Firmy w: Firmy budowlane - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Firmy budowlane

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • OLESIEJUK ŁUKASZ P.U.H. "EKOREM" »

  OLESIEJUK ŁUKASZ P.U.H. "EKOREM"

  :: PUH Ekorem Łukasz Olesiejuk :: Firma PUH Ekorem zajmuje się wdrażaniem instalacji elektrycznych w systemie KNX/EIB, czyli tzw. inteligentnych domów, mieszkań i biur. System KNX (Konnex) to nawet do 50% oszczędności na oświetleniu i ogrzewaniu, a do tego zwiększone bezpieczeństwo i komfort użytkowania! Więcej informacji na naszej witrynie internetowej. :: Automatyzacja budynków :: Wyobraź sobie dom lub mieszkanie, po wejściu do którego system rozpoznaje użytkownika i w zależności od indywidualnych preferencji włącza jedne światła, a wyłącza drugie i zmienia ich poziom jasności według wcześniej ustalonej sceny świetlnej. Temperatura pokoju podnosi się o kilka stopni lub w wypadku zbyt dużej temperatury załącza się klimatyzacja. Rolety samoczynnie się podnoszą lub opuszczają, a lamelki żaluzji ustalają swój kąt w zależności od natężenia światła słonecznego. A to tylko początek możliwości... Myślisz, że na tego rodzaju usługi stać tylko nielicznych? Postęp technologiczny umożliwia wykonanie coraz bardziej skomplikowanych systemów w zdecydowanie niższej cenie, niż jeszcze kilka lat temu. Do tego systemy inteligentnych domów i mieszkań przyczyniają się do oszczędności pieniędzy przeznaczanych na rachunki, jak również do ochrony środowiska. Jest to inwestycja, która sama się zwraca po kilku latach! :: Kompleksowe remonty :: Nasza firma od wielu lat zajmuje się kompleksowymi remontami łazienek, kuchni, salonów itp. Wykonujemy aranżacje poddaszy, pomieszczeń gospodarczych a także biurowych. Nasze usługi wykonujemy z najwyższą starannością, z zachowaniem praw sztuki budowlanej. Na przełomie lat opracowaliśmy najlepsze rozwiązania budowlane oraz dobór solidnych materiałów. Nasze indywidualne podejście do klienta sprawia, że usługi przez nas oferowane dostosowują się do jego portfela. Każde zlecenie to dla nas wyzwanie. Dzięki naszemu doświadczeniu zawsze staramy się jak najlepiej doradzić naszym klientom. Dzięki współpracy z wieloma firmami, oferujemy materiały wysokiej jakości po cenach hurtowych, co znacznie obniża koszty każdego przedsięwzięcia.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Firma Handlowo Usługowa "HOME BUD" Roman Kalinowski »

  Firma Handlowo Usługowa "HOME BUD" Roman Kalinowski

  Nasza firma świadczy usługi w zakresie budowy domów jednorodzinnych, dociepleń, termomodernizacji, usług dekarskich, ciesielskich na terenie Torunia, powiatu toruńskiego, Bydgoszczy i okolic. Z materiałów powierzonych lub własnych. Tylko u nas najlepsze ceny. Posiadamy kontakty z hurtowniami i producentami materiałów budowlanych. Wykonujemy także usługi brukarskie takie jak kładzenie kostki brukowej. Tylko z nami wybudujesz swój upragniony dom z ogródkiem szybko, tanio, profesjonalnie. Zgłoś się po darmową wycenę kosztów robocizny.

  Spis Firm - Data dodania: 03 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ART-BUD JAN LACHOWSKI »

  PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ART-BUD JAN LACHOWSKI

  Sklep internetowy sprzedający materiały budowlane z ogromnym asortymentem i wieloma kategoriami tematycznymi dla poszczególnych branż zaprasza wszystkich internautów którzy chcą wybudować tanio swój dom do odwiedzenia strony, następnie za pośrednictwem sklepu zamówienia wszystkich materiałów budowlanych po szalenie atrakcyjnych cenach. Nie czekaj, zamów swój towar już dziś, skorzystaj z szalenie atrakcyjnych cen promocyjnych.

  Spis Firm - Data dodania: 03 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO REMONTOWE "PC-BUD" S.C. »

  PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO REMONTOWE "PC-BUD" S.C.

  P. B. R. PC-BUD s. c. jest firmą budowlana specjalizującą się w kompleksowych remontach biur, instytucji, pomieszczeń mieszkalnych oraz obiektów zabytkowych. Usługi budowlane świadczymy już od ponad dwudziestu lat na terenie całej Warszawy. Przedsiębiorstwo Budowlano Remontowe PC-BUD jest polską firmą budowlaną działającą od 1989 roku. Firma powstała wskutek przekształcenia się Z. B. R. Jacek Pietrucha w P. B. R. PC-BUD s. c. Naszą działalność nieprzerwanie kontynuujemy od ponad dwudziestu lat. Zaufały nam takie firmy jak: IBM, DHL, AMWAY, KFC, PIZZA HUT, MEDIA MARKT, BUMAR, URSUS, WAT, EMPIK, PAN, BUD-BANK oraz wielu klientów indywidualnych.

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TALIK SZYMON MUREXPERT »

  TALIK SZYMON MUREXPERT

  Oferujemy usługi z zakresu izolacji oraz osuszania (metodą iniekcji krystalicznej Dr inż. Wojciecha Nawrota(wszystkie najważniejsze obiekty oraz budynki w Polsce zostały wykonane metodą iniekcji krystalicznej Dr inż W. Nawrota ) jak również wykonujemy iniekcje innymi środkami. Oferujemy również usługi z zakresu wentylacji, odgrzybiania, prac ogólnobudowlanych, remonty, renowacje, wykończenia. Stosujemy wysokiej jakości skuteczne materiały oraz środki. Mamy niskie ceny, wieloletnie doświadczenie praktyczne, pozwala to nam na odpowiedni dobór materiałów, środków oraz metod w zwalczaniu oraz zapobieganiu wilgoci. Techniki iniekcyjne są najnowocześniejszymi, skutecznymi oraz bezpiecznymi dla budynku metodami w zwalczaniu wilgoci oraz zapobieganiu wilgoci. Zajmujemy się: Osuszaniem izolowaniem budynków, domów, mieszkań, garaży, itp, usuwanie przyczyn zawilgocenia i skutków spowodowanych zawilgoceniem Usuwaniem pleśni grzybów, mokrych tynków, posadzek, płyt gipsowych itp. Wykonywaniem tynków renowacyjnych osuszających, izolacji wodoodpornych, izolacji poziomych oraz pionowych metodą iniekcji bez odkopywania murów od zewnątrz lub podcięcie muru oraz izolacje pionową standardową. Wykonujemy prace ogólnobudowlane. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Znajomość technologii budowlanej. Gwarancja usług.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE WOJCIECH CZETERBOK »

  USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE WOJCIECH CZETERBOK

  Prace budowlaneKMCbud jest wykonawcą kompleksowych prac budowlanych. Prowadzone przez nas inwestycje mają zawsze zapewnioną kompleksową obsługę materiałową jak i sprzętową. Prace prowadzone są przez wykwalifikowanych i fachowych pracowników, dzięki czemu możemy gwarantować wysoką jakość naszych usług. Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualnie sporządzoną wycenę prac z dokładnym określeniem zakresu, harmonogram postępu robót oraz szczegółowo sporządzoną umowę z dostosowanymi do potrzeb Klienta warunkami płatności.

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DAWID NATKANIEC GLOBAL BUSINESS GROUP »

  DAWID NATKANIEC GLOBAL BUSINESS GROUP

  Firma Global Business Group działa na rynku międzynarodowym od 2004 roku i od samego początku, konsekwentnie realizuje przyjętą strategię rozwoju. Dostarczamy nowoczesne i bezpieczne rozwiązania w budownictwie mieszkaniowym, jak również przemysłowym. Dzięki naszym usługom i produktom powstały najważniejsze inwestycje w kraju. Od lat współpracujemy z wieloma liczącymi się na świecie producentami sprzętu budowlanego. Nasze doświadczenie, wykwalifikowana kadra techniczna i doradcza oraz sugestie naszych Klientów zaowocowały stworzeniem w 2007 roku własnej linii produktów pod marką GBG. Dzięki czemu zostało wdrożonych do stałej produkcji rusztowania w czterech systemach (GBG P70, GBG L73, GBG B70, GBG R65), szalunki stropowe i ścienne, zsypy do gruzu oraz tymczasowe ogrodzenia budowlane. Naszym celem jest ustanowienie wysokich standardów w branży budowlanej. Docieramy do licznych małych i dużych przedsiębiorstw na świecie, które stawiają na wysoką jakość, oszczędność pieniędzy oraz bezpieczeństwo. Global Business Group w swojej ofercie posiada:- Rusztowania - Plettac, Layher, Bosta, Rux- Szalunki- Zsypy do gruzu- Ogrodzenia budowlane- Kozły budowlane- Elektronarzędzia- Narzędzia brukarskie

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ABC - DOMU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  ABC - DOMU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Działa na warszawskim rynku remontowo budowlanym od 1997 roku. Oferujemy kompleksowe remonty i wykończenia mieszkań i domów, począwszy od wyburzeń, poprzez instalacje elektryczne, hydrauliczne, c. o., układanie glazury, terakoty, gresu czy mozaiki, gładzie gipsowe, malowanie, tapetowanie, po układanie parkietu czy paneli. Współpracujemy z biurami architektonicznymi, które zapewniają profesjonalną aranżacje wnętrz. Zapewniamy bezpłatny transport materiałów budowlanych i pomoc w ich doborze.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Hydrosolar sp. zo.o. PODKARPACIE sp. komandytowa »

  Hydrosolar sp. zo.o. PODKARPACIE sp. komandytowa

  Oferta Hydrosolar to ponad 90 000 produktów renomowanych producentów techniki grzewczej, instalacyjnej, sanitarnej oraz sieci zewnętrznych. Wszystkie sprzedawane urządzenia objęte są gwarancją i posiadają niezbędne atesty oraz certyfikaty i dopuszczenia. Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klienta, oferując nie tylko dobór, wycenę i sprzedaż urządzeń, ale również fachowe doradztwo techniczne oraz szkolenia branżowe. Hydrosolar kieruje swoją ofertę do: przedsiębiorstw i zakładów instalacyjnych, sanitarnych, budowlanych firm handlowych, sklepów, hurtowni deweloperów, inwestorów, spółdzielni mieszkaniowych biur projektowych i architektów podmiotów publicznych: urzędy miast i gmin, spółki wodno-kanalizacyjne, przedsiębiorstwa oczyszczania miast.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA BUDOWLANO-INŻYNIERYJNA EKOFIBER-KRAKÓW S.C. RYSZARD MICHAŁ KRAJ,STANISŁAW PRZEMYSŁAW GĄSIORKIEWICZ »

  FIRMA BUDOWLANO-INŻYNIERYJNA EKOFIBER-KRAKÓW S.C. RYSZARD MICHAŁ KRAJ,STANISŁAW PRZEMYSŁAW GĄSIORKIEWICZ

  Firma Budowlano- Inżynieryjna Ekofiber- Kraków licencjonowany wykonawca izolacji termicznych w technologii wdmuchiwania granulatów celulozowych (Ekofiber), wełny mineralnej oraz szklanej, izolacji stropów piwnic w technologii Termogran, prac budowlanych, remontowych, wykończeniowych. Dysponujemy ekipą wykwalifikowanych, doświadczonych oraz stałych pracowników. Szczególną uwagę zwracamy na jakość, wysoki standard oraz terminowość wykonywania naszych zleceń. Dowodem tego są liczne referencje i rekomendacje uzyskane przez naszą firmę na przestrzeni ponad 23 lat nieprzerwanego istnienia na polskim rynku. Izolacje, docieplenia, materiały, usługi budowlaneOferujemy szeroki zakres usług dociepleniowych (izolacja poddaszy- skosów, podłóg, ścian wartswowych, stropów, stropodachów) i ogólnobudowlanych (budowa domów, remonty, prace wykończeniowe). Dzieki temu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom potencjalnego Klienta. Dowiedz się więcej o materiałach izolacyjnych oraz usługach budowlanych, które oferujemy.

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 80 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 6 Odwiedziny googlebot 591 Odwiedziny alexa 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy budowlane

Firmy budowlane - nowa firma:

Adres: