MBE Katarzyna Kubiak Leszek Kubiak Spółka cywilna

Dodano: 1 rok 9 miesięcy temu

Firma MBE Bydgoszcz to jeden z wiodących wyznaczników trendów w sektorze lokalnej poligrafii. Zaczynając jako firma typowo kurierska zadaliśmy sobie wiele trudu aby wytworzyć usługi na najwyższym poziomie zachowując konkurencyjną cenę i jednocześnie bardzo szybki czas realizacji zamówień. Nasza oferta poszerzyła się o zakres usług poligraficznych. Zdajemy sobie sprawę jak ważne w działaniu przedsiębiorstwa są czynności marketingowe dlatego wychodzimy Państwu na przeciw. Oferujemy druk, nanoszenie, pokrywanie oraz kopiowanie wszelkich materiałów zarówno metodą czarno białą jak i w kolorze. 

Nasz zespół grafików i opiekunów projektów służy pomocą oraz doświadczeniem. Z naszą pomocą wytworzysz naprawdę nietuzinkowe gadżety reklamowe i materiały promocyjne swojej firmy. Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj współpracy. Niestabilny okres pandemii potwierdził tylko, że zarówno my jak i nasi klienci doskonale komunikujemy się za pomocą poczty email, komunikatorów czy wideokonferencji i tworzymy bardzo duże projekty na odległość. 

W celu sprawdzenia naszej pełnej oferty, zapraszamy do zapoznania się z odpowiednimi podstronami naszej oficjalnej strony internetowej:

Linki do podstron z ofertami:

https://www.mbe-bydgoszcz.pl/przesylki

https://www.mbe-bydgoszcz.pl/poligrafia

https://www.mbe-bydgoszcz.pl/grawerowanie

https://www.mbe-bydgoszcz.pl/pieczatki

https://www.mbe-bydgoszcz.pl/gadzety-reklamowe


Udzielamy się również w Social Mediach. Możecie znaleźć nas na Facebooku a także na biznesowym profilu linkedin. Poniżej odnośniki do naszych profili:

https://pl-pl.facebook.com/MBE.Bydgoszcz/

https://pl.linkedin.com/in/mbe-bydgoszcz-4052aa164

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań jesteśmy otwarci w każdej placówce MBE Bydgoszcz w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 17:00. 
Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Województwo:
Kujawsko-pomorskie
Nazwa firmy:
MBE Katarzyna Kubiak Leszek Kubiak Spółka cywilna
Ulica i nr.:
ul. Tadeusza Rejtana 2
Kod pocztowy:
85-032
Miasto:
Bydgoszcz
NIP:
5581846467
REGON:
340809758
Telefon:
+48 52 344 88 93