Firmy w: Windy i schody ruchome - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Windy i schody ruchome

 • RAV-NET Rafał Kurzyna »

  RAV-NET Rafał Kurzyna

  Firma Windy Schodowe pragnie zaoferować Państwu windy przyschodowe pozwalające osobom starszym lub niepełnosprawnym ruchowo na proste i bezpieczne przemierzanie schodów. Znajdujące się w naszej ofercie windy schodowe są łatwym oraz tanim sposobem na likwidację bariery architektonicznej zarówno w firmie jak i w miejscu publicznym. Windy krzesełkowe można instalować na schodach prostoliniowych lub kręconych znajdujących się wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia. Do tego możemy zaoferować Państwu krzesła przyschodowe z rynku wtórnego, które są po dokładnym przeglądzie oraz posiadają roczną gwarancję, a ponadto zupełnie nowiutkie siedzisko i baterie. Ten typ podnośników schodowych spotyka się z wyjątkowo dużym zainteresowaniem ze strony osób niepełnosprawnych ze względu na swoją funkcjonalność, uniwersalność, a także bardzo atrakcyjną cenę. W naszej ofercie znajdą Państwo także platformy do transportu osób niepełnosprawnych, windy pionowe oraz używane schodołazy. Tak więc, jeżeli miewasz problemy z wchodzeniem się po schodach i nie możesz dostać się na piętro swojego domu lub zejść do ogrodu, czy tarasu to dobrze, że trafiłeś na naszą ofertę. Więcej informacji o nas oraz ofercie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www. windy-schodowe. pl - gorąco zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "PANAS" ROMAN PANAS »

  "PANAS" ROMAN PANAS

  PANAS Lift Technique - Technika Dźwigowa, Lublin. Urządzenia dźwigowe: małe windy towarowe, windy towarowe, windy osobowe, schody ruchome, chodniki ruchome. SKG Metallschneider - windy z samonośną konstrukcją szybu:- małe windy towarowe (windy gastronomiczne / windy kuchenne, windy hotelowe i in. ) - udźwig: 5kg, 50kg, 100kg, 200kg, 300kg. Typ ISO-A - drzwi gilotynowe na wysokości serwisu; typ ISO-C - drzwi gilotynowe na poziomie podłogi; typ ISO-D - drzwi wychylne na poziomie podłogi; typ ISO-Z - drzwi wychylne na poziomie podłogi i drzwi gilotynowe na poziomie serwisu. Aranżacja: dojścia do kabiny: jedno-, dwu- lub trójstronne. - windy towarowe - udźwig: 300kg, 500kg, 750kg i 1000kg. Typ: ISO-L, ISO-MAX, ISO-PM 1000. Aranżacja: dojścia do kabiny: jedno-, dwustronne. - małe windy osobowe - udźwig: 225kg i 300kg. Typ: ISO-PM 225, ISO-PA 300. Aranżacja: dojścia do kabiny: jedno-, dwustronne. Zastosowanie: nie wymagają istniejącego murowanego szybu – urządzenia instalowane w otworach stropów, a także w istniejących szybach lub mocowane do ściany / elewacji budynku. SSL Elevator:- schody ruchome - typ: FPL, FGL; nachylenie: 30, 35 stopni; szerokość: 600, 800, 1000mm;- chodniki ruchome - typ XPL; nachylenie: 0, 10, 11, 12 stopni; szerokość: 800, 1000mm; Aranżacja: pojedyncza, krzyżowa, nożycowa. Zastosowanie: wewnątrz, wewnątrz / na zewnątrz, na zewnątrz budynku. Dla centrów handlowych, rekreacyjnych, biurowych, hoteli, lotnisk itp.. - windy osobowe;- windy towarowe. Biuro techniczno - handlowe firm dźwigowych, działające na rynku od 1997 r.. Autoryzowany przedstawiciel firm: SKG Metallschneider GmbH, SSL Elevator Co. Ltd. Obszar działania: Polska, Ukraina, Mołdawia oraz inne kraje Europy Wschodniej. Zakres działalności: doradztwo, projektowanie, dostawa, montaż, serwis urządzeń dźwigowych.

  Spis Firm - Data dodania: 31 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM UBEZPIECZEŃ ZBIGNIEW CZARNYSZEWICZ »

  CENTRUM UBEZPIECZEŃ ZBIGNIEW CZARNYSZEWICZ

  Witamy, nasza firma zajmuje się przestawianiem Państw ofertę ubezpieczenia Olsztyn. U nas znajdą państwo ubezpieczenia dla swojego domu jak i dla samochodu czy innych rzeczy, które można ubezpieczyć. Jeżeli zdecydują się Państwo do nas podejść nie będziecie żałować, ponieważ nasi doradcy przedstawią Państwu ubezpieczenia paru ubezpieczycieli, dzięki czemu będą mogli Państwo porównać nie tylko pakiet ubezpieczeń ale również ich cenę. Zapraszamy do skorzystania z usług ubezpieczenia Olsztyn.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Elwind Sp. z o.o. »

  Elwind Sp. z o.o.

  Firma Elwind jest przedsiębiorstwem, które oferuje klientom windy, platformy dźwigowe oraz dźwigi. Urządzenia transportu pionowego mogą być wykorzystywane na przykład jako usprawnienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, w ofercie znajduje się też cała gama urządzeń dźwigowych towarowych, czy też dedykowanych dla placówek użyteczności publicznej czy dla przemysłu. Firma wykonuje również projekty dla osób indywidualnych.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Krakdzwig Sp. z o.o. Sp. k. »

  Krakdzwig Sp. z o.o. Sp. k.

  Nasza firma jest miejscem, w jakim mogą się Państwo zaopatrzyć w wysokiej jakości dźwigi towarowe. Proponujemy małe dźwigi gastronomiczne – elektryczne, większe elektryczne oraz hydrauliczne wersje. W naszej ofercie znajdują się także dźwigi szpitalne, dźwigi samochodowe, parkingowe, platformy dla osób niepełnosprawnych – zarówno zewnętrzne jaki i wewnętrzne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie www.

  Spis Firm - Data dodania: 29 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LIFT PLUS PL KACZMARCZYK SPÓŁKA JAWNA »

  LIFT PLUS PL KACZMARCZYK SPÓŁKA JAWNA

  Firma Lift plus spod Częstochowy oferuje swoje usługi w zakresie projektowania, oraz instalowania urządzeń do pomocy w poruszaniu się osobom niepełnosprawnym w obiektach posiadających bariery architektoniczne. Jeżeli budynek jest stary, jego stan uniemożliwia wmontowanie klasycznej windy, lub okazuje się to zbyt kosztowne firma Lift PLus może zamontować windy schodowe, lub platformy przyschodowe które umożliwiają transport osób na wózkach inwalidzkich pomiędzy kondygnacjami budynku. Sprawdź na naszej stronie internetowej jakie realizacje wykonaliśmy w Katowicach, Częstochowie i Warszawie.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna »

  LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna

  LIFT PLUS PL - wysokiej jakości urządzenia dla osób niepełnosprawnych. LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna to firma, która ma w swojej ofercie windy dla osób niepełnosprawnych - pionowe, schodowe i basenowe. Windy mają jeden metr, trzy metry lub piętnaście metrów, więc można je łatwo dostosować do potrzeb danego budynku, czy terenu. W ofercie znajdują się również platformy dla niepełnosprawnych, mniejsze podnośniki dla niepełnosprawnych, schodołazy, które są montowane w miejscach o różnym natężeniu ruchu. Platformy wyróżniają się wysoką jakością wykonania i komfortem podczas użytkowania.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Lifts4U Konrad Mrówka »

  Lifts4U Konrad Mrówka

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która powstała, aby pomóc osobom niepełnosprawnym w likwidacji barier architektonicznych. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości schodołazy, krzesła, windy dla niepełnosprawnych, podnośniki i wiele innych urządzeń. Dbamy także o pomoc jeżeli chodzi o uzyskanie dofinansowania z PFRON. Nasze produkty spełniają wszystkie najwyższe normy jakościowe.

  Spis Firm - Data dodania: 09 05 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 75 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 533 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Windy i schody ruchome

Windy i schody ruchome - nowa firma:

Adres: