FK Deweloper Sp. Z O.O.

Dodano: 1 miesiąc 1 tydzień temu

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku województwa kujawsko pomorskiego. Ilekroć ktoś zapytany o dobrego dewelopera w Bydgoszczy lub okolicach nasza firma dumnie jest przedstawiana jako jeden z wyznaczników trendów.

Stawiamy na doskonałą współpracę z naszymi klientami. Budujemy domy i lokale mieszkalne aby były jednocześnie funkcjonalne, praktyczne i prezentowały się godnie w XXI wieku.

Jesteśmy idealistami, każde nasze rozpoczęte przedsięwzięcie kończy się dopiero w momencie gdy każdy z naszych klientów i my sami jesteśmy zadowoleni. Budujemy i tworzymy mieszkania, w których sami chcielibyśmy zamieszkać. Przewidujemy tryb życia, dostosowujemy miejsca parkingowe czy hale garażowe a w całość staramy się wepchnąć jeszcze więcej zieleni niż to możliwe. Zdajemy sobie sprawę, że nasze domy nie mają być sypialnią a miejscem w którym wszyscy będą czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Jesteśmy dostępni dla Państwa 5 dni w tygodniu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania a także rozwiejemy wszelkie wątpliwości zarówno online, telefonicznie jak i w siedzibie naszego biura.

Województwo:
Kujawsko-pomorskie
Nazwa firmy:
FK Deweloper Sp. Z O.O.
Ulica i nr.:
ul. Juliusza Słowackiego 1
Kod pocztowy:
85-008
Miasto:
Bydgoszcz
NIP:
9671415804
REGON:
380012081
Telefon:
52 374 65 66