Katalog Firm

Podkategoria: Maszyny konstrukcyjne i budowlane

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • MGERSON MACIEJ DRYWA »

  MGERSON MACIEJ DRYWA

  Nasza firma zajmuje się kompleksowym odwadnianiem terenu oraz wynajmem systemów igłofiltrowych. Zakres naszego działania to głównie województwo Pomorskie. Korzystamy z agregatów pompowych wysokich wydajności (przeważnie 350m^3/h), co pozwala na znaczne skrócenie czasu osuszania terenu, a jednocześnie wiąże się z oszczędnościami dla naszych klientów. Kładziemy duży nacisk na budowę trwałych relacji z naszymi klientami, co owocuje obustronnymi korzyściami. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy bardzo poważnie. Prowadzimy również sprzedaż asortymentu odwodnieniowego, regenerację igłofiltrów, remonty maszyn. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZIBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  ZIBET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Zibet Myślenice - małopolska firma budowlana. Stale rozbudowujemy park maszynowy - spełniamy wymagania najbardziej wymagających klientów. Wyroby i elementy betonowe - prefabrykaty żelbetowe, korytka, rury, kręgi betonowe, elementy ściekowe, płyty drogowe, freyssinet i płyty ażurowe. Też wynajem sprzętu budowlanego - betonowozy, samochody ciężarowe, koparki, ładowarki, spycharki. W ofercie też budowa boisk sportowych, zabezpieczenie skarpy, umacnianie skarp (osuwisko), zasieki, mury oporowe i ściany oporowe. Zapraszamy po rury, kręgi i elementy betonowe - małopolska.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HYDRO-INSTAL TADEUSZ SIERUTA, BEATA SIERUTA SPÓŁKA JAWNA »

  HYDRO-INSTAL TADEUSZ SIERUTA, BEATA SIERUTA SPÓŁKA JAWNA

  Hydro-Instal T. Sieruta, B. Sieruta Sp. J. jest firmą zajmującą się projektowaniem i wykonawstwem maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczo-chemicznego oraz farmacji. Produkujemy: Linie technologiczne, Homogenizatory, Topielniki, Zbiorniki Przejściowe, Krystalizatory, Fermentory, Stacje mycia itd. oraz zbiorniki i mieszalniki ponad 30m wysokości; oraz łyżki do koparek i ładowarek • łyżki koparkowe, • łyżki tzw. "skarpówki", • łyżki tzw. "kamieniarki", • szybkozłącza, • części zamienne

  Spis Firm - Data dodania: 02 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LURENT ŁUKASZ PODOLAK »

  LURENT ŁUKASZ PODOLAK

  Firma Lurent to wypożyczalnia maszyn budowlanych. Nasza oferta obejmuje wynajem jak i sprzedaż sprzętu budowlanego. Posiadamy urządzenia do prac na wysokościach, ziemnych czy obróbki betonu. Wszystkie nasze maszyny są renomowanych marek co zapewnia komfortową pracę. Nasze kilkuletnie doświadczenie pomoże na dobór odpowiedniej maszyny do Państwa wymagań. Dodatkowo prowadzimy wynajem rusztowań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LAMIGO - J.MICKOWSKI, R.MICKOWSKI S.C. »

  LAMIGO - J.MICKOWSKI, R.MICKOWSKI S.C.

  LAMIGO. 20 lat doświadczenia w branży. Sprzedaż i serwis sprzętu dla budownictwa i geodezji. Niwelatory optyczne, laserowe, teodolity, statywy, łaty do niwelacji, przymiary teleskopowe, taśmy pomiarowe, poziomnice klasyczne i elektroniczne, kątomierze klasyczne i elektroniczne, drogomierze mechaniczne i elektroniczne, dalmierze ręczne laserowe, farba do markowania znaków pomiarowych. Serwis sprzętu dla budownictwa i geodezji praktycznie wszystkich marek dostępnych na rynku polskim. Serdecznie zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANDRZEJ POLSKI BIURO TECHNICZNE POLSKI »

  ANDRZEJ POLSKI BIURO TECHNICZNE POLSKI

  Biuro inżynierii przemysłowej Zigma jest kontynuatorem firmy Biuro Techniczne Polski, która od kilkunastu lat świadczyła usługi technologiczne i pomiarowe. Dynamiczny rozwój parku maszyn pozwolił na rozszerzenie skali działalności Biura, dzięki czemu obecnie oferujemy naszym klientom szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań z zakresu inżynierii przemysłowej, od cięcia materiałów laserem i wodą, aż do wykonywania precyzyjnych rekonstrukcji na podstawie skanu trójwymiarowego

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Bolesław Hartel ZOMA Zakład Obsługi Maszyn Budowlanych »

  Bolesław Hartel ZOMA Zakład Obsługi Maszyn Budowlanych

  Sprzedaż częsci zamiennych do maszyn budowlanych firm: Komatsu, Hanomag, Schaeff, O&K, Terex, Kramer, Zeppelin, Kubota, Fermec, Furukawa, Caterpillar, Hitachi, Kobelko, Coupfix, Kaelble, New Holland, JCB, ZF i innych. Naprawy maszyn budowlanych, serwis techniczny, oceny stanu technicznego, dorabianie lemieszy, sprzedaż filtrów do wszystkich maszyn budowlanych, sprzedaż katalogów częsci, zamiennych,

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "SKONYTRANS" MICHAŁ SKONIECZNY PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE »

  "SKONYTRANS" MICHAŁ SKONIECZNY PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE

  Firma Skonytrans znajduje się na rynku kilka lat. Zajmujemy się transportem materiałów sypkich (piasku, kruszyw, ziemi, gliny i gruzu). Oferujemy duży zakres prac ziemnych związanych z wykorzystaniem koparek, koparko-ładowarek i walców. W okresie zimowym zajmujemy się odśnieżaniem placów, parkingów i innych dużych powierzchni. Firma Skonytrans proponuje Państwu konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZIELIŃSKI DANIEL KOPARBUD »

  ZIELIŃSKI DANIEL KOPARBUD

  Na polecanym serwisie online swoją propozycję opublikowała firma Koparbud, która znajduje się w Sosnowcu. Jej właściciel Daniel Zieliński gwarantuje usługi koparką i minikoparką. Zespół mających wieloletni staż profesjonalistów wykonuje wykopy nie tylko pod szamba czy przydomowe oczyszczalnie, lecz również pod baseny, sieci elektryczne. Zakład zajmuje się ponadto wynajmem koparek. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SERWIS - DIAGNOSTYKA KOWOLL BENIAMIN »

  SERWIS - DIAGNOSTYKA KOWOLL BENIAMIN

  Serwis Diagnostyka to firma z wielkim doświadczeniem w serwisowaniu sprżetu budowlanego. Stale współpracujemy z firmami budowlanymi i kopalniami. Dysponujemy świetnie wyposażonym mobilnym serwisem. Nasze usługi prowadzimy na terenie całego kraju. Oferujemy oryginalne części zamienne do Volvo i Caterpillar w bardzo atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy skuteczność napraw i szybkość w wykrywaniu usterek. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 69 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 550 Odwiedziny alexa 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Maszyny konstrukcyjne i budowlane

Maszyny konstrukcyjne i budowlane - nowa firma:

Adres: