEWICZ

  Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług. Jesteśmy profesjonalną firmą consultingową, która pomaga klientom biznesowym oraz indywidualnym pozyskiwać zewnętrzne środki finansowania. Współpracujemy z najlepszą kadrą pracowniczą, prowadzimy szkolenia, doradzamy i otaczamy naszych klientów kompleksową opieką na każdym etapie. Na Państwa życzenie stworzymy i rozliczymy projekt UE, sporządzimy analizy finansowe oraz opracowania środowiskowe niezbędne do podjęcia zewnętrznych dotacji unijnych.

  Spis Firm - Data dodania: 30 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 80 Odwiedziny netsprint 182 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 545 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Fundacje i fundusze

Fundacje i fundusze - nowa firma:

Adres: