Firmy w: Ścianki i sufity - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Ścianki i sufity

 • SUFDEKOR BEATA SZYMAŃSKA »

  SUFDEKOR BEATA SZYMAŃSKA

  Funkcjonujemy na rynku Polskim od końca lat dziewięćdziesiątych, zajmując się kompleksową obsługą w zakresie dostawy i montażu nowoczesnych sufitów napinanych BARRISOL firmy NORMALU S. A. Proponujemy Państwu generację sufitów BARRISOL znanych na całym świecie z szerokich możliwości zastosowania i dużej niezawodności. Francuski producent firma NORMALU S. A. jest światowym liderem w dziedzinie produkcji sufitów napinanych. Bogata w 40-letnie doświadczenie firma oferuje liczne rozwiązania nowatorskie, służące tworzeniu sufitu Twoich marzeń. Szeroka paleta kolorów, mnogość faktur i wykończeń pozostawia otwarte pole do realizacji pomysłów projektanta.

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VERA SYSTEM Sp. z o.o. »

  VERA SYSTEM Sp. z o.o.

  Specjalizujemy się w produkcji systemowych ścian przesuwnych, zwanych także ścianami mobilnymi. Głównym ich przeznaczeniem jest swobodny podził pomieszczeń. Dzięki ruchomym modułom ścian mobilnych poruszająym się po szynie podsufitowej możliwy jest niebywale szybki podział danego pomieszczenia w kilka mniejszych. A przy tym czynność ta jest fantastycznie prosta dzięki mechanizmom szybkiego ryglowania, a ponadto niewielkiej masie modułów produkowanych przeze mnie ścian przesuwnych. Nasze produkty są elastyczne dzięki czemu mogą bez najmniejszych problemów być stosowane w obiektach wszelkiego typu, przy prawie że wszystkich rodzajach konstrukcji stropowych. W współzależności od zamówienia ściany mobilne mogą być wyposażone w szyby lub drzwi. W ofercie: Oferujemy Państwu profesjonalną ściany przesuwne, zwane rónwnież ścianami mobilnymi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą umieszczoną na naszej stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 26 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • P.H.U. SUFMAR TECH ANDRZEJ TECŁAW »

  P.H.U. SUFMAR TECH ANDRZEJ TECŁAW

  Podwieszone sufity do bardzo ważny element każdego wnętrza. Dlatego zapraszam wszystkie zainteresowane osoby wykonanej dla nich tego typu usług do zapoznania się z naszą ofertą a także realizacjami, które można obejrzeć na naszej stronie internetowej. U nas masz pewność, że wykonanym dla Ciebie prace solidnie. Wykonujemy zadane nam prace z wielką precyzją oraz dokładnością. Firma Sufmartech działając na rynku sufitów podwieszanych od wielu lat oferuje swoim klientom najlepszy możliwy wybór z pośród firm zajmujących się tego typu usługami. Zadzwoń do nasz, rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości związane z usługami budowy i projektowania sufitów.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 73 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 8 Odwiedziny googlebot 562 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ścianki i sufity

Ścianki i sufity - nowa firma:

Adres: