Katalog Firm

Podkategoria: Piaskowanie, zabezpieczenia antykorozyjne

 • PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE IMPORT-EXPORT "BROSET" SP. Z O. O. »

  PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE IMPORT-EXPORT "BROSET" SP. Z O. O.

  Firma Broset zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych oraz sprzedażą wysokiej jakości farb antykorozyjnych. W naszej ofercie można znaleźć farby takich producentów jak: Osnatol Lackfabrik, Brocolor Lackfabrik, Helios, Hempel oraz Chromos. Oferowane przez nas farby znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu w zależności od potrzeb oraz specyfiki produktu. Nasza odpowiednio przygotowana kadra potrafi dobrać optymalny zestaw antykorozyjny do każdych warunków. Proponujemy Państwu farby: alkidowe, epoksydowe, poliuretanowe, poliwinylowe, farby dopuszczone do spawania tzw. Shop Primery, farby o wysokiej zawartości części stałych, farby jednopowłokowe oraz wiele innych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EXCOR Sp. z o.o. »

  EXCOR Sp. z o.o.

  Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb i oczekiwań naszych klientów dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były najlepsze na rynku i zawsze najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesną technologię antykorozyjną. Prowadzimy sprzedaż różnego typu folii opakowaniowych zawierających lotne inhibitory korozji VCI, które zapewniają ochronę antykorozyjną i idealnie opakują każdy towar. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PHU PETRO SYSTEM ARTUR LIZUREJ »

  PHU PETRO SYSTEM ARTUR LIZUREJ

  Firma PetroSystem świadczy usługi piaskowania oraz czyszczenia konstrukcji, budynków oraz innych powierzchni, które z różnych powodów narażone są na czynniki zewnętrzne, które trwale przyczyniają się do zmiany powierzchni danego obiektu. W zależności od rodzaju powierzchni oraz stopnia i rodzaju zabrudzeń, stosuje się różne techniki czyszczenia i usuwania zanieczyszczeń. W przypadku usuwania graffiti, po oczyszczeniu powierzchni stosuje się środki antygraffiti, które są bezbarwną powłoką ułatwiającą zmywanie sprayu w przyszłości.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 51 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny googlebot 525 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Piaskowanie, zabezpieczenia antykorozyjne

Piaskowanie, zabezpieczenia antykorozyjne - nowa firma:

Adres: