Katalog Firm

Podkategoria: Kursy i szkolenia

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Effect Group Sp. zo.o. »

  Effect Group Sp. zo.o.

  Effect Group Sp. z o. o. to firma szkoleniowo-doradcza specjalizująca się w zwiększaniu efektywności na wszystkich poziomach organizacji, poprzez udostępnianie sprawdzonej wiedzy i doświadczenia zawodowego naszych trenerów. Proponujemy Państwu szkolenia otwarte i zamknięte w takich obszarach działalności jak: • logistyka, zakupy, produkcja, export/import, transport, • zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo pracy, hr, kadry, • umiejętności interpersonalne, windykacja, • sprzedaż, marketing, obsługa klienta Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem szkoleń otwartych na naszej stronie.

  Spis Firm - Data dodania: 05 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AS Schol of English Sławomir Tobiasz »

  AS Schol of English Sławomir Tobiasz

  Biuro turystyczno-edukacyjne AS School of English jest agentem zagranicznych szkół języka angielskiego i organizuje wyjazdy na prowadzone przez nie kursy i szkolenia. Szkoły te znajdują się w następujących krajach anglojęzycznych: Australia, Nowa Zelandia, USA, Kanada, Wielka Brytania, Irlandia, Malta i RPA. Zaletą prowadzonych przez nie szkoleń jest nauka w międzynarodowych grupach z nauczycielami włącznie native speakerami. Można je rozpocząć w dowolny poniedziałek przez cały rok i uczyć się dowolną ilość tygodni. Biuro AS organizuje także kolonie i obozy językowe w górach (Zakopane) i nad morzem (Jastrzębia Góra, Dźwirzyno) w kraju, a także za granicą w Anglii, na Malcie i Cyprze. Odbywają się one w letnie wakacje i są przeznaczone dla dzieci oraz młodzieży. W ich programie znajdują się lekcje angielskiego, wypoczynek, rekreacja i wycieczki. Imprezy zagraniczne mają charakter międzynarodowy - biorą w nich udział rówieśnicy z całego świata. Daje to dodatkową możliwość podszkolenia angielskiego mówionego w realnych sytuacjach.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MASTER LANGUAGE-LANGUAGE CENTRE MARZENA ZARZYCKA »

  MASTER LANGUAGE-LANGUAGE CENTRE MARZENA ZARZYCKA

  Centrum językowe MASTER LANGUAGE zaprasza na kursy języka angielskiego i rosyjskiego na Tarchominie, Pradze Pn. i Gocławiu : * Szkolenia dla firm i instytucji, * Kursy grupowe dla dorosłych (General & Business English, Direct Method For English), * Konwersacje w małych grupach, * Kursy ogólne i specjalistyczne, programy autorskie, * Zajęcia w domu dla maluchów (od 3 lat), * Kursy grupowe dla dzieci (6-12 lat), * Kursy grupowe dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej, * Przygotowanie do egzaminów językowych: kurs gimnazjalny, matura, FCE, CAE, * Zajęcia indywidualne, * Programy przygotowywane na życzenie słuchaczy. Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy i "native speakers" Od poniedziałku do soboty ZAPRASZAMY!!! Nabór na nowy semestr już trwa.

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KLIMAS MAŁGORZATA PRESTIGE EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA »

  KLIMAS MAŁGORZATA PRESTIGE EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA

  Trenerzy i wykładowcy Europejskiego Centrum Kształcenia PRESTIGE to wybrani przez nas najlepsi w praktyce profesjonaliści - zespół wysokiej klasy ekspertów. Zaprosiliśmy do prowadzenia szkoleń tylko aktywnych w branży menedżerów posiadających unikalną wiedzę i praktykę. Doświadczenie w biznesie, talent pedagogiczny, charyzma oraz profesjonalne podejście do uczestników szkoleń – to ich główne cechy. Nasz programy szkoleń mają charakter autorski i mogą być konstruowane uwzględniając wcześniejszą analizę potrzeb Klienta. Prowadząc szkolenia na zlecenie in company optymalizujemy program, skuteczną metodę dydaktyczną, najlepszego wykładowcę oraz miejsce i czas szkolenia. Oferujemy Państwu wiedzę i umiejętności w oparciu o potrzeby rynku polskiego oraz zmiany prawne jakie nastąpiły w wyniku przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Naszym atutem jest pełna elastyczność i szybka reakcja na zmiany oraz podejmowanie coraz to nowszych zagadnień i proponowanie ich w formie dostosowanej do Państwa potrzeb - konferencje, seminaria, szkolenia otwarte, szkolenia in company, szkolenia menedżerskie, szkolenia outdoorowe, warsztaty itd. Szkolimy działy kadr, finansów, logistyki, prawo pracy, obsługi klienta, marketingu, specjalistów działów handlowych i wiele innych. Zapraszamy do serwisu.

  Spis Firm - Data dodania: 06 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Konrad Sułkowski - USŁUGI BHP i PPOŻ "SUŁKOWSKI" »

  Konrad Sułkowski - USŁUGI BHP i PPOŻ "SUŁKOWSKI"

  Jesteśmy firmą z doświadczeniem w branży BHP i PPOŻ. Prowadzimy szkolenia BHP, szkolenie ppoż. Opracowujemy Instrukcja bezpieczeństwa Pożarowego. Robimy Kurs pierwszej pomocy. W swojej kadrze posiadamy inżynierów pożarnictwa posiadających wykształcenie w Szkole Głównej Służby Pożarniczej oraz studia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Stałe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników poprzez kursy, szkolenia i konferencje pozwalają nam utrzymać odpowiedni poziom świadczonych usług o czym świadczy rosnąca liczba firm korzystających z naszych usług. Do każdego klienta mamy indywidualne podejście i pełne zrozumienie. Rodzaje usług: - stała obsługa BHP w firmach - szkolenia wstępne i okresowe BHP - szkolenia przeciwpożarowe - szkolenia z pierwszej pomocy - Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego - ocena ryzyka zawodowego - audytowanie stanu BHP - prowadzenie postępowań powypadkowych DOJAZD DO KLIENTA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI!!!

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • IWNiSE Sp. z o.o. »

  IWNiSE Sp. z o.o.

  IWNiSE: zarządzanie jakością, szkolenia iso, systemy zarządzania jakością. Profesjonalne szkolenia iso Warszawa. Nadzór inwestorski - kierownik projektu, inżynier kontraktu, inwestor zastępczy. Zarządzanie projektami, systemy, zarządzanie jakością iso. Pełnomocnik ds SZJ, system zarządzania jakością, odpowiedzialność społeczna, SA8000. Zarządzanie jakością, systemy zarządzania jakością, szkolenia iso w Warszawie. Audyty u dostawców, kwalifikacja dostawców wyrobów i usług. System przeciwdziałania korupcji - bezpieczeństwo informacji, zapobieganie korupcji i system antykorupcyjny. Kosztorysy budowlane, koordynacja budowy, zarządzanie budową.

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LangMedia Sp. z o.o. »

  LangMedia Sp. z o.o.

  Firma Tutor prowadzi nowoczesny i efektywny kurs angielskiego przez internet. Osoby chcące poszerzyć znajomość angielskiego w szerokim zakresie, powinny skorzystać z udogodnień, jakie oferuje nowoczesna technologia zdalnego nauczania angielskiego. Wraz z kursem językowym eTutor możemy w łatwy i szybki sposób przyswoić sobie nie tylko słownictwo, ale także zrozumieć gramatykę angielską. Kurs językowy umożliwia wykonywanie licznych ćwiczeń, rozwiązywanie testów, czy odsłuchiwanie ich wymowy. By móc z niego skorzystać, wystarczy odwiedzić witrynę i zarejestrować się w systemie. Potem bezproblemowo można już uczyć się języka angielskiego, samodzielnie wyznaczając kierunki oraz szybkość nauki, co stanowi niewątpliwy plus. Kurs języka angielskiego Tutor daje nam możliwość dostosowania ilości godzin nauki do własnego czasu wolnego.

  Spis Firm - Data dodania: 05 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BEAUTY LUX MAGDALENA PIOTROWSKA »

  BEAUTY LUX MAGDALENA PIOTROWSKA

  Szkoła kosmetyczna specjalizująca się w stylizacji paznokci. Prowadzimy zawodowy kurs stylizacji paznokci 120 godz., które zawierają zagadnienia: manicure, pedicure, przedłużanie paznokci ( tipsy), zdobienie paznokci, paznokcie żelowe, paznokcie akrylowe, choroby paznokci, pielęgnacja paznokci naturalnych, zdobienia kolorowym akrylem, zdobienia kolorowym żelem oraz najmowe trendy w stylizacji paznokci: łączenie akryli i żelu na paznokciu ( tipsy) Wydajemy firmowe Certyfikaty marki NEW NAILS. Pozostałe kursy kosmetyczne to: kurs makijażu dla każdego (ABC), kurs wizażu I stopnia, kurs wizażu II stopnia – makijaż dzienny, makijaż wieczorowy, makijaż do pacy, makijaż ślubny, analiza kolorystyczna itp. ;kurs przedłużania rzęs – przedłużanie rzęs techniką jeden na jeden;kurs henny brwi i rzęs – nauka nakładanie henny na rzęsy i regulacja brwi;kurs depilacji woskiem – depilacja pach, depilacja bikini, nóg, depilacja całego ciała; Zapraszamy na szkolenia w Warszawie. Idealne szkolenia dla osób z spoza Warszawy i spoza Polski (5 minut od dworca centralnego, 5 minut od stacji metra, organizujemy noclegi.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Studio Tańca First Steps »

  Studio Tańca First Steps

  Studio Tańca First Steps działa na terenie trójmiasta. Powstało aby propagować aktywny styl życia, który jest gwarancja prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego u dzieci i dorosłych. Współpracujemy z placówkami oświatowymi takimi jak: przedszkola, szkoły, domy kultur, którym zapewniamy wyposażenie do zajęć tanecznych Metodyka prowadzonych zajęć oparta jest na kilkuletnim doświadczeniu pracy wykwalifikowanego nauczyciela tańca, posiadającego wykształcenie wyższe pedagogiczne.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • XPRIM Rafał Sokołowski »

  XPRIM Rafał Sokołowski

  Celem XPRIM jest kompleksowe wspieranie działalności moich klientów w zakresie bhp i ochrony ppoż. Szczególnie polecam pełnoprawne szkolenia okresowe BHP prowadzone online metodą e-learning. Kurs BHP w formie e-szkolenia jest najtańszy, zarazem najskuteczniejszy, a czas nauki jest dostosowany do potrzeb klienta. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom Bezpieczeństwo i Higiena Pracy u Państwa w firmie będzie stało na najwyższym poziomie. W ofercie znajdą Państwo: -kompleksowe usługi bhp i ppoż -prowadzeie postępowań powypadkowych -analiza okrsowa stanu bhp -analiza i ocena ryzyka zawodowego -zadania służby bhp Moje szkolenia: -instruktaż wstępny -szkolenia okresowe bhp dla pracodawcow i innych osob kierujących pracownikami - szkolenia okrsowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych - szkolenia okresowe bhp dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych Usługi i szkolenia tradycyjne świadczę na terenie miasta Lublin, Świdnik oraz w okolicy do 40 km. Szkolenia online prowadze na terenie całej Polski. Zapraszam Rafał Sokołowski

  Spis Firm - Data dodania: 18 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 87 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 9 Odwiedziny googlebot 928 Odwiedziny alexa 7

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa firma:

Adres: