ABAKON Sp. z o. o. Sp. k.

Dodano: 2 lata 10 miesięcy temu

Budujesz z przyjemnością

Od 2002 roku wybudowaliśmy dla naszych klientów ponad 1500 domów jednorodzinnych. W zdecydowanej większości były to domy z keramzytu (z prefabrykatów).

Budujemy domy także w innych technologiach - w tym w technologii tradycyjnej i technologii drewnianej. Dużym zainteresowaniem i uznaniem naszych klientów cieszą się także budowane przez nas domy energooszczędne (niskoenergetyczne).

Działamy już na terenie całej Polski a także na Słowacji i w Czechach.

Nasze projekty domów jednorodzinnych

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszymi autorskimi projektami domów jednorodzinnych. Są to projekty zróżnicowane pod względem powierzchni, standardu a co za tym idzie, kosztu budowy.

Można wśród nich znaleźć prawdziwie kompaktowy dom jednorodzinny o powierzchni zaledwie około 70 metrów kwadratowych ale i jego około 115 metrową wersję z poddaszem użytkowym.

Nasze kolejne propozycje "rosną" od około 85, przez 100 i 115 aż do około 135 metrów kwadratowych. Wielką zaletą naszych projektów autorskich jest konstrukcja, dzięki której, przy współpracy z naszymi projektantami, można modyfikować układ wnętrz według indywidualnych potrzeb i oczekiwań przyszłych właścicieli. Już w tym zestawie każdy znajdzie dom odpowiadający potrzebom jego rodziny.

W technologii keramzytowej możemy wybudować prawie każdy dom. Mamy także do dyspozycji katalogi projektów gotowych domów najbardziej znanych pracowni architektonicznych w kraju.

Każdy z tych projektów można u nas oczywiście kupić. Jeśli będzie taka potrzeba nasze biuro projektowe wprowadzi zmiany, dopasowujące projekt do indywidualnych potrzeb klienta. Możemy też zaprojektować Twój dom od podstaw.

Szybkość budowy, elastyczność, kompleksowość - to nas wyróżnia.

Wiemy że chciałbyś aby Twoja budowa nie trwała "wieki". Dobrze trafiłeś. Coraz bardziej popularna w Polsce technologia budowy z prefabrykowanych elementów keramzytowych (gotowe ściany z keramzytu przywożone są bezpośrednio od producenta) pozwala na szybką budowę.

A może obawiasz się kłopotów z załatwianiem niezbędnych formalności? Może chcesz wspomóc swoje możliwości kredytem? Może szukasz działki? I w tych tematach znajdziesz nasze wsparcie.

Na każdym etapie inwestycji naszemu klientowi przydzielany jest osobisty opiekun, do którego można zwracać się z wszelkimi pytaniami i wątpliwościami.

Województwo:
Śląskie
Nazwa firmy:
ABAKON Sp. z o. o. Sp. k.
Ulica i nr.:
ul. Wyzwolenia 49A
Kod pocztowy:
43-300
Miasto:
Bielsko-Biała
NIP:
9372649782
REGON:
241974149