Katalog Firm

Podkategoria: Posadzki przemysłowe i dekoracyjne

 • Bautech Sp. z o.o. »

  Bautech Sp. z o.o.

  Centrum posadzek przemysłowych w Piasecznie koło Warszawy. W ofercie posadzki betonowe, posadzki epoksydowe i posadzki cienkowarstwowe, a także nowość: polerowane posadzki Terrafloor przypominające marmur i granit. Oprócz posadzek, Bautech oferuje włókna zbrojące beton stalowe i polipropylenowe, a także systemy dylatacji. W ofercie również urządzenia i narzędzia do wykonywania posadzek: zacieraczki ręczne i samojezdne, listwy wibracyjne, siewniki, rozpylacze, listwy zgarniające, packi. Zapraszamy do współpracy następujące grupy z branży budowlanej: architekci, projektanci, generalni wykonawcy, firmy wykonawcze, a także inwestorów indywidualnych.

  Spis Firm - Data dodania: 13 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Posadzkarstwo, Usługi Budowlane Jolanta Sokół »

  Posadzkarstwo, Usługi Budowlane Jolanta Sokół

  Nasza firma zajmuje się wykonywaniem posadzek żywicznych. W naszej ofercie znajdują się posadzki epoksydowe, poliuretanowe i metakrylowe oparte na sprawdzonych systemach różnych firm. Wśród oferowanych przez nas rozwiązań są posadzki: gładkie, antypoślizgowe, antyelektrostayczne, przemysłowe, dekoracyjne oraz powłoki malarskie. Przyjmujemy również zlecenia na renowacje istniejących posadzek oraz prace przygotowawcze typu frezowanie / szlifowanie betonu. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na sprawne i terminowe wykonywanie prac. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www. epoksydowe. pl Zapraszamy do wpółpracy

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AZ-FLOOR Sp. z o.o. »

  AZ-FLOOR Sp. z o.o.

  Posadzki przemysłowe i dekoracyjne to obszar działalności naszej firmy. Nowoczesne materiały renomowanych firm takich jak Sika, Remmers, Weber, Cemix i Cemcom pozwalają wykonać posadzkę dla każdej niemal dziedziny przemysłu. Zaś systemy dekoracyjne takie jak maxit designFloor (maxit DuroStone, DuroColour) znajdują zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach biurowych, handlowych i mieszkalnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z naszą firmą.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JAKUB BUCZYŃSKI TEMATYZACJE i DEKORACJE »

  JAKUB BUCZYŃSKI TEMATYZACJE i DEKORACJE

  Firma Tematyzacje i Dekoracje to przedsiębiorstwo oferujące usługi z zakresu projektowania i wykonywania tematyzacji oraz wykonywania różnego rodzaju posadzek oraz powłok powierzchni płaskich. Z wyselekcjonowanych materiałów tworzymy od podstaw kaskady wodne, sztuczne strumienie, formacje skalne, fontanny, rzeźby czy elementy architektury ogrodowej. Ponadto wykonujemy elewacje i dekoracje ścian – uzyskujemy imitacje cegły, kamienia, belek i desek drewnianych, starych tynków, betonu oraz wykonujemy płaskorzeźby (scenki, postacie, numery domów, nazwy ulic, nazwy lokali. Każdy z przedmiotowych motywów/tematów przewodnich danej powierzchni – jest rzeźbiony ręcznie, bezpośrednio na ścianie. Specjalizujemy się w: * tematyzacjach ściennych, * tematyzacjach przestrzennych, * posadzkach cienkowarstwowych, * posadzkach z żywic, * posadzkach mikrocement, * posadzkach pressbeton, * hydroizolacjach.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "IMPREG-BUD" S.C. BOŻENNA WAŚ, KRZYSZTOF WAŚ »

  "IMPREG-BUD" S.C. BOŻENNA WAŚ, KRZYSZTOF WAŚ

  W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalne i kompleksowe wykonawstwo anhydrytowych posadzek samopoziomujących Agilia Sols A. Jest to rozwiązanie, które gwarantuje łatwe rozlanie i wypoziomowanie mieszanki, a przy tym już trzyosobowa ekipa zapewni nawet wylanie 1000m2 powierzchni dziennie. Istotne jest to, że Agilia Sols A nie wymaga zbrojenia, umożliwia estetyczne wykonanie dużych pól dylatacyjnych.

  Spis Firm - Data dodania: 22 05 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 59 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 494 Odwiedziny alexa 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Posadzki przemysłowe i dekoracyjne

Posadzki przemysłowe i dekoracyjne - nowa firma:

Adres: