Katalog Firm

Podkategoria: Usługi ogrodnicze

1 · 2 · następna strona »
 • SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW OZDOBNYCH I ZALESIENIOWYCH MGR INŻ.MICHAŁ BOJANOWSKI »

  SZKÓŁKA DRZEW I KRZEWÓW OZDOBNYCH I ZALESIENIOWYCH MGR INŻ.MICHAŁ BOJANOWSKI

  Szkółka drzew i krzewów inż. Bojanowskiego została otwarta w Sławnie w 1994 roku. Szkółka zajmuje się profesjonalną hodowlą drzew i krzewów. W oferowanym asortymencie proponowane są rośliny iglaste, rośliny liściaste oraz rośliny z gruntu. Firma sprowadza nasiona z Europy oraz od lokalnych hurtowników. Firmie na sto procent można powierzyć każdą hodowlę. Szkółka to prestiż z wysokiej półki. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STASIUK ROBERT TRANSPORT OSOBOWY »

  STASIUK ROBERT TRANSPORT OSOBOWY

  Zawodowe prace z zakresu pielęgnacji i przycinki drzewostanów to nasza specjalizacja. Pracujemy od wielu lat w terenie Wrocławia i okolic. Prace nasze to solidnie i pieczołowicie przeprowadzona funkcja. Mają Państwo pewność technicznej wycinki drzew i krzewów na posesjach prywatnych, cmentarzach, miejskich terenach, czy też w kompleksach leśnych i dystryktach z trudem przystępnych. Zredukowanie koron, zanadto wybujałych konarów, przycinka pni po obalonych drzewach, czy standardowe pozbycie się drzew z obszarów użyteczności zbiorowej to zlecenie dla ekspertów. Naszą specjalizacją jest wycinanie drzew metodą kanadyjską. Wycinka drzew Wrocław to wartościowa umiejętność oraz dysponowanie fachowym sprzętem. Wszystko, po to, aby w niezwykle bezpieczny i ekologiczny sposób, wypełnić zabiegi pielęgnacji drzewostanów we wrocławskich zieleńcach i działkach. Wycinanie drzew Wrocław wykorzystują techniki linowe, które umożliwiają wykonanie odpowiednich cięć z ewakuowaniem konarów, bez zbędnych degradacji elementów u dołu. Powinno się zrobić użytek z naszych wykwalifikowanych prac.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AZALIA KATARZYNA BODNAR »

  AZALIA KATARZYNA BODNAR

  Nasza firma działa na terenia województwa Zachodniopomorskiego. Zajmujemy się pielęgnacją ogrodów i terenów zieleni. Do każdego klienta i każdego ogrodu podchodzimy indywidualnie. Indywidualnie również ustalamy zakres prac w ogrodzie. • kosimy trawniki • zajmujemy się roślinnością w ogrodzie• strzyżemy żywopłoty• zajmujemy się ochroną przed chorobami i szkodnikami • przycinamy drzewa i krzewy • starsze drzewa przycinamy z wykorzystaniem technik alpinistycznych• dokonujemy drobnych zmian nasadzeń w ogrodach Posiadamy odpowiednią wiedzę, umiejętności oraz dobrze wyposażone zaplecze sprzętowe, czynniki te wpływają na jakość naszych usług i zadowolenie klientów. Chcesz cieszyć oczy pięknie utrzymanym ogrodem i spędzać w nim wolne chwile odpoczywając po pracy? Pozostaw opiekę nad ogrodem naszej firmie. Zadbamy o niego profesjonalnie.

  Spis Firm - Data dodania: 17 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STI-MOL KRZYSZTOF MOLA »

  STI-MOL KRZYSZTOF MOLA

  Jesteśmy firmą zajmującą się wycinką, przycinką drzew metodą tradycyjną, alpinistyczną, ze zwyżki, w tym drzewa trudne i niebezpieczne, likwidujemy niepotrzebne pnie, oraz prowadzimy pielęgnajcę drzew zabytkowych i parków, zakładamy i pielęgnujemy ogrody, zrąbkujemy gałezie. Posiadamy sprzęt, doświadczenie oraz kwalifikacje tj. kurs NOT I, II, III, kurs alpinistyczny, oraz badania wysokościowe. Pomozemy, doradzimy i wycenimy gratis/

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAWEŁ WOJTYSIAK DRZEWA I OGRODY »

  PAWEŁ WOJTYSIAK DRZEWA I OGRODY

  Zajmujemy się profesjonalną a zarazem bezpieczną wycinką i przycinaniem drzew przy użyciu technik alpinistycznych i tradycyjnych. Wykonujemy też wszelkiego rodzaju prace ogrodnicze (przycinanie drzew owocowych, pielęgnacje trawników, ochrona roślin ozdobnych, formowanie żywopłotów, nasadzenia roślin, rewitalizacja zaniedbanych ogrodów, wiosenne prace porządkowe). więcej znajdąPaństwo na www. drzewaiogrody. com. pl

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIOARCHITEKTURA KSZTAŁTOWANIE PRZESTRZENI Paweł Świetlaga »

  BIOARCHITEKTURA KSZTAŁTOWANIE PRZESTRZENI Paweł Świetlaga

  Specjalistyczne usługi z zakresu architektury i projektowania ogrodów oferuje Państwu firma Bioarchitektura z Warszawy. Nasi specjaliści zajmują się aranżacją zarówno małych ogrodów i tarasów jak i obszarów użyteczności publicznej i komercyjnych terenów zielonych. Dążymy do tego aby nasze projekty były zarówno funkcjonalne i harmonijne przez wiele lat, ale także wygodne i łatwe w utrzymaniu dla naszych klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DAS COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  DAS COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Sprawdzone przedsiębiorstwo dystrybuujące namioty do zastosowania plenerowego. Produkty są łatwe w montażu, a dzięki nowej technice zastosowanej w ich budowie, mogą być przewożone bez demontażu. W asortymencie między innymi namioty ekspresowe, dobre jako stoiska podczas różnych branżowych wydarzeń plenerowych, namioty okolicznościowe czy tunele foliowe do uprawy roślin. Wszystkie produkty występują w różnych rozmiarach oraz kolorach do wyboru.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAWEŁ KARLIK OGRÓD-KOMPLEKS »

  PAWEŁ KARLIK OGRÓD-KOMPLEKS

  Ogród Kompleks z Krakowa zajmuje się projektowaniem ogrodów i pracami związanymi z utrzymaniem terenów zielonych. Aranżacja przestrzeni zielonych jest naszą pasją. Dzięki zdobytemu wykształceniu i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaspokajać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak aby projekty ogrodów były unikatowe i dostosowane do wymagań klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZIELONE IMPRESJE STUDIO ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU Michalina Brońska »

  ZIELONE IMPRESJE STUDIO ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU Michalina Brońska

  Szukają Państwo specjalisty, który wie, na czym opiera się architektura krajobrazu i umie wykorzystać własną wiedzę w celu stworzenia spektakularnego szkicu architektonicznego? Uprzejmie zapraszam - mgr inż. arch. kraj. Michalina Brońska z Poznania proponuje usługi z zakresu planowania ogrodów oraz zieleni prywatnej a też publicznej. Planuję parki, ronda, ogrody, tarasy, przeprowadzam inwentaryzację terenu a też dużo innych usług powiązanych z architekturą krajobrazu. W ofercie: Szukają Państwo specjalisty, który zdaje sobie sprawę z tego, na czym opiera się architektura krajobrazu oraz umie wykorzystać swoją wiedzę w celu stworzenia ponadprzeciętnego projektu architektonicznego? Uprzejmie zapraszam - mgr inż. arch. kraj. Michalina Brońska z Poznania proponuje usługi z aspektu planowania ogrodów i zieleni prywatnej a również publicznej. Projektuję zieleńce, ronda, ogrody, tarasy, przeprowadzam inwentaryzację obszaru a także wiele innych usług połączonych z architekturą krajobrazu.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MUDGIES Krzysztof Godek »

  MUDGIES Krzysztof Godek

  Wykonujemy ogrody, zapewniamy nawodnienia przestrzeni zielonych, a także czyszczenie roślin i estetyczne cięcie. Usuwamy problemy ze szkodnikami ogrodowymi, kształtujemy rośliny zgodnie z najwyższymi standardami, wywozimy nieczystości z terenu prac. Realizujemy zlecenia na alpinistyczne wycinki drzew, wyrównujemy tereny, układamy trawniki z rolki. Współpracujemy z klientami w Warszawie i okolicach.

  Spis Firm - Data dodania: 16 05 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny netsprint 18 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 552 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi ogrodnicze

Usługi ogrodnicze - nowa firma:

Adres: