Firmy w: Ogrzewanie - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Ogrzewanie

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • MAREK RYBARSKI "POLMARK" »

  MAREK RYBARSKI "POLMARK"

  Firma POLMARK Wrocław oferuje Państwu szeroki wybór urządzeń grzewczych i systemów instalacji centralnego ogrzewania oraz podgrzewania ciepłej wody użytkowej. W naszej ofercie znajdą Państwo piece, kotły, kominki z płaszczem wodnym, kolektory słoneczne i systemy solarne, pompy ciepła, grzejniki pokojowe i łazienkowe, odkurzacze centralne i opał na zimę - ekogroszek workowany i pellet. Oferujemy automatyczne kotły z podajnikiem na ekogroszek i pellet. Zasyp zasobnika opałem raz na kilka dni uwalnia nas od ciągłej obsługi pieca i pozwala na kilkudniowy wyjazd bez obawy że wrócimy do zimnego domu. Piece na ekogroszek i pellet zapewniają znaczące obniżenie kosztów ogrzewania naszego domu. Dla klientów pozbawionych dostępu do gazu ziemnego i poszukujących energooszczędnych i automatycznych źródeł ogrzewania domu kotły na ekogroszek i biomasę są alternatywą godną do zastanowienia się przy wyborze rodzaju pieca. W ofercie posiadamy również kotły gazowe z otwartą i zamkniętą komorą spalania oraz kotły kondensacyjne. Dla wygody naszych klientów kupujących automatyczne kotły na paliwa stałe zapewniamy im również dostawy najwyższej jakości ekogroszku workowanego i peletu. Wysoką jakość oferowanego opału doceniło wielu naszych stałych odbiorców polecając nasz ekogroszek i pelety nowym klientom. Sprzedając opał najwyższej jakości zdobyliśmy wiodącą pozycję dystrybutora ekogroszku i pelletu we Wrocławiu i na terenie Dolnego Śląska. Nasza firma oferuje klientom pomoc w wyborze odpowiedniego pieca i dobór jego mocy. Pomagamy dobrać grzejniki o odpowiedniej mocy. Mając wieloletnie doświadczenie w branży techniki grzewczej podpowiemy najlepsze rozwiązania zapewniające ekonomiczne i komfortowe ogrzewanie domu. W sprzedaży posiadamy kotły i grzejniki pochodzące od najlepszych producentów w tej branży. Zajmujemy się sprzedażą produktów, które pochodzą od wiodących producentów w branży techniki grzewczej. Sprzedajemy towary marki: VAILLANT, WOLF, VIESSMANN, SAUNIER DUVAL, VIADRUS, KLIMOSZ, ENKA, WEBER HEIZTECHNIK, DELONGHI, INSTAL-PROJEKT, TERMA TECHNOLOGIE, VACU MAID, ARMACELL, MEIBES, IBP CONEX, STELMET... Zmierzamy do osiągnięcia satysfakcji przez naszego klienta oraz zadowolenia z podjęcia współpracy z naszą firmą. Tworzymy ciepłe klimaty, zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Marel sp. z o.o »

  Marel sp. z o.o

  MAREL Salon Firmowy Viessmann Marel jest jedną z wiodących firm branży techniki grzewczej od ponad 20 lat obecną na rynku i konsekwentnie realizującą idee wdrażania nowoczesnych technologii z korzyścią dla klientów oraz środowiska naturalnego. Celem działania firmy jest promocja nowoczesnych i ekologicznych technologii, rzetelna pomoc techniczna, ułatwienie dostępu do informacji technicznej, materiałów i urządzeń, które ze względu na swoją jakość i innowacyjność wyznaczają nowe standardy w dziedzinie ogrzewania i klimatyzacji.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Martyna Piecuch ADMAT-EKO »

  Martyna Piecuch ADMAT-EKO

  Firma AdMat-Eko zajmuje się sprzedażą materiałów budowlano-instalacyjnych za pośrednictwem Internetu na terenie całej Polski oraz za pośrednictwem przedstawicieli handlowych na terenie województwa Śląskiego. Zapraszamy do zakupu klientów indywidualnych jak i do współpracy instalatorów, partnerów handlowych oraz wszelkiego rodzaju firmy zainteresowane zakupem oferowanych przez nas produktów. Zachęcamy do skorzystania z naszego sklepu internetowego www. admateko. pl Firma AdMat-Eko posiada w swojej ofercie następujący asortyment: izolacje techniczne (Armacell, Thermaflex, MDM i inne), wełna mineralna ( Ursa, Rockwool, Isover, Paroc ), styropian i asortyment, stelaże do suchej zabudowy, kolektory słoneczne (EcoJura, Sonnenkraft), zasobniki cwu, artykuły instalacyjne ( sterowniki, grupy pompowe, zawory itp. ), piece i piecyki gazowe (Ariston, Junkers, Vaillant).

  Spis Firm - Data dodania: 25 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CertEnergia Sp. z o.o. Sp. K. »

  CertEnergia Sp. z o.o. Sp. K.

  Świadectwa Energetyczne najwyższej jakości, wykonane przez ekspertów i osoby z dużym doświadczeniem w energetyce to wysoka jakość, którą możemy Wam zagwarantować. Certyfikaty Energetyczne wysokiej jakości, wykonane przez ekspertów i osoby z dużym doświadczeniem w branży to wysoka jakość, którą możemy Tobie zagwarantować. CertEnergia zdobywała umiejętności w Polsce i za granicą. Oferujemy monity energetyczne, świadectwa zużycia energii, certyfikaty energetyczne. CertEnergia zdobyła umiejętności w kraju i za granicą. Oferujemy monity energetyczne, certyfikaty energetyczne, świadectwa zużycia energii. Zapraszamy na stronę www firmy Cert Energia.

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Mariusz Uba MARTECH »

  Mariusz Uba MARTECH

  Ekomartech - nowy oddział bydgoskiej firmy MARTECH, działający na terenie Wielkopolski, promujący urządzenia grzewcze wykorzystujące odnawialne źródła energii. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników montujących szwedzkie pompy ciepła IVT oraz ogrzewanie podłogowe ( ścienne) w systemie purmo. Posiadamy urządzenia spełniające najbardziej reżimowe wymagania zapotrzebowania na ciepło. Wykonujemy instalacje od małych domków jednorodzinnych po duże obiekty typu przychodnie, hotele i pensjonaty. Naszą precyzję i zaangażowanie doceniło już wielu klientów z całej Polski. Nasza oferta to kompleksowe usługi w zakresie: - montażu oraz serwisu pomp ciepła, - montażu ogrzewania podłogowego lub ściennego, - modernizacja kotłowni - wspomaganie systemów grzewczych za pomocą kolektorów słonecznych, - budownictwo w systemie szwedzkiej płyty fundamentowej, - wykonanie wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła na kanałach sztywnych - montaż odkurzaczy centralnych oraz całościowe instalacje sanitarne. Zapraszamy serdecznie

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Andrzej Popławski PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE 'BURSA' »

  Andrzej Popławski PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE 'BURSA'

  Alen, sklep z grzejnikami - rekuperatory, ogrzewanie elektryczne, centrala wyciągowa, programator jednostrefowy, nawiewniki okienne, wentylacja mechaniczna. Sklep poleca: grzejniki elektryczne, grzejniki łazienkowe, systemy grzewcze i systemy wentylacjne, rekuperator i odzysk ciepła, kabiny prysznicowe, kratki wentylacyjne, kanały wentylacyjne. Atrakcyjne ceny na grzejniki Noirot, Campa. W sprzedaży także końcówka serii. Technika wyciągowa - ogrzewanie elektryczne, odzysk ciepła, rekuperatory, kratki i systemy wentylacyjne, kabiny prysznicowe. Zapraszamy po grzejnik elektryczny, grzejnik łazienkowy i grzejnik elektryczny. Współpaca z Recuvent, Duolix, Eolix, Noirot, Campa.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NOWAK RAFAŁ CIEPŁONET »

  NOWAK RAFAŁ CIEPŁONET

  CIEPŁONET jest dystrybutorem produktów firmy GALMET takich jak: ogrzewacze wody, wymienniki ciepła, pompy ciepla, kolektory słoneczne-ciepla spiralne i biwalentne wymienniki ciepła, bufory, systemy solarne oraz kotły na paliwa stałe. Nasza dystrybucja odbywa się wyłącznie przez Internet co umożliwia oferowanie produktów w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy najszybszą realizację zamawianego produktu przy utrzymaniu najwyższej jakości produktu i bardzo sprawnej procedurze serwisowej i gwarancyjnej. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta dlatego realizujemy wszystkie indywidualne zamówienia na zbiorniki i wymienniki specjalne od 5 do 1 500 litrów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA BSH PRODUCENT KOSTKI BRYKIETOWEJ HUBERT DĄBROWSKI »

  FIRMA BSH PRODUCENT KOSTKI BRYKIETOWEJ HUBERT DĄBROWSKI

  Firma BSH, jedyny producent brykietu BSH, znajduje się w miejscowości Syski położonej w gminie Tuszyn w woj. łódzkim. Produkujemy brykiet w kształcie kostki na nowoczesnych maszynach niemieckich RUF. Brykiet BSH to ekonomiczny i wysokoenergetyczny produkt ze sprasowanych trocin drzew liściastych. Od początku swej działalności dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych wyrobów stała na najwyższym poziomie.

  Spis Firm - Data dodania: 04 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KG net Łukasz Jakubus »

  KG net Łukasz Jakubus

  KG net jest młodą a zarazem prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się dystrybucją szerokiej gamy produktów z zakresu sterowników pieców i pomp Centralnego Ogrzewania. Ponadto w naszej ofercie znajdują się zestawy do nadmuchu powietrza w kotłach oraz szereg innych akcesoriów hydrauliczno – elektronicznych m. in. urządzeń sterujących systemami grzewczymi i klimatyzacyjnymi. Misją KG net jest polepszenie warunków egzystencjalnych poprzez efektywniejsze zarządzanie gospodarka cieplną oraz pełne zadowolenie i satysfakcja klienta z dokonanej transakcji. Głównym priorytetem naszych działań w kontaktach z naszymi kontrahentami jest przyjecie indywidualnego podejścia, które przejawia się specjalistyczną pomocą w jak najlepszym dopasowaniu produktu oraz oferty do potrzeb klienta. Stawiamy również duży nacisk na rozwój naszego asortymentu i podążanie za nowościami technicznymi w zakresie proponowanych produktów, stąd nasi klienci mają pewność zakupu najnowszych oraz innowacyjnych urządzeń. Ważnym aspektem naszych relacji z klientami jest dbałość o najwyższą jakość asortymentu przez nas proponowanego. Aby nasi klienci czuli się w pełni usatysfakcjonowani sprawdzamy każdy produkt przed sprzedażą w celu zapewnienia klientowi zgodności jakościowej z zamieszczoną przez nas ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "JK" KRZYSZTOF JAŚKOWIAK »

  FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "JK" KRZYSZTOF JAŚKOWIAK

  Zapraszamy do zapoznanie się z naszą ofertą grzejników łazienkowych oraz chromowanych grzejników ozdobnych. Oferujemy szeroki wybór grzejników białych, kolorowych oraz chromowanych. Bardzo duży wybór modeli oraz rozmiarów. Możemy dostosować rozstaw podłączenia dla klienta. Wszystkie przedmioty dostępne w sprzedaży wysyłkowej z możliwością płatności przy odbiorze. Szczególnie polecamy nasze grzejniki chromowane, które oferujemy w bardzo niskich cenach z racji tego iż jesteśmy ich bezpośrednim importerem. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 75 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 22 Odwiedziny googlebot 568 Odwiedziny alexa 7

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrzewanie

Ogrzewanie - nowa firma:

Adres: