WIESŁAW KONOPKA OŚRODEK SZKOLENIOWY KONTIMEX

Dodano: 8 lat 3 tygodnie temu
Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę szkoleniową Ośrodka Szkoleniowego Kontimex. Działalność szkoleniową prowadzimy od 1994 r., zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Ośrodek zajmuje się organizowaniem szkoleń w różnych specjalnościach technicznych. KURSY NA UPRAWNIENIA UDT, SEP, HDS, SPAWANIE, BHP, WÓZKI WIDŁOWE. Kurs kierowców wózków jezdniowych z napędem silnikowym. Kurs oraz egzamin kwalifikacyjny w zakresie konserwacji wózków jezdniowych podnośnikowych. Kurs wymiany i eksploatacji butli gazowych w wózkach jezdniowych spalinowych. Kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji urządzeń sieci i instalacji energetycznych. Szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie konserwacji dźwignic. Kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie obsługi dźwignic. Kursy oraz egzaminy kwalifikacyjne w zakresie spawania podstawowego oraz ponadpodstawowego. Kursy oraz egzaminy na tytuły kwalifikacyjne robotnika i mistrza w zawodzie.
Województwo:
Mazowieckie
Nazwa firmy:
WIESŁAW KONOPKA OŚRODEK SZKOLENIOWY KONTIMEX
Ulica i nr.:
Zagłoby 23/88
Kod pocztowy:
02-495
Miasto:
Warszawa
NIP:
5221028011
REGON:
010740686

Komentarze

# Dodano: 6 lat 3 miesiące temu
Fachowo przekazana wiedza, dogodne dla kursantów terminy szkoleń, wykwalifikowana kadra i wreszcie niskie ceny!Polecam
# Dodano: 2 lata 4 miesiące temu Autor: Neverland
Ośrodek daje duże możliwości kształcenia i rozwoju. Mnogość kursów i świetne przygotowanie do egzaminów zdecydowanie ułatwia wybór ośrodka.
# Dodano: 1 rok 1 tydzień temu Autor: guniek777
Przez lata uczestniczyłem w wielu kursach, ale Kontimex wyróżnia się na tle innych. Ich podejście do nauki jest naprawdę profesjonalne, a kadra jest doświadczona i dobrze przygotowana. Dogodna forma płatności po ukończonym kursie to też duży plus. Zdecydowanie polecam!