Katalog Firm

Podkategoria: Szkoły

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • ACADEMY OF LANGUAGES EDMUND SYMANOWICZ »

  ACADEMY OF LANGUAGES EDMUND SYMANOWICZ

  Academy Of Languages, szkoła językowa i biuro tłumaczeń, oferuje kursy języka angielskiego i języka niemieckiego oraz tłumaczenia pisemne i ustne w zakresie tych języków. W ofercie mamy następujące kursy językowe:- standardowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, - przygotowujące do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, - przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego. Osobom na wszystkich poziomach zaawansowania zainteresowanym nauką w trybie indywidualnym oferujemy kursy indywidualne, korepetycje lub konwersacje w terminach do indywidualnego uzgodnienia. Dysponujemy sprawdzoną, doświadczoną kadrą dydaktyczną, posiadającą dyplomy wyższych uczelni w zakresie filologii języków obcych i wykonującą swój zawód z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. W nauczaniu języków obcych stawiamy na rozwój wszystkich sprawności językowych tzn. słuchania, mówienia, czytania i pisania, które w równym stopniu potrzebne są w procesie komunikacji językowej. Zajęcia prowadzimy w małych grupach w siedzibie firmy. Więcej informacji o nas i o naszej ofercie zawartych jest na naszej stronie internetowej: www. aol. kalisz. pl Zapraszamy do współpracy i nauki w miłej atmosferze.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "MÓWISZ-MASZ" Nauka Języków Obcych Anna Jaźwińska »

  "MÓWISZ-MASZ" Nauka Języków Obcych Anna Jaźwińska

  Zapraszamy na zajęcia języka angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zajecia na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia dla firm i instytucji. Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego oraz do egzaminów Cambridge KET, PET, FCE, CAE, CPE. Bardzo małe grupy 3-5 osobowe (kameralne warunki nauki). Lekcje indywidualne oraz w parze. Elastyczność terminów dostosowana do potrzeb klientów. Niskie ceny. Możliwość rezygnacji po pierwszym tygodniu >> SPRAWDŹ NAS! Korzystny system zniżek. Dogodne warunki płatności. Konsultacje wliczone w cenę kursu. Indywidualne podejście. Nowoczesne metody nauczania. Nacisk na komunikację w nauczaniu. Zajęcia prowadzone przez profesjonalnych lektorów – egzaminatorów OKE - Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Komfortowe warunki nauki. Przyjazna atmosfera podczas zajęć. Bezpłatna kawa i herbata.

  Spis Firm - Data dodania: 20 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Hello Akademia Języka Angielskiego Spółka Cywilna Aleksandra Ejsmont i Ewa Gregorczyk »

  Hello Akademia Języka Angielskiego Spółka Cywilna Aleksandra Ejsmont i Ewa Gregorczyk

  Szkoła Języków Obcych hello :) oferuje kursy językowe dla dzieci, młodzieży gimnazjalnej i maturalnej, dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego z języka angielskiego. Gwarantujemy skuteczność! Nauczyciele, którzy nauczają w Akademii Języka Angielskiego hello :) są profesjonalistami, mają konieczne wykształcenie pedagogiczne, uczą z pasją. Wiedzą jak zmotywować ucznia do nauki, jak sprawić, aby chętnie chodził do naszej szkoły. Stawiamy przede wszystkim na komunikację. Skuteczną i przyjemną naukę zapewnią też niewielkie grupy - maksymalnie dziesięcioosobowe, które dobieramy na podstawie poziomu znajomości języka, a także wiekowo. Nasz atut to indywidualne podejście do każdego klienta, pracujemy z pełnym zaangażowaniem. Program nauczania dopasowany jest do indywidualnych potrzeb klientów. Dla bardzo zapracowanych osób, które nie mogą dopasować planu swojego dnia do planu zajęć grupowych, oferujemy zajęcia indywidualne z native speaker'em. Nasze metody dydaktyczne charakteryzują się innowacyjnością: korzystamy z tablic interaktywnych, dzięki którym lekcje są dużo ciekawsze, nie opierają się tylko na podręczniku, ale też na wielu dodatkowych materiałach, pomocach dydaktycznych. Na naszych kursach języka angielskiego stosujemy metodę Pol-English, będącą połączeniem nowoczesnego podejścia zaobserwowanego w angielskich szkołach (np. : nauka w grupach kilkuosobowych, za pomocą tablic interaktywnych i projektów, przez doświadczenie i poznanie, częściej w, ruchu" niż w ławkach) z polską solidnością (np. : systematyczne zadawanie zadań domowych, częste sprawdzanie wiadomości). Wiemy jak ważne są powtórki, systematyczne monitorowanie postępów w nauce języka angielskiego. Rodzice naszych uczniów otrzymują comiesięczny raport postępów swoich dzieci. Na stronie internetowej Szkoły Językowej hello :) znajduje się dziennik internetowy, dzięki któremu nieobecni uczniowie mają możliwość sprawdzenia, co było na zajęciach. Szkoła Językowa hello :) oferuje wynajem sal w samym centrum Bydgoszczy na szkolenia, kursy, spotkania biznesowe. Nasze zalety to między innymi: możliwość wykorzystania tablicy interaktywnej oraz dodatkowo projektora, dogodna lokalizacja (przy centrum handlowym Focus Park), bezpłatny parking, ładne sale, konkurencyjne ceny oraz zniżki dla stałych klientów. Oferujemy także profesjonalne tłumaczenia z języka angielskiego na polski oraz z języka polskiego na angielski, tłumaczenia zarówno zwykłe jak i przysięgłe. Współpracujemy z najlepszymi tłumaczami w Bydgoszczy, specjalistami w różnych dziedzinach. Znajdziesz nas na: Szkoły Językowe Bydgoszcz.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EDUCO JACEK KOWALSKI »

  EDUCO JACEK KOWALSKI

  Szanowni Państwo! Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty kursów językowych. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania językowego i w każdej grupie wiekowej. Bezpłatnie sprawdzimy poziom znajomości języka, a wykwalifikowani nauczyciele przygotują dla Państwa indywidualną ścieżkę nauki. Na zajęciach wykożystywane są najskuteczniejsze metody nauczania, oparte głównie na komunikacji. Oferujemy zajęcia grupowe, zarówno w szkole jak i z dojazdem do domu/ firmy klienta. Naukę mozna rozpocząć i zakończyć w dowolnym momencie. Już dziś zapraszamy na bezpłatną lekcje próbną!

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TOLEDO KATARZYNA WITUŁA »

  TOLEDO KATARZYNA WITUŁA

  Jeśli chcesz nauczyć się języka, bądź prowadzisz firmę i chcesz podnieść kwalifikacje swoich pracowników to oferta firmy Toledo jest idealna dla Ciebie! Do wyboru cztery języki: niemiecki, hiszpański, kataloński oraz angielski. Wysoką jakość szkoleń i kursów zapewnia wyspecjalizowana kadra nauczycielska. Dodatkowo zapewniamy zniżki grupowe czy też dla studentów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JAKUB LAKWA SZKOŁA WSPINANIA, PRACE WYSOKOŚCIOWE 9a »

  JAKUB LAKWA SZKOŁA WSPINANIA, PRACE WYSOKOŚCIOWE 9a

  9a to firma powstała w 2010 roku z siedzibą w centrum Jury północnej - Zawierciu. W branży szkoleniowej działam na terenie Zawiercia, Jury Północnej i Gór Świętokrzyskich. Zlecenia wysokościowe, imprezy integracyjne realizuje na terenie całego kraju. W mojej firmie zatrudniam tylko wykwalifikowaną, dobrze przeszkoloną kadrę pracowniczą. Wykonujemy wszelkiego typu prace na obiektach trudno dostępnych stosując techniki alpinistyczne, co wydatnie skraca czas i koszt wykonania. W swych działaniach szczególną uwagę zwracam na staranność realizacji zlecenia oraz satysfakcję klienta, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Pracuję z zastosowaniem wyłącznie atestowanego sprzętu i najlepszych materiałów od renomowanych producentów.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UNIWERSYTET PŁYWACKI MARCIN JANIAK »

  UNIWERSYTET PŁYWACKI MARCIN JANIAK

  NASZA SZKOŁA OFERUJE NAUKĘ I DOSKONALENIE PŁYWANIA• Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci od 3 roku życia• Nauka i doskonalenie pływania dla młodzieży • Nauka i doskonalenie pływania dla dorosłych• Aqua Fitness – gimnastyka wodna• Elementy treningu pływackiego ( szybkościowego, wytrzymałościowego ) dla osób pływających• Uprawnienia pływackie – Karta Pływacka, Specjalna karta Pływacka• Uprawnienia ratownicze - Młodszy ratownik WOPR, Ratownik WOPR• Pływanie korekcyjne dla dzieci i dorosłych• Pływanie rekreacyjne• Zajęcia w małych grupach (6-8) osób• A ponadto: Zabawa z Mikołajem, Wielkanocna zabawa z Jajem, Zawody pływackie, Waterpolo, Nurkowanie ABC, Dyplomy po zdobyciu kolejnych stopni w systemie szkolenia. Na zakończenie całego roku pływackiego – upominek niespodzianka. A to wszystko w miłej atmosferze i pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej!!! Organizujemy również obozy zimowe i letnie dla dzieci i młodzieży. ZAPISY TELEFONICZNE607 293 585 691 668 027

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RAFAŁ PIECZKA EURO SZKOŁA SILESIA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH i BIURO TŁUMACZEŃ »

  RAFAŁ PIECZKA EURO SZKOŁA SILESIA SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH i BIURO TŁUMACZEŃ

  Euro Szkoła Silesia Szkoła jęzuków obcych i biuro tłumaczeń Nauka języków obcych dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Intensywne kursy nauki języków obcych np. dla osób planujących wyjechać zagranice do pracy. Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego. Szkolania językowe dla firm. Uczymy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego itd. Nasza szkoła znajduje się w XVI wiecznej odremontowanej kamienicy w centrum Tarnowskich Gór nieopodal Rynku obok Targowiska miejskiego. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELŻBIETA BRUŹ-MISIEWICZ »

  ELŻBIETA BRUŹ-MISIEWICZ

  Policealna, niepubliczna 3-letnia szkoła aktorska. Nauka w szkole odbywa się w systemie dziennym (od pn. do pt. ). Szkoła kształci w dwóch specjalnościach: - Aktorskiej - Aktorsko-Musicalowej Absolwenci otrzymują dyplom z tytułem aktor lub aktor scen muzycznych. Dyplom uprawnia do wykonywania zawodu oraz do zdawania dodatkowego egzaminu przed państwową komisją egzaminacyjną Związku Artystów Scen Polskich w Warszawie. Program nauczania obejmuje przedmioty aktorskie (dykcja, wiersz, proza, podstawy gry aktorskiej, sceny współczesne, sceny klasyczne), muzyczne (emisja głosu i impostacja, śpiew solowy, piosenka aktorska, piosenka musicalowa, kształcenie słuchu z zasadami muzyki, chór), humanistyczne (historia muzyki, historia teatru i dramatu powszechnego), psychologiczne (zajęcia autopersonalne) i taneczne (taniec towarzyski, step). Od marca 3-misięczne kursy przygotowawcze do państwowych szkół teatralnych. Szkoła wpisana do ewidencji niepublicznych szkół artystycznych w MKiDN pod nr 442/6/2006.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SZCZECIŃSKIE TOWARZYSTWO KSZTAŁCENIA ARTYSTYCZNEGO »

  SZCZECIŃSKIE TOWARZYSTWO KSZTAŁCENIA ARTYSTYCZNEGO

  Szczecińskie Towarzystwo Kształcenia Artystycznego (rok założenia 1960) zajmuje się edukacją artystyczną dzieci i młodzieży, a także osób dorosłych. Zapraszamy wszystkich chętnych do naszych placówek Społeczna Szkoła Muzyczna I º (podstawowa) Tutaj dzieci zdobywają umiejętności w zakresie podstawowej szkoły muzycznej – siatka godzin i program jak w państwowych szkołach muzycznych Społeczna Szkoła Muzyczna II º (średnia) Wydział instrumentalny (6 lat) Wydział wokalny (4 lata) Jest to muzyczna szkoła zawodowa dająca tytuł muzyka instrumentalisty lub muzyka wokalisty. Obie szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych i wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogów Nauka odbywa się w godzinach popołudniowych. Adres szkoły : Szczecin ul.. Pocztowa 31/33 Szkoła Muzyki „Preludium” : Wydział instrumentalny, Wydział wokalny, zajęcia odbywają się na ul. Pocztowej 31/33 i SP Nr 18 ul. Komuny Paryskiej 20 Szkoła „Preludium” realizuje program zbliżony do programów szkół muzycznych dostosowany do indywidualnych możliwości ucznia. Tu może uczyć się każdy, bez względu na wiek i uzdolnienia. Dokładne informacje o naszych szkołach można uzyskać osobiście w siedzibie Towarzystwa – ul. Pocztowa 31/33 lub pod numerem telefonu 91-484-14-16 w godzinach 12-18 kom. 693253391 oraz na stronie internetowej www. artmuzyka. pl

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 575 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa firma:

Adres: