Firmy w: Pomoce dydaktyczne - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Pomoce dydaktyczne

 • Firma Wielobranżowa "FANTOM" Andrzej Miętkiewicz »

  Firma Wielobranżowa "FANTOM" Andrzej Miętkiewicz

  Nasza firma istnieje od 1991 roku, jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Firmy 3B SCIENTIFIC - na Polskę (produkującej od 70 lat modele z zakresu anatomii człowieka, botaniki, zoologii, chemii, fizyki oraz nowoczesnych fantomów reanimacyjnych) oraz firmy SOMSO MODELS (produkującej modele z zakresu anatomii, zoologii i botaniki). Ponadto posiadamy w swojej ofercie fantomowe głowy dentystyczne niemieckiej firmy FRASACO oraz wiele innych modeli i symulatorów znanych światowych marek. Chcielibyśmy na naszej witrynie internetowej przedstawić Państwu naszą aktualną ofertę handlową dotyczącą pomocy dydaktycznych. Proponowane przez nas pomoce posiadają międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001.

  Spis Firm - Data dodania: 16 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SENEKS S.C. DARIUSZ SENDUR, AGNIESZKA SENDUR »

  SENEKS S.C. DARIUSZ SENDUR, AGNIESZKA SENDUR

  Hurtownia istnieje od 1989 r. Prowadzimy internetową i tradycyjną sprzedaż hurtową artykułów papierniczych, biurowych i szkolnych. Na terenie Polski możliwa wysyłka GRATIS. Przez ponad 20 lat działalności hurtownia Seneks zyskała sobie szerokie grono stałych klientów. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom w 2008 roku uruchomiliśmy możliwość składania zamówień przez internet. ZAPRASZAMY na zakupy!

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "WERSALIN" Jerzy Syposz »

  Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "WERSALIN" Jerzy Syposz

  Firma Wersalin oferuje kompleksowe wyposażanie obiektów oświatowych w meble oraz sprzęt i akcesoria. Nasze wyroby oferujemy także w sklepie internetowym. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w zakresie dostaw i wyposażeń do w/w placówek. Posiadamy bogatą ofertę handlową, jednocześnie stale poszerzamy asortyment, poszukując nowych rozwiązań, tak aby wachlarz towarów i usług był atrakcyjny i spełniał rosnące oczekiwania oraz wymagania Klientów. Gwarantujemy doradztwo oraz konkurencyjne ceny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, udzielamy wszelkich potrzebnych informacji na temat produktów, formy zakupu i dostaw. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Nowa Szkoła Sp. z o.o. »

  Nowa Szkoła Sp. z o.o.

  Masz dosyć typowych sal szkolnych i przedszkolnych? Zobacz, co przygotowała dla Ciebie firma Nowa Szkoła! Jesteśmy liderem polskiego rynku mebli szkolnych i przedszkolnych. Od kilkunastu lat z powodzeniem zajmujemy się wyposażaniem żłobków, przedszkoli oraz szkół. Wyprodukowane przez nas meble cechuje trwałość wykonania oraz atrakcyjna cena. W swojej ofercie posiadamy również pomoce dydaktyczne, materiały edukacyjne oraz wszystko to, co jest niezbędne do pracy z dzieckiem. Zajrzyj na naszą stronę internetową i dowiedz się, dlaczego zaufało nam już tyle szkół i przedszkoli!

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "WYDAWNICTWO PEDAGOGICZNE OPERON" SP. z o.o. »

  "WYDAWNICTWO PEDAGOGICZNE OPERON" SP. z o.o.

  Poszukujesz najbardziej skutecznych sposobów na odpowiednie przygotowanie się do egzaminu dojrzałości? www. gieldamaturalna. pl to platforma edukacyjna stworzona przez Wydawnictwo Naukowe Operon, służąca do intensywnych powtórek do egzaminu maturalnego. W materiałach umieszczonych na platformie znajdują się materiały diagnostyczne dla wszystkich poziomów maturalnych, zadania, arkusze maturalne oraz inne materiały edukacyjne, które pomogą w nauce do egzaminu dojrzałości. Wprowadź kod i zaloguj się, aby wypróbować nowoczesną platformę edukacyjną na GieldaMaturalna. pl!

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 4HS sp. z o.o. »

  4HS sp. z o.o.

  Jesteś zainteresowany innowacyjnymi szkoleniami BHP? Jesteśmy doświadczoną ekipą zajmującą się kompleksową obsługą w dziedzinie BHP. Do każdego zadania podchodzimy rzeczowo i z nieukrywaną energią, ponieważ zajmujemy się tym, co lubimy. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby spełnić najśmielsze oczekiwania klientów. Wykonujemy zarówno wstępne jak i okresowe szkolenia BHP. Nasza firma działa kompleksowo, przyuczamy pracowników pochodzących z różnorodnych grup zawodowych, wykonujemy analizy stanu BHP, udzielamy pomocy w ustalaniu warunki powstawania nieszczęśliwych incydentów mających miejsce w trakcie pracy, a także chorób zawodowych.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 88 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 581 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pomoce dydaktyczne

Pomoce dydaktyczne - nowa firma:

Adres: