Firmy w: Materiały budowlane - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Materiały budowlane

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • BUD-EXPERT BUCZAK KRZYSZTOF »

  BUD-EXPERT BUCZAK KRZYSZTOF

  Hurtownia BudExpert Materiały Budowlane Gliwice prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych i wykończeniowych w pełnym asortymencie. W aktualnej ofercie znajdą Państwo: cement, wapno, płyty gipsowo-kartonowe, systemy ociepleniowe (styropian, kleje do styropianu i siatki, kołki, tynki akrylowe, mineralne, silikatowe, silikonowe), zaprawy budowlane, kleje do płytek ceramicznych, papy, gonty, płytki ceramiczne, narzędzia i elektronarzędzia budowlane i wiele innych. Na magazynie posiadamy ponad 5000 pozycji w ciągłej sprzedaży. Zapewniamy bezpłatny transport. Istnieje możliwość zamawiania towaru przez telefon, faks, e-mail. Nasza hurtownia działa od 2002 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam szczycić się stale rosnącą grupą zadowolonych klientów. *Profesjonalnie doradzamy dobór materiałów w zależności od indywidualnych potrzeb klienta *Osiem lat doświadczenia w branży *Możliwość zamawiania towarów telefonicznie *Błyskawiczny dowóz materiałów pod wskazany adres

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "QUEST" TOMASZ CHOLEWIŃSKI »

  PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "QUEST" TOMASZ CHOLEWIŃSKI

  Firma QUEST oferuje wyroby czołowych producentów pokryć dachowych i materiałów budowlanych, do których należą: PLANNJA, BLACHOTRAPEZ, FAKRO, DORKEN i TYVEK. Wszystkie produkty tych firm przeznaczone na dachy w pełni odpowiadają polskim i unijnym normom i posiadają pełną gwarancję. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące asortymentu i specyfikacji dostępne są na internetowych stronach producentów. W szczegółowej ofercie PHU QUEST znaleźć można m. in. : * blachy dachówkowe szwedzkiej firmy PLANNJA, * systemy orynnowania wykorzystywane w budownictwie jednorodzinnym szwedzkiej firmy PLANNJA, * blachy konstrukcyjne, elewacyjne oraz dachowe wykorzystywane do budowy obiektów o dużej kubaturze szwedzkiej firmy PLANNJA, * blachodachówki, blacha trapezowa, obróbka blacharska i akcesoria na dachy firmy BLACHOTRAPEZ, * okna dachowe o różnych konstrukcjach i sposobach otwierania: okna obrotowe, okna o podwyższonej osi obrotu, okna uchylno-obrotowe, okna kolankowe, wyłazy na dachy, świetliki dachowe firmy FAKRO, * folie i paroizolacje dachowe firmy DORKEN, * membrany na dachy o wysokiej paroprzepuszczalności, wyjątkowej grubości, trwałości i właściwościach mechanicznych oraz akcesoria do montażu membran firmy TYVEK.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MACIEJ KACZOR KMB STEEL PRODUCT, AGENCJA INTERAKTYWNA GGD »

  MACIEJ KACZOR KMB STEEL PRODUCT, AGENCJA INTERAKTYWNA GGD

  KMB STEEL PRODUCT jest firmą usługową, dostarczającą wyroby ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. W ofercie KMB znajdują się takie produkty jak: kratki podłogowe, koryta odwadniające, rewizje nierdzewne. Rozmaita propozycja produktów, oraz terminowe dostawy, są gwarantem owocnej współpracy, a więc sukcesu Naszych kontrahentów, jak i Nas samych. Nasze wyroby robione są ze stali nierdzewnej lub kwasoodpornej - 1. 4404 (AISI 304 albo AISI 316) co powoduje funkcjonalność w użytkowaniu zapewniając nawet najostrzejsze wymogi zdrowotne. Każdy wyrób spawany jest w osłonie argonu, a następnie wytrawiany, co pozwala zachować wysoką jakość spoin.

  Spis Firm - Data dodania: 16 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PC Partners Sp. z o.o. »

  PC Partners Sp. z o.o.

  Producent PC Partners Gliwice. Oferujemy klapy dymowe do przewietrzania, świetliki dachowe punktowe, pasma świetlne, klapy dymowe, podstawy pod świetliki, profile aluminiowe, płyty poliwęglanowe, daszki nad wejście, wyłazy dachowe, zadaszenia tarasów. Zapraszamy po pasma świetlne i świetliki dachowe. PC Partners Gliwice. W ofercie świetliki dachowe, pasma świetlne, klapy dymowe, klapy do przewietrzania, podstawy pod świetliki, profile aluminiowe do poliwęglanu, płyty poliwęglanowe, daszki nad wejście, wyłazy dachowe. Zapraszamy po klapy dymowe, pasma świetlne i świetliki dachowe.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Zakład Przemysłu Drzewnego ROMA Sp. z o.o. »

  Zakład Przemysłu Drzewnego ROMA Sp. z o.o.

  Nasze usługi sięgają blisko stu lat przez co owiane są wspaniałą tradycją. Nasza propozycja przeznaczona jest nie tylko dla klienów biznesowych, co również przeciętnego zainteresowanego. Wieloletnie doświadczenie procentuju na naszą markę, co da się zauważyć w uzyskanych certyfikatach. Zapraszamy do przejrzenia naszego serwisu www - Roma, gdzie znajdują się bliższe wiadomości. W naszej różnorodnej ofercie mieszczą się najlepszej jakości akcesoria, w szczególności: więźba dachowa, drewno budowlane i wiele innych. Spółka Roma to wyjątkowy przedstawiciel materiałów drewnianych.

  Spis Firm - Data dodania: 27 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Ceramika Paradyż Sp. z o.o. »

  Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

  Ceramika Paradyż serdecznie zaprasza do zobaczenia wszystkich kolekcji trzech marek: Paradyż, My Way Paradyż Group oraz Kwadroceramika. W e-sklepie znajdziecie Państwo wszystkie kolekcje, oraz produkty, które możecie Państwo porównywać. Nasz e-sklep został zaprojektowany w taki sposób, by używanie go było intuicyjne. Nasz e-sklep zawiera również liczne porady dotyczące eksploatacji oraz konserwowania płytek ceramicznych.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 'KEDA' Janusz Łukaszewicz »

  'KEDA' Janusz Łukaszewicz

  W firmie Keda mogą liczyć Państwo na:- profesjonalną pomoc i doradztwo w wyborze odpowiedniego rodzaju pokrycia dachowego oraz wszelkich dodatków- precyzyjną i najkorzystniejszą wycenę kompletnego systemu dachowego- pomoc w wyborze dekarza/wykonawcy- transport na budowę- szybką i profesjonalną realizację zamówienia. W ofercie posiadamy dachówki ceramiczne, dachówki cementowe, okna dachowe wraz kołnierzami, folie i membrany dachowe, systemy rynnowe, blacho-dachówki, blachy trapezowe, akcesoria dachowe, komunikację dachową i zabezpieczenia, papy oraz systemy solarne. Oferujemy również naszym klientom więźby dachowe, folie do wstępnego krycia dachów oraz wiele akcesoriów służących do ich wykończenia. Kupując u nas te produkty, mają Państwo gwarancję właściwego doboru pod względem jakości i ceny. Można u nas nabyć całościowe systemy dachowe, jak i pojedyncze elementy, które dopasowuje się i dobiera do konkretnych typów dachów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i w przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-SPRZĘTOWE BUDOWNICTWA "TRANSBUD EŁK" Sp. z o. o. »

  PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-SPRZĘTOWE BUDOWNICTWA "TRANSBUD EŁK" Sp. z o. o.

  PTSB „Transbud – Ełk” Sp. z o. o. jest firmą, która działa na terenie województw: warmińsko – mazurskie oraz podlaskie. Usługi transportowe prowadzimy na terenie całego kraju. Firma powstała w 1995 roku. Staramy się, aby każdy nasz Klient był w pełni usatysfakcjonowany ze współpracy z nami. Ofeta firmy:- kruszywa budowlane, grysy, kostka granitowa- cement, wapno, zaprawy murarskie i tynkarskie, gipsy, zaprawy klejowe, wylewki, - wełna mineralna, wełna szklana, - styropian, płyty gipsowo – kartonowe i akcesoria, - farby, emalie, emulsje, lakiery, impregnaty, kleje, podkłady, - pędzle, wałki, taśmy, pace, szpachelki, kielnie i wiele innych narzędzi- folie malarskie i budowlane, memberany, - stolarka budowlana, okna i włazy dachowe, - skrzydła drzwiowe – zewnętrzne i wewnętrzne, - pokrycia dachowe: blachodachówki blachy trapezowe, dachówki cementowe i ceramiczne, płyta Onduline, - papy izolacyjne, wierzchniego krycia, termozgrzewalne, - cegły: ceramiczne, klinkierowe, silikatowe, bloczki, beton komórkowy, - wyroby hutnicze, clepik asfaltowy na zimno i na gorąco, - wkręty, gwoździe, kołki, tarcze do metalu i kamienia, - siekierki, młotki, obcęgi, drabinki, nitownice, - uszczelniacze do betonu- wkłady kominkowe i akcesoria, - listwy przypodłogowe i akcesoria, - zbiorniki betonowe na wodę i ścieki

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HANDEL USŁUGI PRODUKCJA WITAN CZESŁAW »

  HANDEL USŁUGI PRODUKCJA WITAN CZESŁAW

  Firma "WITAN"istnieje na rynku od 1986r. Zakład zajmuje sie produkcją materiałów prefabrykowanych takich jak: Stropy Teriva, Bloczki fundamentowe, Nadproża L-19, Kręgi, Przepusty drogowe, Płytki EKO, Pustaki Scienne Alfa. Firma nasza znana jest na rynku budowlanym z wysokiej jakości produkowanych prefabrykatów. Wszystkie wyroby produkowane są materiałów i surowców od dostawców o sprawdzonej renomie co zapewnia bardzo wysoką jakość produkowanych wyrobów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Jesteśmy perfekcjonistami w zakresie swojej działalności. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o dużych przedsiębiorstwach. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów, dysponujemy własnym nowoczesnym, wyspecjalizowanym transportem z rozładunkiem HDS, który umożliwia sprawną i terminową obsługę każdej inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. SERDECZNIE ZAPRASZAMYCzesław Witan

  Spis Firm - Data dodania: 07 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Składy VOX sp. z o.o. Sp.K. »

  Składy VOX sp. z o.o. Sp.K.

  Sieć sklepów Majster - materiały wykończeniowe dla budujących, remontujących mieszkania. Specjalność to podłogi - panele podłogowe, deska podłogowa, listwy przypodłogowe, podłogi drewniane i akcesoria podłogowe. Też drzwi wejściowe, pianka polietylenowa, deska barlinecka, drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne. Galeria i Sieć sprzedaży Sklepy w takich miastach jak: Poddębice, Słońsk, Radzyń Chełmiński, Sulęcin, Budzów, Gołkowice, Sierpc, Sieradz i Koło. Także chemia budowlana: Kreisel, Soudal, Den Bravenk, Art. dekoracyjne, wełna szklana, Narzędzia Koelner, Płyta G-K, styropian, Papy i Okna dachowe Fakro.

  Spis Firm - Data dodania: 05 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 81 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 8 Odwiedziny googlebot 768 Odwiedziny alexa 5

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Materiały budowlane

Materiały budowlane - nowa firma:

Adres: