Firmy w: Usługi hydrauliczne - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Usługi hydrauliczne

 • Alex Firma Ogólnobudowlana i Instalatorka Grzegorz Aleksanderek »

  Alex Firma Ogólnobudowlana i Instalatorka Grzegorz Aleksanderek

  Każdy instalator Poznań również wielu innych miastach ma za zadanie ułożenie instalacji, między innymi hydraulicznej, jednakże nie tylko. Nie każdy może to dokonać, w związku z tym taki instalator Poznań, ale nie tylko, jest wybitnie pożądanym zawodem w Polsce. Wciąż lecz mało osób się szkoli w tym zawodzie, więc jeśli potrzebny nam jest hydraulik Poznań zaoferuje nam ich niewielu. zatem ważne jest, żeby wciąż nowe osoby szkoliły się w tym kierunku, albowiem wciąż nam brakuje odpowiednich osób do takiej pracy.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE "PERFEXIM" LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA »

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE "PERFEXIM" LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  Trzymasz spróchniałą baterię umywalkową? Pękła Tobie rura w kaloryferze? A być może ocieplanie podłogowe przestało działać? O ile tak, wtedy instytucja Perfexim Ltd pomoże Ci rozwiązać Twój dylemat! Krajowa jednostka świadczy staranie do perfekcji także jak najważniejszej jakości sprzętu sanitarnego, która bywa naszym rozstrzygającym zamysłem. Perfexim Ltd toteż organizacja zajmująca się tworzeniem i importowaniem armatury instalacyjnej, higienicznej i łazienkowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą jednostką. Jesteśmy sumiennym wspólnikiem, o czym pożądane byłoby się samemu przekonać.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Jarosław Kucharczyk Fachowcy Kraków »

  Jarosław Kucharczyk Fachowcy Kraków

  Nie zostawimy Cię bez pomocy, wesprzemy w każdej sprawie, wysłuchamy, doradzimy i naprawimy podając pomocną dłoń POGOTOWIE AWARYJNE 24/h HYDRAULIKA-ELEKTRYKA-GAZ HYDRAULIK + USLUGI GAZOWE +ELEKTRYCZNE tel. 518 51 55 51 CAŁODOBOWO Kraków i okolica 7 dni w tygodniu oraz w niedziele i święta Na terenie Krakowa i okolic w zakresie: Hydraulik Kraków i Gaz, Elektryk Kraków Pogotowie Elektryczne Pogotowie Hydrauliczne i Gazowe Zakres Usług Hydraulicznych:Usługi hydrauliczne obejmują głównie instalacje zimnej wody użytkowej, ciepłej wody użytkowej, centralnego ogrzewaniai kanalizacji. W tym zakresie wykonujemy instalacje nowe, przeróbki, rozbudowę i naprawy. Stosujemy współczesne technologie, głównie lutowania w miedzi i zgrzewania plastiku, a także inne - wąsko specjalistyczne. Instalacje wiążą się z montażem przyborów sanitarnych, np. : zlewozmywaków, umywalek, wanien, brodzików, sedesów, bojlerów, pieców i innych sprzętów (tzw. biały montaż). Wszystkie te przybory wymagają w trakcie eksploatacji napraw, regulacji, udrożnień czy konserwacji, czym również się zajmujemy. Zakres usług elektrycznych:# montaż instalacji elektrycznych dla domu i przemysłu# naprawa instalacji elektrycznych 24H (Kraków i okolice)# modernizacja i konserwacja instalacji elektrycznych # instalacje odgromowe# instalacje urządzeń elektrycznych# inne elektroinstalacje# naprawa urządzeń elektrycznych# naprawa reklam świetlnych# pomiary elektryczne# wszelkie usługi wykonujemy z materiałów własnych i powierzonych# atrakcyjne ceny a dla stałych klientów rabatyPosiadamy Uprawnienia Elektrycznew zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montaż Zakres Usług GazowychMontujemy i serwisujemy także inne urządzenia gazowe, np. : kuchnie gazowe domowe i gastronomiczne, kuchenne płyty gazowe, taborety gazowe, sprzęt gastronomiczny itp. Wszystkie w/w aparaty gazowe obsługujemy również pod kątem przeglądów, czyszczenia i konserwacji, co ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa ludzi i mienia, oraz zachowanie sprawności i efektywności sprzętu.

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KINGA SODO CENTRUM »

  KINGA SODO CENTRUM

  Osoby, które szukają hydraulika na terenie Krakowa mogą sprawdzić ofertę firmy hydraulicznej na stronie hydraulik-awarie-krakow. pl. Na stronie zaprezentowana została oferta firmy Przemysława Leśniaka, która specjalizuje się w instalacjach sanitarnych oraz grzewczych. Firma jest w stanie położyć nową instalację, czy też zająć się modernizacją i naprawą instalacji już położonych. Klienci mogą też zlecić firmie instalację ogrzewania podłogowego.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAWEŁ TOREBKO INSTALATOR-KONSERWATOR »

  PAWEŁ TOREBKO INSTALATOR-KONSERWATOR

  Omawiany serwis internetowy służy zaprezentowaniu świadczeń usytuowanej we Wrocławiu firmy Instalator – Konserwator. Cechująca się nadzwyczajną kompleksowością oferta zawiera między innymi: montaż klimatyzacji oraz wentylacji, jak również realizowane na wysokim poziomie świadczenia ślusarskie, konserwatorskie, elektryczne. Zespół zawodowców para się montowaniem elementów stalowych, układaniem paneli podłogowych czy też okresowymi przeglądami instalacji gazowej.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ADMONT" ADAM ŚWIEBODA »

  PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ADMONT" ADAM ŚWIEBODA

  Nasza działalność jest związana z budownictwem melioracyjnym oraz budownictwem wodnym. Możemy Państwo zlecić nam remont i wykonanie od podstaw wałów przeciwpowodziowych. Podejmujemy się również doprowadzania wody, tworzymy kompletne sieci wodno – kanalizacyjne i doradzamy inwestorom właściwe rozwiązania techniczne. Działamy terminowo i dysponujemy potwierdzonymi opiniami od dotychczasowych klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 18 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W PRZYTYKU SP. z o.o. »

  ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W PRZYTYKU SP. z o.o.

  Od 2011 roku świadczymy usługi komunalne w gminie Przytyk. Głównym zadaniem Zakładu Gospodarki Komunalnej w Przytyku jest zaopatrywanie gminy w wodę oraz odprowadzanie ścieków do oczyszczalni, wywóz nieczystości beczką asymilacyjną. Zakład zajmuje się również budowaniem i remontami instalacji wodno-kanalizacyjnych, odbiera instalacje sanitarne, remontuje drogi gminne, wykonuje roboty ziemne oraz odśnieżanie.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 83 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 633 Odwiedziny alexa 19

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi hydrauliczne

Usługi hydrauliczne - nowa firma:

Adres: