Firmy w: Ochrona, zabezpieczenia - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Ochrona, zabezpieczenia

1 · 2 · następna strona »
 • ANDRZEJ MAŁCZAK DORFON »

  ANDRZEJ MAŁCZAK DORFON

  Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną następującego asortymentu: - domofony, - wideodomofony, - telefony stacjonarne, - telewizja przemysłowa, - radioodbiorniki, - skrzynki pocztowe, skrzynki na listy. Dysponujemy asortymentem w style RETRO - telefony, radia, zegary. Posiadamy również w sprzedaży asortyment pokrewny i uzupełniający - m. in. unifony, panele, elektronika, zamki, klucze, samozamykacze, elektrozaczepy i inne.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Proper Guard Sp. z o.o. »

  Proper Guard Sp. z o.o.

  Firma Proper Guard to przede wszystkim ludzie, ich wiedza, umiejętności i zaangażowanie. Świadczymy usługi w zakresie projektowania i wdrażania systemów bezpieczeństwa, które z jednej strony spełniają przepisane prawem wymagania i normy, z drugiej zaś są racjonalne z punktu widzenia budżetu naszych klientów. Systemy Alarmowe (projektowanie, montaż, serwis): ● Sygnalizacji włamania i napadu ● Sygnalizacji pożaru ● Telewizji obserwacyjnej ● Kontroli dostępu ● Dźwiękowe systemy ostrzegawcze, nagłośnienia ● Wyposażenie przeciwpożarowe

  Spis Firm - Data dodania: 12 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "POL-PATROL SECURITY" Sp. z o.o »

  "POL-PATROL SECURITY" Sp. z o.o

  Agencja ochrony POL-PATROL-security 1993 koncesjonowana agencja ochrony osób i mienia, montaż systemów alarmowych, telewizja przemysłowa, monitoring obiektów z interwencją. MONITORING:> 24godzinny, elektroniczny nadzór nad obiektem chronionym> elektroniczna obserwacja i rejestracja wszystkich zdarzeń mających miejsce w obiekcie> reakcja grup interwencyjnych na sygnał sabotażu, włamania i napaduSYSTEMY ALARMOWE :Instalujemy kompleksowo-> systemy alarmowe w obiektach użyteczności publicznej jak i niedrogie systemy do mieszkań, domów i sklepów > systemy kontroli dostępu, systemy rejestracji czasu pracy, systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN> systemy obserwacji, rejestracji i przetwarzania sygnałów video> telewizja dozorowa CCTVOCHRONA FIZYCZNARealizowana jest przez pracowników firmy POL-PATROL zgodnie z procedurami chronionego obiektu, których głównym celem jest sprawowanie nadzoru nad powierzonym mieniem a w szczególności ograniczenia swobodnego poruszania się osób nieupoważnionych a także zapobiegania włamaniom, kradzieżą i dewastacjom oraz ochroną osób w strefie dozoru.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JURKPOL-FP Sp. z o.o. »

  JURKPOL-FP Sp. z o.o.

  JURKPOL Sp. z o. o. jest przedsiębiorstwem, które kompleksowo zapewnia obsługę w zakresie szeroko rozumianej ochrony przeciwpożarowej. Pod pojęciem naszej kompleksowości rozumiemy spełnienie oczekiwań klienta w zakresie czynnej i biernej ochrony przeciwpożarowej. Czynna ochrona przeciwpożarowa: - Stałe instalacje gaśnicze - Tryskaczowe, zraszaczowe, gazowe - Systemy sygnalizacji pożaru - Systemy oddymiania - Systemy wentylacji - Systemy zamknięć ogniowych - Systemy detekcji - Dźwiękowe systemy ostrzegawcze - Oświetlenie awaryjne Bierna ochrona przeciwpożarowa: - Oddzielenia przeciwpożarowe w zakresie szczelności i izolacyjności - Drzwi i bramy przeciwpożarowe wraz z automatyką i sterowaniem - Zabezpieczenia ogniochronne drewna - Zabezpieczenia ogniochronne tras instalacyjnych i przepustów kablowych - Zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji stalowych i żelbetowych Ponadto opracowujemy dokumentacje z zakresu ochrony ppoż: - instrukcje bezpieczeństwa pożarowego - instrukcje technologiczno-ruchowe - analizy i ekspertyzy, warunki ochrony ppoż. - projekty branżowe - opiniowanie projektów budowlanych - dostosowanie obiektów do obowiązujących przepisów. Zajmujemy się także sprzedażą i serwisem sprzętu ppoż.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TOMASZ CIOK JUTOM »

  TOMASZ CIOK JUTOM

  Firma JUTOM powstała w 2003 roku. Firma JUTOM jest specjalistyczną firmą wykonującą zabezpieczenia przeciwpożarowe obiektów. Od początku swojej działalności wykonaliśmy zabezpieczenia w budynkach handlowo – usługowych, biurowych, mieszkalnych, produkcyjno – magazynowych, handlowych. Zatrudniamy doświadczonych i wyszkolonych inżynierów pożarnictwa, monterów i techników wyspecjalizowanych w projektowaniu, montażu i wykonawstwie Systemów Alarmów Pożaru (SAP), Dźwiękowych Systemów Ostrzegawczych, Systemów Oddymiania i zabezpieczeń przeciwpożarowych. Nasi pracownicy uczestniczą w szeregu szkoleniach organizowanych w branży zabezpieczeń, co świadczy o ciągłym rozwoju naszej firmy i otwartości na nowości w branży ochrony przeciwpożarowej. Ciągły rozwój firmy i zdobywane doświadczenie pozwalają liczyć się na rynku województwa mazowieckiego oraz całej Polski. Posiadamy certyfikaty, licencje oraz dopuszczenia i autoryzacje wiodących producentów systemów przeciwpożarowych.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Galeco sp. z o.o. »

  Galeco sp. z o.o.

  Galeco jest spółką powstałą w roku 1996. Galeco specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji systemów rynnowych. Firma oferuje produkty i elementy konstrukcyjne systemów odprowadzania wody deszczowej, a także podbicia okapu dachu, czyli tzw. podsufitki. W naszym asortymencie znajdują się następujące kategorie produktów: system rynnowy Galeco PVC, system rynnowy Galeco STAL, system rynnowy Galeco LUXOCYNK, system rynnowy Galeco BEZOKAPOWY oraz System Galeco DECOR.

  Spis Firm - Data dodania: 27 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MACIEJ GUZIK MAKSYS »

  MACIEJ GUZIK MAKSYS

  System alarmowy to teraz niezbędne wyposażenie domu, które sprawia że każdy czuje się bezpiecznie we własnym domu. Każdy System jest wyposażony min: - Centrale alarmową – podstawą każdego systemu alarmowego jest centrala alarmowa która jest jedna najważniejszych obszarów systemów zabezpieczeń, który w decydującym stopniu wpływa na całkowity poziom bezpieczeństwa obiektu. - Manipulator -Manipulatory alarmowe, zwane także szyfratorami, to niewielkie urządzenia wyposażone w panel przycisków umożliwiających łatwą interakcję z systemem zabezpieczeń. - Czujniki alarmowe- znajdują się na pierwszej linii obrony przed ewentualnymi próbami uzyskania nieautoryzowanego dostępu do chronionych pomieszczeń. - Sygnalizator alarmowe- odpowiadają za bezzwłoczne alarmowanie o wykrywanych zagrożeniach. - powiadomienia sms - obudowę - akumulator Dlatego też serdecznie zapraszamy do naszego sklepu do zapoznania się z pełną gamą produktów dotyczących systemów alarmowych. W naszej ofercie znajdziemy pojedyncze elementy jak i również komplety zestawów systemów alarmowych, które świetnie nadają się do ochrony naszego mienia czy zdrowia. Wszystkie produkty pochodzą od znanych producentów takich jak: Satel, DSC, RISCO, BOSCH. Dla każdego klienta indywidualnie dobierany jest kompleksowy system ochrony tak aby każdy mógł się czuć bezpiecznie. Zapraszamy na Naszą stronę internetową www. maksys24. pl

  Spis Firm - Data dodania: 08 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MULTIMON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  MULTIMON POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Dana platforma przedstawia profil pracy usytuowanej w Żarach firmy MULTIMON. Jej naczelną specjalnością jest produkcja, instalacja i serwis systemów ochrony przeciwpożarowej. Przedsiębiorstwom z rozmaitych sektorów przemysłu proponuje instalacje tryskaczowe, które w dużym stopniu zmniejszają prawdopodobieństwo pożaru. Grupa kompetentnych ekspertów realizuje innowacyjne technologie przeciwpożarowe.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • POL-POŻ KOŁTON SPÓŁKA JAWNA »

  POL-POŻ KOŁTON SPÓŁKA JAWNA

  Firma Pol-Poż jest ogólnopolskim dostawcą systemów przeciwpożarowych dobieranych z myślą o konkretnych budynkach i warunkach technicznych obiektów. Zabezpieczenie przeciwpożarowe wiąże się nie tylko z odpowiednią znajomością przepisów prawa oraz techniki instalacji pożarniczych, ale to również ogromna odpowiedzialność zarówno właściciela/administratora obiektu oraz firm zajmujących się dostarczaniem systemów przeciwpożarowych. Od sprawności instalacji odpowiedzialnych za alarmowanie przed pożarem oraz udrażnianie dróg ewakuacyjnych zależy bezpieczeństwo ludzi, budynku oraz akcji ratowniczej. Firma POL POŻ od kilkunastu lat zajmuje się projektowaniem, instalacją oraz sprawdzaniem sprawności systemów przeciwpożarowych w budynkach każdej klasy zagrożenia pożarowego. Szukając dostawcy systemów przeciwpożarowych, przygotowując obiekt do odbioru technicznego, czy przeprowadzając sprawdzenie stanu technicznego obiektu warto współpracować z profesjonalistami. Poznaj firmę POL POŻ na stronach pol-poz. pl

  Spis Firm - Data dodania: 11 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 4TI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  4TI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Nasza firma projektuje, montuje oraz serwisuje nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Sprzedajemy również niezbędne urządzenia, a w tym drzwi p. poż, sygnalizatory, czujniki przeznaczone do detekcji gazów. Mamy duże doświadczenie we wprowadzaniu systemów oddymiania. Dodatkowo prezentujemy dział wiedzy o systemach bezpieczeństwa i szkolenia dla instalatorów, projektantów, czy przedstawicieli handlowych.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 77 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 563 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ochrona, zabezpieczenia

Ochrona, zabezpieczenia - nowa firma:

Adres: