Uzdrowiciel Mariusz Bryk

Dodano: 2 miesiące 1 tydzień temu

Naturopata i ENERGOTERAPEUTA Mariusz Bryk oferuje kompleksowe usługi z zakresu ENERGOTERAPII, terapii naturalnych i ziołolecznictwa. Specjalizuje się w UZDRAWIANIU z różnego rodzaju dolegliwości za pomocą naturalnych metod, oczyszczanie centrów energetycznych. takich jak bioenergoterapia, fitoterapia i terapia żywieniowa

Jego praktyka znajduje się w OPOLU KRAKOWIE WROCŁAWIU , lecz przyjmuje także pacjentów z Wrocławia i okolic. Jego podejście do pacjenta opiera się na holistycznym podejściu do zdrowia, traktując osobę jako całość i pomagając w odnalezieniu równowagi fizycznej, emocjonalnej i duchowej.

Mariusz Bryk posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentami cierpiącymi na różnego rodzaju dolegliwości, takie jak bóle głowy, problemy trawiennego, problemy hormonalne, czy stres. Jego głównym celem jest przywrócenie zdrowia i harmonii wewnętrznej pacjentom, wspierając ich naturalnymi i bezpiecznymi metodami.

Jeśli szukasz skutecznej terapii naturalnej i chcesz odzyskać dobre samopoczucie, skontaktuj się z Mariuszem Bryk i umów na konsultację. Jego wiedza i doświadczenie pomogą Ci odnaleźć drogę do zdrowia i równowagi.

Województwo:
Opolskie
Nazwa firmy:
Uzdrowiciel Mariusz Bryk
Ulica i nr.:
ul. Heleny Modrzejewskiej 2c
Kod pocztowy:
45-522
Miasto:
Opole
NIP:
6112491294
REGON:
020166297
Skype:
brykmariusz
Telefon:
881000330
Tel. komórkowy:
602658223