Firmy w: Kanalizacja, wodociągi - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Kanalizacja, wodociągi

 • METAL-BUD Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAREK ZUCHOWSKI »

  METAL-BUD Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAREK ZUCHOWSKI

  BIOLOGICZNE OCZYSZCZALNIE TOPAS - to typoszereg kompaktowych biologicznych oczyszczalni ścieków produkowanych w kilku wersjach w zależności od potrzeb inwestora. Oczyszczalnie TOPAS produkowane są w wielkościach, które pozwalają obsłużyć od 1RLM do 400 RLM (rzeczywistej liczby mieszkańców). Oczyszczalnie przydomowe bo takimi są oczyszczalnie TOPAS mogą być stosowane praktycznie wszędzie i w każdych warunkach - to duża zaleta. Przydomowe oczyszczalnie TOPAS często są stosowane przy hotelach, motelach, w zakładach jako oczyszczalnie ścieków bytowych. Doskonale sprawdzają się w ośrodkach wypoczynkowych i wszędzie tam gdzie są długie przerwy lub duże wahania w dopływie ścieków. Przy tworzeniu oczyszczalni TOPAS brali udział konstruktorzy i technolodzy, którym przyświecała idea skonstruowania oczyszczalni możliwie najlepiej oczyszczających ścieki bytowe. Idea ta została zrealizowana i w chwili obecnej technologia jaką zastosowano w oczyszczalniach TOPAS pozwala z tych oczyszczalni odprowadzać ścieki do wód o II klasie czystości, a w pewnych wersjach tych oczyszczalni, (które są realizowane na specjalne zamówienia) uzyskuje się w poszczególnych parametrach nawet 100% redukcji zanieczyszczeń, dzięki czemu można odprowadzać oczyszczone ścieki nawet do wód I klasy czystości.

  Spis Firm - Data dodania: 29 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "KRETMAN" - PRZECISKI I PRZEWIERTY STEROWANE - Beata Augustynek »

  "KRETMAN" - PRZECISKI I PRZEWIERTY STEROWANE - Beata Augustynek

  Nasza działalność obejmuje m. in. wykonywanie przecisków i przewiertów sterowanych metodą bezwykopową dla instalacji : • GAZOWYCH • WODNO - KANALIZACYJNYCH • TELETECHNICZNYCH • INNYCH Wykonujemy najtrudniejsze zadania, a w szczególności : • Przepusty wielorurowe • Przepusty w terenach bagiennych • Przepusty w terenach skalistych • Przepusty dla kanalizacji tłocznej i grawitacyjnej Nasza Firma oferuje kompleksowe usługi związane z wykonywaniem profesjonalnych przecisków ziemnych. Przeciski ziemne to przede wszystkim oszczędność czasu i środków finansowych a gdy dodać do tego także estetykę, która temu towarzyszy (brak dużej ilości wykopów) oznacza to, że jesteśmy dla naszego klienta często jedyną alternatywą. Przeciski ziemne szczególnie sprawdzają się w trudno dostępnym terenie, tam gdzie nie ma możliwości, bądź jest on bardzo ograniczony ze względu na specyfikę terenu uniemożliwiającego prowadzenie tradycyjnych prac. Nasi specjaliści gwarantują trafne podjęcie decyzji biorąc pod uwagę koszty inwestycji, jej lokalizację oraz inne szczególne sytuacje. Każdy Klient jest obsługiwany indywidualnie, co wpływa na komfort kontaktów Firma - Wykonawca.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "AF" INSTALACYJNE BIURO PROJEKTOWO-REALIZACYJNE AGNIESZKA FABIŚ »

  "AF" INSTALACYJNE BIURO PROJEKTOWO-REALIZACYJNE AGNIESZKA FABIŚ

  Firma zajmuje się projektowaniem przyłączy i instalacji wodociągowych, kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Projektowaniem przyłączy wody i kanalizacji sanitarnej. Projektami sieci wodociągowych, kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Projektowaniem instalacji wewnętrznych wody zimnej, ciepłej, cyrkulacji oraz kanalizacji sanitarnej, technologicznej, deszczowej dla każdego obiektu budowlanego, mieszkalnego, usługowego, handlowego.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRO-EKO-BUD SP. z o.o. »

  PRO-EKO-BUD SP. z o.o.

  Projektujemy rozbudowy sieci, przyłącza, wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe, przydomowe i lokalne oczyszczalnie ścieków. Wykonujemy operaty wodnoprawne. Dokumentacja projektowa, wykonawcza. Opracowanie specyfikacje SIWZ, kosztorysy. Uzyskanie pozwoleń na budowę. Projektowanie przydomowych oczyszczalni ścieków wraz z uzgodnieniami w urzędach: Urząd Gminy, Starostwo Powiatowe, Melioracje, itd. Projektowanie przepompowni sieciowych, oczyszczalni przemysłowych, stacji odwadniania osadów, separatorów.

  Spis Firm - Data dodania: 20 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD PRODUKCYJNY ARMATURY PRZEMYSŁOWEJ "AKWA" SP. z o.o. »

  ZAKŁAD PRODUKCYJNY ARMATURY PRZEMYSŁOWEJ "AKWA" SP. z o.o.

  Zakład produkcji armatury przemysłowej AKWA posiada bardzo wielką różnorodność dobrych towarów używanych głównie w hydraulice. Można tu nabyć armaturę przyłączeniową, armaturę regulacyjną i odcinającą oraz wiele innych wyrobów znakomitej jakości. Jeżeli poszukują Państwo trwałych produktów, warto odwiedzić firmę AKWA oraz samemu przekonać się o świetnej jakości naszych produktów. Zamówienia można składać bezpośrednio w naszym sklepie oraz poprzez internet.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD USŁUG KANALIZACYJNYCH KAN-POL S.C.JÓZEF RADOWICZ,JAROSŁAW KRUSZYŃSKI »

  ZAKŁAD USŁUG KANALIZACYJNYCH KAN-POL S.C.JÓZEF RADOWICZ,JAROSŁAW KRUSZYŃSKI

  Firma Kan-Pol specjalizuje się w udrażnianiu kanalizacji wewnętrznej i zewnętrznej, czyszczeniu kanalizacji, inspekcji kamerą specjalistyczną oraz udrażnianiu pionów kanalizacyjnych i deszczowych. Poza tym wykonujemy usługi udrażniania wpustów ulicznych i podwórzowych oraz inspekcję kamerą specjalistyczną. Podejmujemy się czyszczenia separatorów i osadników, wycinania korzeni z kanalizacji, naprawy pionów deszczowych i kanalizacyjnych oraz wpustów podwórzowych.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "MARKOP" MARIUSZ FULARCZYK »

  PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE "MARKOP" MARIUSZ FULARCZYK

  Jesteśmy doświadczoną firmą oferującą naszym klientom 100% rzetelności w wykonywanych pracach ziemnych. Specjalizujemy się w wykopach, instalacjach wodnych, gazowych, wymianami gruntu, kształtowaniem terenu. Ponadto wykonujemy pracę na życzenie klienta. Posiadamy profesjonalny sprzęt zapewniający dokładną pracę. Serdecznie zapraszamy do współpracy i zachęcamy do odwiedzania naszej strony gdzie znajdują się szczegóły odnośnie naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KLIMAMAGIC RADOSŁAW SZOŁKOWSKI »

  KLIMAMAGIC RADOSŁAW SZOŁKOWSKI

  Czyste i zdrowe powietrze to aktualnie luksus, o który należy zadbać we własnym zakresie. Zanieczyszczenia z zewnątrz w wielu wypadkach przedostają się do wnętrza lokalu. Co więcej na samopoczucie wpływa także temperatura otoczenia. W niskiej temperaturze poprzez długi okres czasu utrzymuje się niezdrowa dla organizmu wilgotność. Specjalistycznie zaś poradzą sobie z nią osuszacze kondensacyjne, których praktycznie nie słychać, kiedy pracują. Na powierzchniach o większym metrażu, w tym w pomieszczeniach przemysłowych, perfekcyjnie sprawdzi się nagrzewnica wodna. Można ją również wykorzystać do ogrzania różnego stylu namiotów, w tym koncertowych albo bankowych. Z kolei w domach jednorodzinnych nie gorzej sprawdzają się pompy ciepła. Są to niezwykle popularne rozwiązania technologiczne, przede wszystkim we Francji i w Szwajcarii. W Polsce także z roku na rok korzysta z nich coraz więcej gospodarstw.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UNIVERS ANDRZEJ MAŁECKI »

  UNIVERS ANDRZEJ MAŁECKI

  Nasza firma zajmuje się wodociągami w Łodzi lub kanalizacją, dlatego, jeśli chcesz się zająć instalacją sieci wod-kan w województwie łódzkim, oddaj to w nasze profesjonalne ręce. Specjalizujemy się w projektowaniu przyłączy wodociągowych, a także w projektowaniu kanalizacji. Z najwyższą precyzją tworzymy przydomowe oczyszczalnie ścieków, żeby Twój dom mógł w pozytywny sposób wpływać na środowisko. W naszej ofercie oprócz budowy wodociągów w Łodzi znajduje się również podłączenie do sieci wodociągowej Łódź. W naszej firmie oprócz budowy wodociągów w Łodzi oraz instalacji wod-kan w łódzkim, znajdziesz także oferty czyszczenia osadników i kanalizacji w Łodzi, a także wynajmu sprzętu budowlanego. Posiadamy grono wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem, dzięki którym budowa wodociągów w Łodzi jest przeprowadzana w sposób sprawny i szybki. Nasza firma przede wszystkim stawia na najwyższą jakość oferowanych usług, aby skutki naszych działań służyły przez wiele lat. Współpracowaliśmy przy budowie wodociągów w Łodzi z takimi firmami jak M1, Castorama czy Carrefour, od których dostaliśmy pozytywne referencje. Dzięki wykorzystywaniu przez naszą firmę nowoczesnego sprzętu i technologii budowa wodociągów w Łodzi idzie w bardzo szybkim tempie. Wejdź na naszą stronę internetową i zobacz jakie usługi oferuje nasza firma zajmująca się sieciami wod-kan w łódzkim oraz czyszczeniem osadników i kanalizacji w Łodzi. Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą drogą telefoniczną lub mailową.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 76 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 573 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kanalizacja, wodociągi

Kanalizacja, wodociągi - nowa firma:

Adres: