Katalog Firm

Podkategoria: Produkcja, prefabrykacja

 • PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "REMO" S.C. »

  PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "REMO" S.C.

  Z całego serca motywujemy wszystkich obecnych, konsekwentnych, jak i perspektywicznych mocodawców prywatnych lub korporacyjnych do dokładniejszego zapoznania się z kompleksowym asortymentem programowym, lub też artykułów popularnej regionalnej grupy REMO S. C. Płyta Obornicka, dostawcy nowej generacji realizacji z zakresu substytuty budulcowe. W niniejszej pełnej panoramie ofert REMO S. C. widnieje również demontowanie czy niwelacja nadzwyczaj szkodzącego komponentu, jakim jest legendarny azbest, jak również tworzenie albo odnowa budynków z sektora hale stalowe o innowacyjnej strukturze. Energooszczędne, w znacznym stopniu funkcjonalne płyty warstwowe bądź płyty ścienne REMO znamionują się dobrymi parametrami cieplnymi, więc popularyzowane są przez wiodących polskich profesjonalistów w dziedzinie budownictwa. Opatentowana przez firmę REMO S. C. powierzchniowa płyta warstwowa zapewniana jest w różnego charaktery albo rozmiaru wersjach na ściany albo na dachy, w całościowej ofercie kolorystycznej. S. C. REMO – artykuły na dekady.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "ROZAMET"- ROBERT ZAMSZ »

  PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "ROZAMET"- ROBERT ZAMSZ

  Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Rozamet- Producenta Siatek Tkanych Technicznych z biurem w Biłgoraju. Robimy oraz dostarczamy techniczną siatkę metalową wysokiej jakości, którą można zastosować do różnych projektów i skonstruować z niej różne przedmioty. Aby zapewnić terminowość dostaw oraz wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stosujemy najnowocześniejsze techniki wytwarzania siatki. Nasze artykuły charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością, która została doceniona przez wielu zadowolonych Zleceniodawców. Nasze produkty, takie jak siatka tkana wykorzystywane są między innymi jako ogrodzenia ochronno-naprowadzające dla płazów. Gwarantujemy regularne dostawy oraz indywidualne podejście do każdego zgłaszającego się do nas Klienta. dokładniejsze dane o naszej firmie, procesie produkcji siatki oraz przygotowanej przez nas ofercie na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Joanna Berlińska NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ BER-MED WIELISZEW z siedzibą 05-135 Wieliszew ul. Niepodległości 85 »

  Joanna Berlińska NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ BER-MED WIELISZEW z siedzibą 05-135 Wieliszew ul. Niepodległości 85

  ZPHU STALKON - producent konstrukcji stalowych zaprasza. Jesteśmy firmą posiadającą siedzibę w Legionowie a nasza działalność rozpoczęła się w 1993 roku. STALKON od początku swej aktywności stawiał na wysoką jakość świadczonych usług oraz fachowe podejście do kontrahentów. Wykreowaliśmy zatem firmę o nowoczesnym zapleczu produkcyjnym, mającą wykwalifikowanych pracowników. Przez lata aktywności staliśmy się wykonawcami hal produkcyjnych, przemysłowych a także pawilonów handlowych. Wykonujemy również mniejsze konstrukcje stalowe w postaci: drzwi, bram, zadaszeń, pomostów produkcyjnych, ogrodzeń oraz profili ogrodzeniowych. Szczegóły naszej działalności umieściliśmy na stronie:

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "BRO-LAM" SPÓŁKA JAWNA PIOTR BROŻYNA, TADEUSZ BRAŃKA, ŁUKASZ WIKTOR »

  "BRO-LAM" SPÓŁKA JAWNA PIOTR BROŻYNA, TADEUSZ BRAŃKA, ŁUKASZ WIKTOR

  Firma BRO-LAM od 2005 roku zajmuje się produkcją elementów z żywic. W naszej ofercie znajdują się m. in. pływaki do pomp, obudowy do urządzeń rozrywkowych oraz obudowy wentylatorów. Poza tym wykonujemy elementy kanalizacji. Oferujemy pełną gamę kolorystyczną detali. Posiadamy własną pracownię artystyczną, w której powstają grafiki na zamówienie klientów oraz według naszych pomysłów i wzorów. Dysponujemy własnymi modelami i formami.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 58 Odwiedziny googlebot 457 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Produkcja, prefabrykacja

Produkcja, prefabrykacja - nowa firma:

Adres: