Firmy w: Przedszkola i żłobki - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Przedszkola i żłobki

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • MARTA MALEWSKA »

  MARTA MALEWSKA

  Króciutko o nas... Domek BamBam to żłobek w Warszawie, położony jest w zielonej okolicy, nieopodal Lasku Bielańskiego. Mieści się w dużym, przestronnym domu, który w każdym detalu zaprojektowany jest pod kątem możliwości i potrzeb małego dziecka. Do dyspozycji naszych podopiecznych przygotowanych jest sześć pokoi położonych na różnych kondygnacjach, co nie jest bez znaczenia biorąc pod uwagę uwarunkowania rozwojowe dzieci w różnym wieku. Zarówno sale zabaw jak i sypialnie są zaprojektowane tak, aby swoim wnętrzem zapewnić dzieciom zarówno poczucie bezpieczeństwa i estetyki, jak i zachęty do wielorakiego działania. Domek Bam Bam to nie tylko budynek, to także piękny ogród, który został zaprojektowany tak, aby z jednej strony wyzwalać dziecięcą aktywność i chęć odkrywania swoich możliwości, jak również aby dać wytchnienie, chwilę relaksu i odpoczynku. Nasze motto„Z bezpieczeństwem, radością i zabawą poprzez świat”Dlaczego właśnie tak? Jesteśmy świadomi tego, że powierzacie nam Państwo swój największy Skarb, dlatego zapewnienie poczucia bezpieczeństwa jest w stosunku do Państwa, jak i Waszego Dziecka dla nas priorytetem. Dlaczego zabawa? ... bo to podstawowa forma działalności dzieci. Dzięki niej zaspokajamy to, co dla naszych pociech najważniejsze: * Baraszkowanie i swoboda * Radość i beztroska * Odkrywanie i przeżywanie własnych osiągnięć, ale także granic * Rozwijanie talentów Pragnąc rozwinąć nasze motto... „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż, a zapamiętam. Pozwól mi wziąć udział, a zrozumiem” W Państwa ręce oddajemy galerię, która powinna przybliżyć specyfikę naszego Domku BamBam. Dla tych, którym to nie wystarcza... Zapraszamy! Domek BamBam to wymarzone miejsce dla Waszego dziecka :)

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KWAŚNIK DANUTA EDUKACJA PLUS - FIRMA USŁUGOWO SZKOLENIOWA »

  KWAŚNIK DANUTA EDUKACJA PLUS - FIRMA USŁUGOWO SZKOLENIOWA

  Przedszkole Radom W „Słonecznej Krainie” dzieci są radosne i uśmiechnięte! Czas tu spędzony, to szczęśliwe dzieciństwo, gdzie dzieci bawiąc się - uczą, a ucząc - bawią. „Słoneczna Kraina”, to profesjonalna opieka przedszkolna dla dzieci. Obecnie prowadzimy na terenie Mazowsza cztery placówki. Planujemy dalszy rozwój. W naszych przedszkolach prowadzimy zajęcia opiekuńczo-wychowawczo-kształcące, wspomagamy rozwój dziecka w przyjaznym, bezpiecznym i zdrowym środowisku. Wyposażenie przedszkoli stanowią sprzęty, zabawki i pomoce dydaktyczne z firmy Nowa Szkoła. Posiadają one certyfikaty bezpieczeństwa do wglądu w placówce, lub na stronie. Dzieci mają zapewnione codzienne zajęcia na świeżym powietrzu. Korzystamy z własnych, bezpiecznych placów zabaw. Nad punktami przedszkolnymi „Słoneczna Kraina” opiekę sprawuje Mazowiecki Kurator Oświaty.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • J.J. SAFARI S.C. JOANNA GRZEGORCZYK, JADWIGA JABŁOŃSKA-STEC »

  J.J. SAFARI S.C. JOANNA GRZEGORCZYK, JADWIGA JABŁOŃSKA-STEC

  Zadbamy o to aby Twoje dziecko poznawało świat w ciekawy i barwny sposób. Jesteśmy niepublicznym przedszkolem o profilu przyrodniczo-geograficznym. Nasi podopieczni poznają świat przyrody dzięki licznym wycieczkom, spacerom i żywemu kontaktowi z fauną i florą. Łączymy wspaniałą zabawę z wiedzą, dzięki czemu mają państwo gwarancję, że chodzenie do przedszkola będzie czystą przyjemnością dla waszego malucha.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Centrum Rozwoju Dziecka BEREK! Bogusława Nowiszewska »

  Centrum Rozwoju Dziecka BEREK! Bogusława Nowiszewska

  Zamysłem naszej aktywności jest zrównoważony rozwój dziecka. Tym samym dbamy o to, by oczywiście maluchom zapewnić, jak najlepszy start. Centrum Rozwoju Dziecka Berek we Wrocławiu to wspaniałe miejsce, w którym pociechy czują się swobodnie i bezpiecznie. Jesteśmy prywatną jednostką, która zapewni Państwa dzieciom opiekę i odpowiedni rozwój. Swoją propozycję zwracamy do dzieci w wieku od 10 miesięcy do 6 lat. W naszym Centrum Rozwoju Dziecka Berek, prowadzone są lekcje edukacyjne, adaptacyjne, logopedyczne, a w dodatku pogłębiające dziecięce umiejętności plastyczne, muzyczne i taneczne. Natomiast poprzez podstawowe zabawy ogólnorozwojowe dla najmłodszych dzieci, staramy się słusznie kształtować zmysły i przygotować maluszki do opanowywania początkowych zdolności. U nas każde dziecko ma szansę modyfikować swe możliwości, ale też zadbać o prawidłową posturę ciała na gimnastyce korekcyjno-kompensacyjnej. Stale współdziałają z nami specjaliści: psycholog, pedagog, logopeda. Prywatne przedszkole Wrocław daje wszystko, co musi zdobyć dziecko już na początku: wigor, harmonijny rozwój, naukę i świetną zabawę. Warto!

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EKOLUDEK S.C. AGNIESZKA CHOJNACKA-GAWIŃSKA, MARCIN GAWIŃSKI »

  EKOLUDEK S.C. AGNIESZKA CHOJNACKA-GAWIŃSKA, MARCIN GAWIŃSKI

  Ekoludek to prywatne przedszkole o profilu ekologicznym. Przedszkolaki dbają o zwierzęta w naszej zagrodzie, uprawiają warzyw w warzywniku i dbają o kwiaty w przedszkolnym ogrodzie. Dbamy o to by dzieci zdrowo się odżywiały (nasze menu opiera się o zdrowe produkty, proponujemy dietę tradycyjną, wegetariańską, bezglutenową i bezmleczną). W naszym przedszkolu poza zajęciami ekologicznymi i podstawą programową odbywają się warsztaty bajkowe, akademia gotowania, warsztaty europejskie, edukacja przez ruch, warsztaty origami i wiele innych ciekawych zajęć. Raz w miesiącu odwiedzają nas muzycy z Filharmonii Łódzkiej.

  Spis Firm - Data dodania: 02 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • URWIS S.C. MARTA CZOSKA, EWELINA DOERING-GADOWSKA »

  URWIS S.C. MARTA CZOSKA, EWELINA DOERING-GADOWSKA

  Przedszkole artystyczno-językowe URWIS to prywatne przedszkole tworzone przez ludzi, dla których praca z dziećmi jest czymś więcej niż obowiązkiem. Nauka przez zabawę przy zaangażowaniu wszystkich zmysłów - to nasz sposób na ciekawe zajęcia dla maluchów. Taniec, śpiew, zajęcia plastyczne, rytmiczno-muzyczne oraz językowe - to tylko część tego, co nasza placówka przygotowała dla Waszych pociech :)przedszkole URWIS to najlepsze przedszkole dla Twoich dzieci - przyjdź do nas i przekonaj się sam!

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kraina marzeń Grzegorz Tarka »

  Kraina marzeń Grzegorz Tarka

  Kraina Marzeń to bezpieczne, twórcze miejsce, w którym Maluchy rozwijają się poprzez zabawę, uczą się śmiejąc, beztrosko spędzając swoje dzieciństwo. Oferujemy opiekę dla dzieci w wieku od roku do 5 lat. Nasza placówka posiada status Przedszkola oraz Żłobka. Spełniamy rygorystyczne przepisy sanepidu, straży pożarnej oraz realizujemy programy edukacyjne zatwierdzone przez kuratorium oświaty. Zapraszamy wszystkie Dzieci do Krainy Marzeń.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LINGPERFEKT Elżbieta Skubel »

  LINGPERFEKT Elżbieta Skubel

  Bystry Miś to niepubliczny żłobek muzyczno-języczny. Dzięki temu połączeniu Twoje dziecko nie tylko uczy się podstaw języka już w pierwszych chwilach swojego życia ale uspokaja się przy nastrojowej muzyce. Dzieci też mogą grac na instrumentach i rozwijać swoje przyszłe pasję. Nasze opiekunki są wykwalifikowane oraz mają przygotowane mnóstwo zabaw edukacyjnych dla dzieci. Meble i otoczenie jest przygotowane tak by zapewnić bezpieczeństwo dla dzieci. Dodatkowo już nie długo będzie możliwość sprawdzenia co robi Twoja pociecha w żłobku dzięki monitoringowi, oczywiście widok z kamer będzie możliwy po wcześniejszym zalogowaniu się na swoje konto w celu bezpieczeństwa.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RENATA MALICKA NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK "PLUSZOWY MIŚ" »

  RENATA MALICKA NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK "PLUSZOWY MIŚ"

  Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców poszukujących idealnej opieki dla swoich pociech w wieku od 5 miesięcy do 3 lat. Mamy dużą placówkę, każda grupa ma swoją salę. Pokoje wyposażone są w meble, pomoce dydaktyczne i zabawki dostosowane do wieku dziecka, które posiadają atest oraz certyfikat. Został wydzielony pokój na sypialnię, gdzie dzieci mogą w ciszy wypocząć, dla najmłodszych stoją łóżeczka, a dla starszych przedszkolne leżaki. Na parterze znajduje się szatnia, obok której jest pomieszczenie na wózki. . Klub Maluszka "Pluszowy Miś " w ramach wpisowego i abonamentu zapewnia: pościel, pampersy, środki higieniczne i inne niezbędne dziecku rzeczy. Pościel ręczniki, śliniaki są na bieżąco przez nas prane /posiadamy pralkę i suszarkę. /Rodzice przynoszą tylko ubranie na zmianę i pantofle najlepiej na rzepy. Praca opiekuńczo- wychowawcza prowadzona jest w trzech grupach pod okiem fachowej kadry na podstawie planu pracy opiekuńczo-wychowawczej. Zapewniamy; - profesjonał opiekę -ciepłą, domową atmosferę - wesołą zabawę- interesujące zajęcia dydaktyczne- indywidualne podejście- bezpieczne otoczenie Pakiety godzinowe lub abonament całodzienny – ceny od 4, 5 do 7 zł/h. Czynne 7. 00-18. 00

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "MAK-POL" Tadeusz Mędrzak »

  Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "MAK-POL" Tadeusz Mędrzak

  Serdecznie zapraszamy do Przedszkola Niepublicznego Promyczek wszystkie Dzieci między 2, a 6 rokiem życia. Mając świadomość, jakie zadanie spoczywa na nauczycielu, zatrudniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, systematycznie doskonalącą i podnoszącą swoje kwalifikacje i umiejętności pedagogiczne. Nauczyciel jest osobą, która prowokuje dziecko do poznawania kim jest i kim może zostać -dając mu możliwość wyboru różnych wariantów działania. Akceptuje różnorodność rozwojową każdego dziecka, przestrzega jego praw, jest wśród dzieci, rozmawia z nimi (nie mówi do nich), jest otwarty, życzliwy, gotowy do wyjaśnień, pomocy - zachowuje przy tym indywidualną linię rozwoju każdego dziecka.

  Spis Firm - Data dodania: 10 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 78 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 12 Odwiedziny googlebot 703 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkola i żłobki

Przedszkola i żłobki - nowa firma:

Adres: