Firmy w: Nauka jazdy - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Nauka jazdy

1 · 2 · następna strona »
 • "NAUKA JAZDY"-ŻUCHOWSKI, ŻUCHOWSKI IRENEUSZ »

  "NAUKA JAZDY"-ŻUCHOWSKI, ŻUCHOWSKI IRENEUSZ

  Szkoła Nauki Jazdy 14-stka istnieje od 1995 roku w Stargardzie Szczecińskim przy ulicy Ceglanej 11. Właścicielami firmy są Roman Rogalski, Ireneusz Żuchowski. Prowadzimy kursy kategorii: A, A1, B, B1, B+E, C, C+E. Posiadamy doświadczoną kadrę instruktorską z wieloletnim stażem (10 instruktorów i wykładowców). Wykłady prowadzone są od godziny 17. 15 w sali nr1 w każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek lub indywidualnie zgodnie z życzeniem kursanta. Nasze biuro czynne jest codziennie od godziny 8. 00 do 20. 00.

  Spis Firm - Data dodania: 16 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARTUR JAKUBOWSKI OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "PIERWSZA JAZDA" »

  ARTUR JAKUBOWSKI OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "PIERWSZA JAZDA"

  Jeśli szukasz szkoły, w której kurs prawa jazdy będziesz wspominał z prawdziwą przyjemnością, a do egzaminu podejdziesz spokojnie, pewny wiedzy jaką nabyłeś na kursie, to jesteś na właściwej stronie. Witamy w naszym ośrodku PIERWSZA JAZDA. Nasz ośrodek znajduje się w centrum Wrocławia przy Aleji Wiśnowej 36a pokój 120 pierwsze piętro. Jesteśmy niewielką szkołą, ale uznajemy to za dodatkowy atut. Zajęcia teoretyczne odbywają się w małych grupach. Dzięki temu instruktor prowadzący zajęcia ma możliwość indywidualnej pracy z kursantami, a każdy uczestnik kursu ma szansę aktywnego udziału w zajęciach. Nasi instruktorzy to kierowcy z wieloletnim doświadczeniem. Doskonale znają sposoby nauczania. Będą starać się nauczyć Państwa myślenia i odpowiedzialności za kierownicą, a tym samym bezpiecznej jazdy. Dostosują przebieg szkolenia do indywidualnych predyspozycji i potrzeb Państwa. Dzięki swoim umiejętnością potrafią nawiązać kontakt z ludźmi w różnym wieku, o różnym charakterze i doświadczeniach. Nasi instruktorzy wiedzą również jak ważne w pracy z kursantami jest opanowanie, cierpliwość, wyrozumiałość i poszanowanie drugiego człowieka. Wielokrotnie nasi kursanci doceniali te umiejętności. Zdajemy sobie sprawę z tego jak stresujące są pierwsze kroki za kierownicą, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby doprowadzić Państwa do zdania egzaminu państwowego w sposób jak najmniej stresujący.

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KRZYSZTOF KONIECZNY OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "KRZYŚ" »

  KRZYSZTOF KONIECZNY OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "KRZYŚ"

  Ośrodek Szkolenia Kierowców "Krzyś" prowadzi szkolenia kursowe w zakresie kategorii "B". Oferujemy:szkolenie podstawowe;szkolenie ekspresowe;szkolenie dodatkowe;szkolenie uzupełniające;szkolenia przypominające dla osób posiadających prawo jazdy;Przy zapisach grupowych specjalne rabaty!!! - zniżki dla uczniów i studentów;- nieoprocentowane raty;Zapewniamy miłą i bezstresową atmosferę w trakcie kursu.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARTBED DAMIAN BEDNARZ »

  ARTBED DAMIAN BEDNARZ

  Nauka jazdy ArtBED, kursy na prawo jazdy Rybnik. Skuteczne kursy prawa jazdy na kat. B. TERAZ TEORIA W 2 TYGODNIE!!! Nowoczesne metody szkolenia, samochody egzaminacyjne - TOYOTA YARIS. Bezstresowe w rodzinnej atmosferze jazdy. Oferujemy naukę przez instruktora z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu samochodu a nie kogoś kto po trzech latach od otrzymania prawa jazdy i po zaliczeniu kursu na instruktora z urzędu pracy, bez jeżdżenia i doświadczenia, chce uczyć innych. Taki proceder trwa obecnie teraz w wielu ośrodkach szkolenia kierowców. U nas zajęcia odbywają się we własnej sali wykładowej a nie w szkole dlatego ustalamy na początku z kursantami dni szkolenia teoretycznego, które odpowiadają wszystkim. Jazdy odbywają się pod okiem egzaminatora, który prowadzi także zajęcia teoretyczne i z przepisami jest na bieżąco a nie tylko wozi kursantów. Oferujemy niskie ceny, liczne rabaty i zniżki! GRATISY W CENIE! PROMOCJA sprawdź na mojej stronie Dojazd po klienta na jazdy w rejonie centrum Rybnika. ZAPISY tel. 791 791 030, e-mail: info@prawojazdy.rybnik.pl, Biuro znajduje się naprzeciw C. H. Rybnik Plaza ul. Raciborska 15 II piętro. Więcej szczegółów i promocji na naszej stronie internetowej, mail-em i tel.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UTRACKI MICHAŁ P.W. "JEDYNKA" MICHAŁ UTRACKI Nazwa skrócona: JEDYNKA »

  UTRACKI MICHAŁ P.W. "JEDYNKA" MICHAŁ UTRACKI Nazwa skrócona: JEDYNKA

  Pierwsza szkoła w mieście Tarnowskie Góry. Świadczymy usługi z zakresu nauki jazdy, szkoleń dodatkowych, a także kursy pierwszej pomocy. Nasza szkoła ma jeden z najwyższych współczynników zdawalności w regionie, co dobitnie świadczy o jakości szkolenia. Nauka odbywa się w odnowionej salce, zawsze jest coś do picia dla kursantów, jeśli ktoś ma ochotę na kawę, nie ma problemu, soczek - też nie mam nic przeciwko. Pozdrawiam i zapraszam

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW AUTO-JAZDA CICHACKI KRZYSZTOF »

  OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW AUTO-JAZDA CICHACKI KRZYSZTOF

  Chcesz mieć Prawo Jazdy...??? Zapraszam do Auto - Jazdy...!!! Stawiamy na Jakość...!!! Profesjonalnie... Uczciwie... Rzetelnie... Organizujemy Kursy Prawa Jazdy oraz Szkolenia dla Przewoźników Rzeczy i osób. Motto : 30 godz. Teorii + 30 godz Praktyki ( właściwie wykorzystane ) = Sukces na Egzaminie w WORD!!! Nauka Jazdy odbywa się Tylko na takich pojazdach - jakie są na Egzaminie w WORD Toruń! Szkolenia okresowe oraz kwalifikacja wstępna dla przewoźników rzeczy i osób odbywa się w dowolnych godzinach ( system e-learningowy )

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Jacek Waśniewski Auto Szkoła Waśniewski »

  Jacek Waśniewski Auto Szkoła Waśniewski

  Oferujemy Państwu profesjonalne szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii B. Kładziemy duży nacisk na szkolenie praktyczne. Większość zajęć praktycznych odbywa się w Olsztynie, na trasie egzaminacyjnej. Kursantom oferujemy materiały do nauki cenie kursu oraz dogodny system ratalny. Każde szkolenie kończy się teoretycznym i praktycznym egzaminem wewnętrznym. Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo: kurs szkolny z rabatem dla uczniów i studentów

  Spis Firm - Data dodania: 02 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SZKOŁA JAZDY "KURSANT" S.C. GRAD SŁAWOMIR, ŚWISULSKI ANDRZEJ »

  SZKOŁA JAZDY "KURSANT" S.C. GRAD SŁAWOMIR, ŚWISULSKI ANDRZEJ

  Strona internetowa Szkoły Jazdy Kursant we Wrocławiu. Kursy na prawo jazdy każdego typu. Kursy zawodowe na urządzenia budowlane. Oferta szkoły jazdy Kursant jest bardzo szeroka, oprócz prawa jazdy na pojazdy osobowe, oferujemy szkolenia na każdy typ prawa jazdy: A, A1, B, B1, B+E, C1, C, C1+E, C+E, D1, D, D1+E, D+E, T. Szkolenia dla osób niepełnosprawnych, badania i szkolenia okresowe i doszkalające jazdę pojazdami na specjalnym torze poślizgowym. Kursy na motorniczego tramwaju oraz operatorów pojazdów specjalistycznych, dźwigów i żurawi samojezdnych.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AUTKO Leszek Pławiak »

  AUTKO Leszek Pławiak

  Szkoła Jazdy Autko organizuje kursy na prawo jazdy kategorii A1, A i B. Każdy kurs składa się z części teoretycznej i praktycznej. Zajęcia z teorii prowadzone są w sali wykładowej we Wrocławiu. Cena każdego kursu obejmuje koszty egzaminu wewnętrznego, materiałów szkoleniowych oraz zajęć z udzielania pomocy przedmedycznej. Jesteśmy kadrą wykwalifikowanych instruktorów. Oferujemy jazdy doszkalające dla osób posiadających prawo jazdy. Nauka jazdy w naszym ośrodku to gwarancja kształcenia na wysokim poziomie.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW Henryk Bolesławski »

  OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW Henryk Bolesławski

  Misją rekomendowanego serwisu online jest prezentacja mieszczącej się w Lublinie Szkoły Nauki Jazdy MotoAS. Ośrodek przeprowadza kursy dotyczące prawa jazdy kategorii A oraz B. Kursanci mają zagwarantowaną świetnie wyposażoną salę wykładową, a ponadto potrzebne pomoce szkoleniowe. Uzyskują informacje z obszaru zasad ruchu drogowego i bezpiecznej jazdy po mieście. MotoAS posiada pojazdy marek Toyota Yaris, Opel Corsa, Renault.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 81 Odwiedziny netsprint 182 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 730 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauka jazdy

Nauka jazdy - nowa firma:

Adres: