Firmy w: Nauka - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Nauka

 • STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH SPÓŁKA JAWNA »

  STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH SPÓŁKA JAWNA

  W ramach oferty naszego studium językowego zapewniamy kursy językowe realizowane przez wysoko wykwalifikowanych oraz doświadczonych lektorów oraz native speakerów. Nowoczesny program i techniki nauczania pozwalają nam zapewnić doskonałe rezultaty prowadzonych zajęć. Studium jest placówką kształcenia ustawicznego wpisaną do ewidencji placówek niepublicznych. Jesteśmy również ośrodkiem rekomendowanym przez British Council przygotowującym do egzaminów Uniwersytetu Cambridge.

  Spis Firm - Data dodania: 09 09 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIO-STAT STUDIO BADAŃ I ANALIZ BIOSTATYSTYCZNYCH DARIUSZ ŚWIETLIK »

  BIO-STAT STUDIO BADAŃ I ANALIZ BIOSTATYSTYCZNYCH DARIUSZ ŚWIETLIK

  Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność najwyższej jakości oferowanych przez nas rozwiązań. Prowadzimy Studio badań i analiz biostatystycznych. Do naszych specjalności zalicza się wykonywanie analiz danych w szczególności na rynku medycznym. Oferujemy opracowania statystyczne wykonywane przez pracownika wyższej uczelni medycznej. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, poparte doświadczeniem. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie oraz z zaangażowaniem. Zapraszamy serdecznie.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "INTERNATIONAL MOVIE PRODUCTIONS HOME VIDEO LTD"SPÓŁKA Z O.O. »

  "INTERNATIONAL MOVIE PRODUCTIONS HOME VIDEO LTD"SPÓŁKA Z O.O.

  Szukając kursów angielskiego w Anglii każdy człowiek biznesu powinien zwrócić uwagę na szkolenia ośrodka językowego Linguarama. To jedna z najlepszych w tej branży firma. Trudni się w kursach angielskiego dla biznesu. Oferują tak kursy indywidualne, jak i grupowe. Doświadczanie angielskiego zaczyna się już od momentu przyjścia, każdy uczestnik jest tu czynnie włączany we wszystkie aktywności, co wiąże się z słuchaniem, mówieniem i rozumieniem tego języka. Przez cały czas trwania kursu jego członkowie uczą się w sposób aktywny albo pasywny. Wybierając kurs z Linguarama w Wielkiej Brytanii kursanci mają gwarancję najwyższego poziomu zajęć prowadzonych przez specjalistów, a dostosowanych wspaniale do ich potrzeb zawodowych. Być może to właśnie jest powodem, dla jakiego co roku do ośrodków Linguarama przybywają uczestnicy z przeszło 60 krajów. Być może ma dla nich znaczenie, że wszystkie ośrodki tej szkoły językowej na obszarze Anglii mają akredytację British Council, zapewniającą najwyższy standard i profesjonalne szkolenia. Szczegóły o firmie i jej ofercie znaleźć Możecie Państwo na stronie.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROGRAM CBT Amadeusz Szlajter »

  PROGRAM CBT Amadeusz Szlajter

  Mobbing Program - zajmuje się wdrażaniem narzędzi przeciwdziałania zjawisku mobbingu, stalkingu, dyskryminacji i molestowania w zakładzie pracy. Firma oferuje profesjonalne doradztwo antymobbingowe i antydyskryminacyjne dla firm, korporacji, instytucji publicznych, a także pojedynczych osób, freelancerów i kadry kierowniczej. Specjaliści Mobbing Program, posiadają szerokie umiejętności z zakresu psychologii, socjologii, kulturoznawstwa i pedagogiki, dlatego każdy klient może liczyć na najwyższą jakość oferowanych usług, zarówno w zakresie prowadzonych szkoleń, warsztatów, kursów, jak i opracowywania dokumentów i modeli polityki antymobbingowej. Coach Program CTB zajmuje się wdrażaniem narzędzi przeciwdziałania zjawisku mobbingu od 2008 roku. W tej chwili jest jedną z najbardziej doświadczonych firm w tym zakresie w Polsce.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SUBITO mgr ILONA DEPTAŁA »

  SUBITO mgr ILONA DEPTAŁA

  Misją naszej firmy Subito, z siedzibą w Nakle Śląskim jest rzetelna pomoc i wsparcie osób, które napotykają na problemy na swojej drodze edukacyjnej. Tym samym nasza wykwalifikowana kadra z miłą chęcią, odpowiedzialnością i dbałością przystąpi do pisania prac Śląsk, które obejmują Państwa pracę egzaminacyjną, dyplomową czy też zaliczeniową. Po wysłuchaniu Państwa potrzeb i oczekiwań opracujemy dla Państwa, pożądaną pracę. Ponadto nasze usługi są także ukierunkowane na udzielanie lekcji prywatnego nauczania. Co za tym idzie posiadamy w swojej ofercie pełen wachlarz kursów, szkoleń i korepetycji rachunkowość. Nasza oferta kursów, szkoleń i korepetycji pozwoli na uporządkowanie dotychczas zdobytej wiedzy i pozyskanie nowych, pożytecznych umiejętności. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Usługi Korepetytorskie KorMat Krzysztof Dolata »

  Usługi Korepetytorskie KorMat Krzysztof Dolata

  Korepetycje matematyka Bydgoszcz: Wszedłeś tu bo zapewne jesteś zainteresowany korepetycjami. Udzielam korepetycji z matematyki w Bydgoszczy i okolicach. Przygotowujemy uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum oraz średniej do wszystkich egzaminów. Oferujemy kompleksowe przygotowanie do wszelkich egzaminów. Potrzebujesz pomocy w tym zakresie? Zadzwoń do nas - to my jesteśmy od rozwiązywania problemów.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Anna Korzeniowska-Kacprzak »

  Anna Korzeniowska-Kacprzak

  Wyjątkowe atrakcje dla dzieci Kraków czekają do Państwa dyspozycji w Centrum Sportowo-Edukacyjnym SkakAnka. W naszej ofercie znajdują się rozmaite zajęcia dla dzieci takie jak ścianka wspinaczkowa Kraków. Dla młodszych dzieci jest gimnastyka sportowa. Oprócz zajęć sportowych prowadzimy warsztaty artystyczne dla dzieci. Znajdziecie też Państwo coś dla siebie - kącik dla rodziców. Centrum Sportowo-Edukacyjne SkakAnka to miejsce atrakcji dla dzieci w każdym wieku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SICZEK KOZERA SPÓŁKA JAWNA »

  SICZEK KOZERA SPÓŁKA JAWNA

  Firma Elab Education Laboratory specjalizuje się w doradztwie oraz kompleksowej pomocy w procesie rekrutacji na studia za granicą, studia magisterskie w Anglii, studia w Danii czy medycynę za granicą. U nas dowiesz się między innymi, jakie są wymagania na studia w Anglii i nie tylko. Marzysz o liceum w Anglii lub profesjonalnym kursie językowym w Londynie? Dzięki fachowej pomocy specjalistów z Elab Education Laboratory Twoje marzenia na pewno staną się rzeczywistością. Zapraszamy do współpracy. Wybierz swoją uczelnię w Anglii, studia podyplomowe za granicą lub studia w USA, a my pomożemy Ci się tam dostać.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 83 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 8 Odwiedziny googlebot 604 Odwiedziny alexa 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauka

Nauka - nowa firma:

Adres: