TEBI KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH I ADWOKATÓW - BOJARSKI, MARZEC I PARTNERZY

Dodano: 2 miesiące 3 dni temu

Kancelaria Prawna TEBI.


Kim jesteśmy?


Kancelaria Prawna TEBI (Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów) - to nowoczesna kancelaria prawna z siedzibą w Bydgoszczy. Założona z myślą o profesjonalnych usługach prawnych dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Jesteśmy zespołem doświadczonych prawników których pasją jest pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych. Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań prawnych na profesjonalnym poziomie. Osiągamy  to dzięki połączeniu głębokiej wiedzy specjalistycznej z indywidualnym podejściem do każdego Klienta.


Misja i wartości Kancelarii Prawnej TEBI.


 • Rzetelność - Dbamy o najwyższą jakość naszych usług.
 • Dyspozycyjność - Jesteśmy zawsze gotowi odpowiedzieć na potrzeby naszych Klientów.
 • Innowacyjność - Nieustannie poszukujemy nowych efektywniejszych sposobów na rozwiązywanie problemów prawnych.


Specjalizacje Kancelarii Prawnej TEBI.


W ramach Kancelarii Prawnej TEBI oferujemy szeroki zakres usług prawnych. Odpowiadają one na różne potrzeby zarówno osób prywatnych jak i przedsiębiorców. Poniżej przedstawiamy główne obszary naszej specjalizacji:


1. Prawo cywilne i gospodarcze.


 • Umowy. Doradztwo prawne i redagowanie umów handlowych.
 • Odszkodowania. Reprezentacja w sprawach sądowych o odszkodowania i zadośćuczynienia.
 • Nieruchomości. Obsługa prawna transakcji nieruchomościami.


2. Prawo pracy i obsługa korporacyjna.


 • Doradztwo pracownicze. Wsparcie dla działów HR w zakresie prawa pracy.
 • Zarządzanie ryzykiem korporacyjnym. Doradztwo w zakresie minimalizacji ryzyka prawnego dla firm.
 • Reprezentacja w sporach. Obsługa prawna firm w sporach sądowych i arbitrażowych.


3. Obsługa prawna podmiotów gospodarczych.


 • Restrukturyzacja przedsiębiorstw. Wsparcie w procesach restrukturyzacyjnych. W tym w tworzeniu nowych podmiotów gospodarczych oraz w przekształceniach.
 • Prawo spółek. Doradztwo w zakresie prawa spółek. W tym obsługa prawna spółek (od zakładania po bieżącą działalność prawną), likwidacja i fuzje.
 • Obrona interesów przedsiębiorstw. Działania na rzecz ochrony interesów prawnych przedsiębiorstw, zarządzanie kryzysowe i zapobieganie ryzykom prawnym.


Najczęściej zadawane pytania (FAQ):


1. Jakie są koszty usług prawnych?

- Koszty usług prawnych są ustalane indywidualnie. Zależą od złożoności sprawy oraz wymaganego nakładu pracy. Zawsze staramy się oferować konkurencyjne stawki oraz transparentne warunki współpracy. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania szczegółowej wyceny.


2. Jak mogę skontaktować się z Kancelarią Prawną TEBI?

- Skontaktować się z nami można poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej, a także telefonicznie lub odwiedzając naszą kancelarię osobiście w centrum Bydgoszczy. Pełne dane kontaktowe oraz formularz znajdują się na naszej stronie internetowej www.tebi.com.pl


3. W jakich godzinach Kancelaria TEBI jest dostępna dla Klientów?

- Kancelaria Prawna TEBI jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Istnieje również możliwość umówienia się na spotkanie w innych godzinach po wcześniejszym uzgodnieniu.


4. Jakie dokumenty są potrzebne do rozpoczęcia współpracy?

- Rodzaj wymaganych dokumentów zależy od charakteru sprawy. Zazwyczaj potrzebne są dokumenty tożsamości oraz wszelkie dokumenty związane ze sprawą. Umowy, korespondencja, dowody czy zaświadczenia. Dokładną listę dokumentów można ustalić podczas wstępnego spotkania konsultacyjnego.


5. Czy oferujemy konsultacje online?

- Tak. W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów oferujemy możliwość przeprowadzenia konsultacji online za pomocą bezpiecznych platform komunikacyjnych. To wygodna opcja dla osób które nie mogą osobiście odwiedzić Kancelarii Prawnej TEBI w Bydgoszczy.


Dziękujemy za zainteresowanie usługami Kancelarii Prawnej TEBI. Zapraszamy do kontaktu byśmy mogli omówić jak najlepiej możemy wspierać Twoje potrzeby prawne. Nasz zespół doświadczonych prawników i radców prawnych z Bydgoszczy jest gotowy by dostarczyć profesjonalnego doradztwa prawnego - niezależnie od złożoności sprawy.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.tebi.com.pl lub kancelarii prawnej TEBI w Bydgoszczy w celu umówienia się na spotkanie i rozpoczęcia współpracy. Nasza wiedza i doświadczenie są Twoim profesjonalnym wsparciem w rozwiązywaniu kwestii prawnych.

Województwo:
Kujawsko-pomorskie
Nazwa firmy:
TEBI KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH I ADWOKATÓW - BOJARSKI, MARZEC I PARTNERZY
Ulica i nr.:
ul. Poznańska 31
Kod pocztowy:
85-129
Miasto:
Bydgoszcz
NIP:
9532457638
REGON:
093148948
Telefon:
+48 52 348 26 70