Katalog Firm

Podkategoria: Inwestycje budowlane

 • GREEN HILL, GREEN BUD, PARKING NA WZGÓRZU, SILVER WASH, PRZEMYSŁAW MIŚKIEWICZ »

  GREEN HILL, GREEN BUD, PARKING NA WZGÓRZU, SILVER WASH, PRZEMYSŁAW MIŚKIEWICZ

  Green Hill, firma budowlana w Szczecinie świadcząca usługi remontowo-budowlane na polskim rynku już od 2006 roku. W okresie tym zdobywając olbrzymie doświadczenie. Od tego roku znacząco poszerzyliśmy wachlarz realizowanych inwestycji. Zajmujemy się między innymi: - realizacją obiektów budownictwa jednorodzinnego zarówno stanów surowych jaki i „pod klucz”; - budową myjni samoobsługowych; - robotami remontowymi i adaptacyjnymi obiektów; - konstrukcją i pokryciem dachów; - ogrodzeniami stałymi, tradycyjnymi, systemowymi; - instalacjami elektrycznymi; - kanalizacją deszczową, oraz sanitarną; - przycinką i wycinką drzew; Nasza firma świadcząca usługi w branży budowlanej na najwyższym europejskim poziomie do realizacji zleceń zatrudnia profesjonalnych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, którzy wykonają powierzoną im pracę z najwyższą jakością i dbałością o każdy szczegół. W Green Hill dobieramy tylko najlepsze materiały, dlatego dajemy gwarancję jakości i trwałości naszych realizacji. Jako firma budowlana, która szanuje swojego klienta, zawsze realizujemy zamówienia w wyznaczonych terminach. Przed przystąpieniem do wykonania zadania przedstawiamy naszym klientom kosztorys ofertowy i harmonogram finansowy, na podstawie którego Inwestor ma możliwość zaplanowania wydatków związanych z realizacją budowy czy remontu.

  Spis Firm - Data dodania: 27 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EFEKTYWNY - DOM Leszek Rzeszowski »

  EFEKTYWNY - DOM Leszek Rzeszowski

  EFEKTYWNY-DOM to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, zatrudniające doświadczonych specjalistów z dziedziny doradztwa energetycznego. Nasze usługi cechuje pełen profesjonalizm oraz zastosowanie najnowocześniejszych przyrządów pomiarowych, a oferowane przez nas analizy wykonywane są za pomocą zaawansowanego oprogramowania oraz zgodnie z obowiązującymi normami. Wykonujemy: - Świadectwa Charakterystyki Energetycznej; - Projektowane charakterystyki energetyczne; - Audyty Energetyczne; - Bilanse zapotrzebowania na energię i moc pod instalacje grzewcze; - Badania termowizyjne. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy właścicieli lub zarządców wszelkiego rodzaju obiektów. Więcej informacji.

  Spis Firm - Data dodania: 29 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Budowlane KAS-BUD Sławomir Piwko »

  Przedsiębiorstwo Budowlane KAS-BUD Sławomir Piwko

  Nasza firma skupia głównie swoją działalność na świadczeniu profesjonalnych usług w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji budowlanych. Naszą specjalnością jest m. in. kosztorysowanie, kompleksowa realizacja procesu budowlanego i nadzór nad jego przebiegiem, modernizacje i przebudowy obiektów i inne. Na tle konkurencji wyróżnia nas wysoko wykwalifikowana kadra pracowników, nowoczesny sprzęt oraz profesjonalizm. Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość usług w dobrych cenach. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 73 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 546 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Inwestycje budowlane

Inwestycje budowlane - nowa firma:

Adres: