Firmy w: Konstrukcje - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Konstrukcje

 • "METAL-GUM 3" S.C. MAREK I ARTUR PRZEGENDZA »

  "METAL-GUM 3" S.C. MAREK I ARTUR PRZEGENDZA

  Zadaszenia oferowane przez firmę Metal-Gum skutecznie chronią drzwi, okna, witryny czy balkony przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak wiatr, deszcz czy grad. Bardzo często producenci drzwi i okien wymagają zamontowania zadaszenia ochronnego, aby móc udzielić gwarancji. Jeśli poszukujesz rozwiązania, które spełni wszystkie normy i wymogi koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Zapraszamy na: metal-gum. com!

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "BUD-POL" TADEUSZ MODLIŃSKI,ŁUCJAN BOJDOŁ »

  "BUD-POL" TADEUSZ MODLIŃSKI,ŁUCJAN BOJDOŁ

  Nasza firma zajmuje się produkcją kotew (zawiesi) ze stali nierdzewnej do montażu elewacji kamiennych, na które posiadamy aprobaty ITB. Ponadto wykonujemy wszelkie prace ślusarskie, typu spawanie, cięcie, gięcie, wybijanie, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać wszelkie konstrukcje stalowe, od przeróżnych łap mocujących po ogrodzenia metalowe, jak również oblachowania maskujące ze stali zwykłych i kwasoodpornych. Nasza fabryka znajduje sie w Mikołowie na ulicy M. C. Skłodowskiej 38. Ściśle współpracujemy z firmą KAMIENIARZ(www. modlinski. com) dla której wyprodukowaliśmy konstrukcje na takie realizacje jak "SKY TOWER" "SEA TOWERS" "GALERIA BAŁTYCKA" "BIBLIOTEKA WROCŁAWSKA" "WOLF MARSZAŁKOWSKA" i wiele innych.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANDRZEJ POLSKI BIURO TECHNICZNE POLSKI »

  ANDRZEJ POLSKI BIURO TECHNICZNE POLSKI

  Biuro Techniczne Polski, Andrzej Polski zajmuje się projektowaniem maszyn i urządzeń przemysłowych różnego typu oraz samo zajmuję się ich produkcją. Jest firmą stosunkowo młodą, ale prężnie rozwijającą się. Realizuje małe i duże zamówienia. Firma dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klienta. Dynamiczny rozwój parku maszyn pozwolił na rozszerzenie skali działalności Biura, dzięki czemu obecnie oferuje swoim klientom szeroką gamę nowoczesnych rozwiązań z zakresu inżynierii przemysłowej, od cięcia materiałów laserem i wodą, aż do wykonywania precyzyjnych rekonstrukcji na podstawie skanu trójwymiarowego.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MIROSŁAW MIELCZAREK "STALMIR" SPÓŁKA JAWNA »

  MIROSŁAW MIELCZAREK "STALMIR" SPÓŁKA JAWNA

  Firma Stalmir działa w branży budowlanej, dostarczając swoim klientom wysokiej jakości asortyment hutniczy oraz budowlany. W ofercie Stalmir znajdują się między innymi wyroby ze stali kwasoodpornej takie jak profile, blachy, pręty, kątowniki czy płaskowniki. Zamówić można także akcesoria do szalunków, w tym płyny, akcesoria betonowe, stalowe, korki betonowe, łączniki, elementy mostowe. Stalmir świadczy też usługi cięcia stali oraz usługi transportowe. Zapraszamy na stronę po więcej informacji o ofercie!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROKSA PIOTR ASKORP SA »

  PROKSA PIOTR ASKORP SA

  OFERTA Firma ASKORP oferuje swoje usługi w zakresie: Profesjonalne usługi ciesielsko-dekarskie (dachówka, blacho-dachówka papa termozgrzewalna, papa podkładowa, itp. ) Więźba dachowa - Wszelkie obróbki blacharskie - Konstrukcje metalowe ( bramy, ogrodzenia itp. ) Istniejemy na rynku od wielu lat, zajmujemy się, przede wszystkim usługami ciesielsko – dekarskimi i pracami wysokościowymi. Gwarantuje szybką i profesjonalną usługę, wykwalifikowaną kadrę. Pełną ofertę Firmy można znaleźć na stronie.

  Spis Firm - Data dodania: 10 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARCIN TOMCZAK ITPMAR »

  MARCIN TOMCZAK ITPMAR

  ITPMAR Hal Namiotowe to firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji hal stalowych i hal namiotowych stalowej konstrukcji. Wszystkie oferowane tu hale spełniają wszelkie wymogi techniczne. Charakteryzuje ich spora wytrzymałość na śnieg. Bezpieczeństwo priorytet w firmie ITPMar. Na zbudowanie hal namiotowych i stalowych niepotrzebne jest pozwolenie budowlane. Cały szkielet konstrukcji opiera się na profilach.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "MEPROZET STARE KUROWO" SP. z o.o. »

  "MEPROZET STARE KUROWO" SP. z o.o.

  Firma Meprozet Stare Kurowo posiada w ofercie konstrukcje stalowe budynków inwentarskich, wiaty, segmentowe ogrodzenia, konstrukcje stalowe dla rolnictwa, przegrody legowiskowe itp. Nasze usługi obejmują cynkowanie ogniowe i wysokotemperaturowe z odwirowaniem. Istniejemy na rynku ponad pięćdziesiąt lat i zatrudniamy prawie dwieście osób. Nasze produkty sprzedajemy na rynek polski oraz za granicę. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie mogą Państwo znaleźć pełną ofertę oraz galerią wykonywanych przez nas produktów.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • IDEE S.C. PAWEŁ BRYK,SEBASTIAN OBRYK »

  IDEE S.C. PAWEŁ BRYK,SEBASTIAN OBRYK

  Proglas konstruuje konstrukcje szklane. Nasze konstrukcje są funkcjonalne, cieszą oko i posiadają atesty. Staramy się oferować tylko produkty, które są dopuszczone do stosowania w krajach UE. Staramy się by każdy z naszych klientów otrzymał najlepsze dla niego rozwiązanie. W naszej ofercie znajdują się także produkty uznanych europejskich producentów. Służymy Państwu doradztwem w zakresie wykonania projektu wykonawczego i wykonania montażu docelowego oraz w pozostałych fazach pracy. Oferujemy balustrady szklane, podłogi, dachy, okucia, balustrady samonośne, drzwi szklane, zabudowy, zadaszenia wielometrażowe na konstrukcjach stalowych, schody oraz wiele innych elementów architektury szklanej.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO "DOMBUD" SP. Z O. O. W ODOLANOWIE »

  PRZEDSIĘBIORSTWO "DOMBUD" SP. Z O. O. W ODOLANOWIE

  Nasza firma zajmuje się projektowaniem i stawianiem konstrukcji stalowych a także kompleksowym budownictwem obiektów typu hale produkcyjne, hale magazynowe, biurowce i inne. Popyt na roboty budowlano – montażowe pozwolił naszej firmie wypłynąć na szerokie wody. Oferowane przez nas usługi plasują się na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Dotrzymujemy terminów i trzymamy się umów. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 18 03 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EVERGRIP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  EVERGRIP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Evergrip specjalizuje się w konstrukcjach z tworzywa GRP. Oferujemy ciekawe alternatywy dla konstrukcji stalowych i aluminiowych. Tworzywo GRP wykazuje duże odporności na ogień i warunki atmosferyczne, a przy tym posiada antypoślizgową powierzchnię dzięki czemu nadaje się idealnie do konstrukcji przejść i podestów technologicznych. Oferujemy także zabezpieczenia antypoślizgowe, bramki bezpieczeństwa, systemy poręczy i wiele więcej. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 77 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 555 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Konstrukcje

Konstrukcje - nowa firma:

Adres: