Katalog Firm

Podkategoria: Edukacja ustawiczna

 • Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Doradztwa i Nadzoru INŻ. BRONISŁAW WĄTROBA »

  Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Doradztwa i Nadzoru INŻ. BRONISŁAW WĄTROBA

  Firma OPTIMA jest OŚRODKIEM SZKOLENIOWO-DORADCZYM zajmującym się kompleksowo usługami z zakresu BHP i P. POŻ. W ramach naszej działalności proponujemy Państwu szeroki zakres usług poprzez kompleksową obsługę firmy w zakresie BHP i P. POŻ. - pełnienie obowiązków służby BHP, szkolenie BHP wszystkich typów, szkolenia P. POŻ, sporządzanie wszelakiej dokumentacji BHP a skończywszy na szeroko rozumianym doradztwie - consultingu z zakresu BHP i prawa pracy. bold text

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Elżbieta KUD-CZUPIL " LOGOS" »

  Elżbieta KUD-CZUPIL " LOGOS"

  Gabinety logopedyczne we wrocławskiej Leśnicy to miejsce, które skupia specjalistów zajmujących się rozwojem dzieci i dorosłych. Nasi specjaliści to przede wszystkim praktycy w dziedzinie logopedii, pedagogii specjalnej, wczesnej interwencji oraz rozwoju dzieci. Nasza bogata oferta to między innymi: •wczesna interwencja logopedyczna (dzieci od 0 do 3 lat) •terapia opóźnionego rozwoju mowy (samoistnego i na tle różnorodnych uszkodzeń neurologicznych) •korekta wad artykulacyjnych •Jąkanie, zacinanie, zbyt szybkie tempo mowy •terapia zaburzeń mowy: - w autyzmie i zespole Aspergera - w chorobach genetycznych - w upośledzeniu umysłowym różnego stopnia - u dzieci i młodzieży z uszkodzeniami neurologicznymi (dysfazja, afazja) •logopedia artystyczna (ćwiczenia dykcji, prawidłowego oddechu i fonacji) •zajęcia logorytmiczne.

  Spis Firm - Data dodania: 06 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "COLUMBUS CENTRUM JĘZYKÓW EUROPEJSKICH" A. KRAKOWIAK, L.CYGAN SPÓŁKA JAWNA »

  "COLUMBUS CENTRUM JĘZYKÓW EUROPEJSKICH" A. KRAKOWIAK, L.CYGAN SPÓŁKA JAWNA

  Lubelska szkoła językowa COLUMBUS od dziesięciu lat naucza osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Nasze kursy przeznaczone są do dzieci, gimnazjalistów, licealistów i osób dorosłych. Prowadzimy naukę języków: angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego. Prowadzimy przygotowania do matury i do egzaminów międzynarodowych. organizujemy lekcje w grupach i indywidualnie. oferujemytakże kursy firmowe. Do Waszej dyspozycji mamy trzy placówki na terenie Lublina. Nasi lektorzy to wysoko wykwalifikowani specjaliści Wśród naszych kursantów cieszymy się renomą i zaufaniem. Nasza placówka to kształcenie w milej atmosferze. Organizujemy także obozy językowe i imprezy integracyjne. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 23 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ALAN - Anna Lange »

  ALAN - Anna Lange

  Prowadzimy ćwiczenia logopedyczne oraz terapię specyficznych trudności w czytaniu i pisaniu. Możemy wspierać terapię treningami EEGbiofeedback (nowoczesna metoda oparta o technikę komputerową, skutecznie ćwiczy koncentrację, wspiera procesy uczenia się, poprawia ogólne funkcjonowanie organizmu). Metoda dla dzieci i dorosłych. Organizujemy kolonie, zimowiska i wczasy rodzinne dla dzieci dyslektycznych i z wadami wymowy. Podczas wyjazdów prowadzimy terapię trudności w czytaniu i pisaniu oraz korekcję wad wymowy. Zapewniamy też dzieciom ciekawy program, umożliwiający rozwój różnorodnych zainteresowań i wzmacnianie poczucia własnej wartości.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARIUSZ WORONIECKI I. KSIĘGARNIA ŚW. PAWŁA II.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE »

  MARIUSZ WORONIECKI I. KSIĘGARNIA ŚW. PAWŁA II.PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO-PRODUKCYJNE

  Nasza księgarnia internetowa została przygotowana, po to żeby ułatwić odbiorcom odnalezienie niezbędnych im książek o zawartości religijnej w jednym miejscu. Dodatkowo w naszym zestawie znajdziecie Państwo też wszelakiego typu dewocjonalia. Jest to jedyna księgarnia na rynku, która spełni absolutnie wszelkie pragnienia. Staramy się, żeby każdy konsument mógł znaleźć to czego chce. Zapewniamy punktualną wysyłkę i konkurencyjne ceny. Gorąco zapraszamy na naszą stronę, tudzież życzymy owocnych zakupów.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 76 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 590 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Edukacja ustawiczna

Edukacja ustawiczna - nowa firma:

Adres: