Katalog Firm

Podkategoria: Doradztwo finansowe

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Doradztwo Finansowe „MAG-TAX” Mikulska Agnieszka »

  Doradztwo Finansowe „MAG-TAX” Mikulska Agnieszka

  Firma MAG-TAX świadczy usługi z zakresu rozliczenia podatku z zagranicy, realizacji czeków z UK i USA oraz wyjazdów na Work and Travel do USA. Kraje, które rozlicza to: UK, Niemcy, Holandia, Austria, Norwegia, Szwecja, Dania, Belgia, Irlandia, USA, Australia. MAG-TAX ma największe doświadczenie na rynku i posiada oddziały w całej Polsce: Bydgoszcz, Szczecin, Toruń, Kraków, Łódź, Zamość, Myszyniec, Słupsk, Warszawa, Katowice, Leżajsk, Rzeszów, Kielce, Radom, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Częstochowa, Lublin, Kluczbork, Sanok, Przemyśl, Szczytno, Olsztyn, Opole, Bielsko-Biała.

  Spis Firm - Data dodania: 26 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Zysk Niezależne Doradztwo FinansoweŁukasz Mozolewski »

  Zysk Niezależne Doradztwo FinansoweŁukasz Mozolewski

  Szukasz ciekawej inwestycji? Posiadasz konto inwestycyjne? Firma ZYSK Niezależne Doradztwo Finansowe pomoże Ci przy wyborze optymalnego wariantu inwestycyjnego dostosowanego do Twoich potrzeb oraz akceptowalnego przez Ciebie poziomu ryzyka. A może szukasz sposobu na dofinansowanie swojej działalności? Chciałbyś pozyskać środki z Unii Europejskiej jednak obawiasz się nadmiaru formalności i skomplikowanych procedur? Firma ZYSK Niezależne Doradztwo Finansowe świadczy usługi w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych od wyboru optymalnego programu aż po złożenie wniosku i nadzór nad jego realizacją.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DOROTA MOŚCICKA LUCRUM KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO »

  DOROTA MOŚCICKA LUCRUM KANCELARIA DORADCY PODATKOWEGO

  Wszelkie powinności powiązane z podatkami zleć profesjonalnej kancelarii podatkowej. Dzięki temu masz gwarancje, że zostaną one wykonane przez doradcę podatkowego Wrocław, który wypełnia za Ciebie np. PIT. Należy, więc zdecydować się na tę fachową pomoc. Ocalisz wiele energii i czasu. W takich sytuacjach doradca podatkowy Wrocław jest wartościową pomocą. Doradztwo podatkowe Wrocław ma na celu zagwarantowanie swoim interesantom wyboru, celowych rozwiązań. Dzięki nim mogą prowadzić oni tylko opłacalne przedsięwzięcia. Co więcej zajmujemy się bardzo kompetentnymi audytami, udzielamy biegłe porady podatkowe. Sprzyjamy optymalizacji podatkowej na zamówienie klientów, zajmiemy się też zadaniami księgowymi. Obfite zróżnicowanie naszego działania, zwiększa zadowolenie kontrahentów, którzy skorzystali z naszej porady.

  Spis Firm - Data dodania: 31 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PIOTR WITECKI - POŚREDNICTWO FINANSOWE »

  PIOTR WITECKI - POŚREDNICTWO FINANSOWE

  Nazywam się Piotr Witecki. Od 6 lat pomagam Państwu przy uzyskiwaniu produktów kredytowych. Zdobyta wiedza praktyczna oraz ukończone studia ekonomiczne pozwolają mi na efektywną pracę oraz masę zadowolnych klientów. Podczas spotkania ze mną ocenię Państwa możliwości do zaciągnięcia największego zobowiązania w budżecie domowym - kredytu hipotecznego. Wspólnie dobierzemy najkorzystniejsze oferty spośród 25 banków, okres kredytowania Waszego kredytu, odpowiedni wkład własny oraz walutę kredytu. Pomogę Państwu poznać niuanse kryjące się w skomplikowanych umowach kredytowych. Pokażę, że na wpływ finalnie zapłaconych przez Państwa środków dla banku ma nie tylko marża, ale także kilka innych czynników, o których w Bankach państwu nie powiedzą.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAYROLL TEAM Larysa Zdziechowska »

  PAYROLL TEAM Larysa Zdziechowska

  Współpraca z Nami to pewne korzyści dla Ciebie. Zapewniamy obsługę rozliczeń z ZUS i ZFŚS. Prowadzimy ubezpieczenia grupowe dla pracowników. Pozwala zmniejszyć stan zatrudnienia na stanowiskach administracyjnych, zmniejszyć koszty działalności, odciążyć firmę od czynności administracyjnych oraz odpowiedzialności prawnej. Doradztwo prawne to nasza kolejna domena, oferujemy doradztwo w zakresie praktycznych aspektów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Gwarantujemy Ci niezawodność, rzetelne wypełnienie usług, które nam zleciłeś.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MG Premium Sp. z o.o. »

  MG Premium Sp. z o.o.

  W ofercie przedsiębiorstwa MG Premium znajduje się szereg usług doradczych dotyczących Funduszy Unijnych 2014-2020. Klienci mogą też skorzystać z usług marketingowych dla eksportu, w tym z przeprowadzania badań marketingowych, dotyczących możliwości rozwoju branży na danych rynkach zagranicznych. Firma zajmuje się też funduszami norweskimi. Klienci mogą też skorzystać z oferty pomocy w tworzeniu merytorycznych biznes planów.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • OK-KREDYT Usługi Finansowe Michał Pękalski »

  OK-KREDYT Usługi Finansowe Michał Pękalski

  Chcesz w szybki i bezproblemowy sposób uzyskać gotówkę na remont mieszkania, kupno samochodu lub na inny dowolny cel? U nas dostaniesz pożyczkę bez formalności, z gwarancją rzetelności. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię kredyt bez krd czy szybka pożyczka bez bik, zgłoś się do oddziału naszej firmy. Nasi przedstawiciele oferują szeroki wybór pożyczek, które cechują się niskim oprocentowaniem oraz długim okresem kredytowania. U nas zaciągniesz kredyt bez bik i krd, a decyzja o jego przyznaniu zostanie podjęta w przeciągu dwudziestu czterech godzin. W ofercie posiadamy zarówno pożyczki dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Nie sprawdzamy bik i innych baz.

  Spis Firm - Data dodania: 27 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JATEX FINANSE SPÓŁKA AKCYJNA »

  JATEX FINANSE SPÓŁKA AKCYJNA

  Pieniądze, płynność finansowa, rentowność, długi, itp. to formuły, które jak mantra powtarzane są w współczesnych spółkach obawiając się efektów kryzysu gospodarczego. Jeśli nie chciałbyś aby dane problemy dręczyły twoją spółkę to powinno się się zawczasu zabezpieczyć na wszelką możliwość. Niezmiernie sprawną bronią do przezwyciężaniu czynników mających negatywny wpływ na działalność przemysłu jest innowacyjny faktoring, który świadczony jest przez wyszkoloną w tej dziedzinie firmę Jatex Finanse S. A.. Dzięki tej usłudze oraz uzupełniającej ją windykacji czy monitoringu należności możesz śnić bezproblemowo i nie bać się, że kryzys zawita także w twojej firmie.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • B-Act Sp. z o.o »

  B-Act Sp. z o.o

  Istniejemy od 1994 roku i dokładamy wszelkich starań, aby nasza spółka dobrze prosperowała. Posiadamy wykwalifikowany personel, który stawia na szybką komunikację. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne. Skuteczne aplikacje umożliwiają naszym klientom dostęp z każdego miejsca do informacji o swoich projektach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej www. b-act. com. pl

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TREE POLSKA RADOSŁAW MAŁECKI »

  TREE POLSKA RADOSŁAW MAŁECKI

  Aktualnie jesteśmy zasypywani wieloma, rozmaitymi produktami bankowymi i nie każdy może sobie radzić z wyborem tej najlepszej czy najbardziej odpowiadającej. Kursnafinanse. pl to strona internetowa doradcy finansowego Radosława Małeckiego, które udzieli porady w wyborze kredytów: finansowych, konsolidacyjnych, hipotecznych itp. oraz produktów ubezpieczeniowych i finansowych. Dodatkowo udzieli pomocy przy negocjacjach bankowych i dokumentacji.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 215 Odwiedziny netsprint 8 Odwiedziny msnbot 590 Odwiedziny googlebot 2462 Odwiedziny alexa 89

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo finansowe

Doradztwo finansowe - nowa firma:

Adres: