Kancelaria Radcy Prawnego i Mediatora Paweł Wielkanowski

Dodano: 1 miesiąc 2 tygodnie temu

Przedstawiamy Kancelarię Radcy Prawnego i Mediatora Pawła Wielkanowskiego z Bydgoszczy. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem usług, które oferujemy w naszej kancelarii:

  1. Prawo rodzinne np. rozwód, separacja, postępowania dotyczące dzieci, sprawy o ustalenie ojcostwa lub jego zaprzeczenie.
  2. Prawo spadkowe np. testament.
  3. Prawo gospodarcze np. sporządzanie umów, opinii prawnych, przeprowadzenie audytów, sporządzanie i składanie wniosków o ogłoszenie upadłości itp.

Jesteśmy czymś więcej niż tylko kancelarią doradztwa prawnego, specjalizujemy się również w mediacji konfliktów pawelwielkanowski.pl/mediacje, dzięki czemu spory między stronami mogą być rozwiązywane w sposób dojrzały i polubowny. Z naszych usług mogą korzystać zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy.

Rozumiemy, że zajmowanie się sprawami prawnymi może być stresujące i przytłaczające, dlatego staramy się zapewnić naszym klientom pomoc i wsparcie w trakcie całego procesu. Mogą Państwo być spokojni, wiedząc, że mamy na uwadze Państwa interesy i będziemy niestrudzenie pracować w Państwa imieniu, aby osiągnąć jak najlepszy wynik.

Zapraszamy do kontaktu z nami już dziś, aby omówić Państwa specyficzne potrzeby prawne i sprawdzić, jak możemy pomóc Państwu w rozwiązaniu sprawy w sposób jak najbardziej efektywny i skuteczny. 

Dziękujemy za wybór Kancelarii Radcy Prawnego i Mediatora Pawła Wielkanowskiego - cieszymy się, że będziemy mogli Państwu służyć.