Katalog Firm

Podkategoria: Budownictwo wodne

 • JACEK KOLASZEWSKI FOLKPOOL POLSKA »

  JACEK KOLASZEWSKI FOLKPOOL POLSKA

  Foolkpool jest renomowanym producentem basenów. Foolkpool zajmuje się produkcją, montażem oraz budową basenów. Oferowane przez nas baseny spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Nabywców. Zapraszamy do naszego biura w celu otrzymania informacji o budowie jak i o utrzymaniu basenów. Nasi pracownicy pomogą dopasować odpowiedni basen spełniający potrzeby Klientów oraz jego lokalizację. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AQUASEJSMIKA BOGDAN FLAK »

  AQUASEJSMIKA BOGDAN FLAK

  Aquasejsmika to firma zajmująca się wierceniem studni i odnajdywaniem wody. Wykrywanie wody przeprowadzane jest jedną z najnowszych technik badań geofizycznych - metodą pomiaru elektrosejsmicznego. Aquasejsmika jest firmą z wieloletnim praktycznym doświadczeniem - swoje prace badawcze podjęła już w 2010 roku, odnajduje wode nawet w miejscach gdzie jest już kilka nieudanych odwiertów. Studnie wiercone są metodą "na sucho" do 70 metrów otworu na dzień - wykonanie studni do kilka godzin. 100% Pozytywne opinie i zadowolenie klientów przemawia o rzetelności firmy. Zapraszamy na naszą internetową.

  Spis Firm - Data dodania: 10 04 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JMP SPÓŁKA CYWILNA JAN PALICKI, MARCIN PALICKI »

  JMP SPÓŁKA CYWILNA JAN PALICKI, MARCIN PALICKI

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną internetową. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się wprowadzaniem innowacyjnych technologii basenowych, przez co dostarczamy naszym klientom tylko i wyłącznie najwyższej jakości akcesoria. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby spełnić Państwa najśmielsze oczekiwania i podnieść standardy higieniczne, oraz zagwarantować Państwu komfort i wszechstronne zabezpieczenie przed nagłymi wypadkami. Ponadto jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najniższe koszty eksploatacyjne towarzyszące doprowadzaniu systemów uzdatniania, jednocześnie dostarczając najlepszej jakości, czystą wodę.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 70 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 520 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo wodne

Budownictwo wodne - nowa firma:

Adres: