Firmy w: Budownictwo przemysłowe - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Budownictwo przemysłowe

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Przedsiębiorstwo Budowlano-Inwestycyjne HANZA Sp. z o.o. »

  Przedsiębiorstwo Budowlano-Inwestycyjne HANZA Sp. z o.o.

  Przedsiębiorstwo Budowlano-Inwestycyjne HANZA Sp. z o. o. zajmuje się generalnym wykonawstwem w zakresie realizacji inwestycji lub remontów w sektorze budownictwa przemysłowego, użyteczności publicznej i mieszkaniowego. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami materiałów budowlanych oraz własnej bazie specjalistycznego sprzętu zawsze możemy zagwarantować konkurencyjną cenę. Realizując zadania sprawdzoną, stałą, wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą jesteśmy w stanie realizować inwestycje o wysokim stopniu skomplikowania. Zawsze korzystamy tylko z najnowocześniejszych sprawdzonych technologii oraz wysokiej jakości materiałów renomowanych producentów. Podczas przygotowywania planu realizacji inwestycji sugerujemy Inwestorowi optymalne rozwiązania powodujące obniżenie kosztów inwestycji przy zachowaniu wszystkich parametrów i wymogów bezpieczeństwa. Zapewniamy wysoką jakość wykonywanych usług, a nasz profesjonalizm gwarantuje rzetelne i terminowe wykonanie powierzonych nam zadań. Zapraszamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY MIĘDZYRZECZ POLSKIE RURY PREIZOLOWANE Sp. z o.o. »

  ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY MIĘDZYRZECZ POLSKIE RURY PREIZOLOWANE Sp. z o.o.

  O firmieStrategia działania firmy polega na świadczeniu kompleksowych usług budowlano-montażowych i kompleksowych dostaw preizolowanych rur i kształtek. Swoją działalność prowadzimy w zakresie projektowania, produkcji, instalowania i serwisu preizolowanych rur i kształtek do podziemnych i nadziemnych sieci ciepłowniczych oraz rur z PE do sieci wodno-ściekowych i innych instalacji technicznych pod ogólną nazwą "systemu ZPU Międzyrzecz Sp. z o. o. "Produkcję opieramy na materiałach renomowanych dostawców, posiadających certyfikaty systemów jakości i gwarantujących, że zakupiony u nich materiał jest najwyższej jakości. ZPU Międzyrzecz Sp. z o. o. posiada wdrożony System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001: 2009 zintegrowany z Systemem Zarządzania Środowiskowego zgodnym z PN-EN ISO 14001: 2005 certyfikowany przez PCBC - Certyfikat Nr JS-124/3/2009. Od 23 maja 2007 r. posiadamy również certyfikat przyznany przez międzynarodową organizację zrzeszającą odbiorców wyrobów preizolowanych Euroheat & Power ze Szwecji No. 01 / 471701, który potwierdza zgodność i jakość naszych wyrobów preizolowanych z wytycznymi Euroheat & Power oraz wymogami norm EN 253, EN 448. Oferta firmy:1. Rury preizolowane sztywne z rurą przewodową stalową:2. Rury elastyczneSYSTEMY RUR GIĘTKICHRury elastyczne DAR-PEXElastyczne rury preizolowane DAR PEX przeznaczone są do przesyłu mediów grzewczych oraz cieplej wody użytkowej od miejsca ich wytworzenia do miejsca odbioru. 3. Rury polietylenoweW ofercie produkcyjno-handlowej naszej firmy znajdują się:* rury osłonowe HDPE w zakresie średnic od DN 75 do DN 1200 o wewnętrznej powierzchni aktywowanej metodą elektrokoronowania;* rury polietylenowe klasy PE 100 (granatowe) przeznaczone do sieci wodociągowych wykonane w zakresie średnic od 20 mm do 1000 mm;* rury polietylenowe do wody PE 100 z rurą osłonową z polietylenu do budowy rurociągów ciśnieniowych wykonywane w zakresie średnic od 560 mm do 1200 mm;* rury polietylenowe klasy PE 80 i PE 100 (czarne) przeznaczone do kanalizacji ciśnieniowej wykonywane w zakresie średnic od 32 mm do 1200 mm;* rury polietylenowe przepustowe wykonywane w zakresie średnic od 50 mm do 1000 mm, dostarczane w odcinkach prostych o długościach 6 i 12 m;* nasuwki wykonane w zakresie średnic od 83 mm do 472 mm.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Bratex Dachy sp. z o.o. s.k. »

  Bratex Dachy sp. z o.o. s.k.

  Przodującą firmą na rynku produkcji pokryć dachowych jest przedsiębiorstwo Bratex Dachy. Bratex produkuje również rynny dachowe Struga. Na witrynie internetowej można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące oferty firmy, którą jest nowoczesny system orynnowania. System rynnowy Struga posiada bazę, którą jest blacha stalowa doskonałej jakości. Do wytwarzania systemów rynnowych firma Bratex Dachy używa tych samych stali SSAB i powłok antykorozyjnych o wysokiej jakości, co do produkcji blachodachówek. Klienci mogą wybierać spośród wielu wariantów kolorystycznych, idealnie komponujących się z każdym rodzajem dachu z blachy lub innego pokrycia. Systemy rynnowe Struga cechują się nie tylko wyjątkowo długą żywotnością ale i doskonałymi walorami estetycznymi.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "BUDO-PROJEKT" AGNIESZKA WĄSIK »

  "BUDO-PROJEKT" AGNIESZKA WĄSIK

  Nasza Firma oferuje najnowszą i najskuteczniejszą technologię wykonywania i remontu pokryć dachowych, wykonywanych poprzez hydrodynamiczny natrysk sztywnej piany poliuretanowej PUR. Natrysk piany PUR wykonywany jest bezpośrednio na istniejącym pokryciu dachowym, po uprzednim oczyszczeniu i przygotowaniu. Natryśnięta piana poliuretanowa stanowi jednorodną powłokę bez połączeń technologicznych, mogących wpływać niekorzystnie na szczelność pokrycia. Piana PUR będąca znakomitym izolatorem cieplnym, pokryta specjalną powłoką malarską przed promieniami UV, stanowi skuteczną barierę nie tylko przed wodą, ale również przed nagrzewaniem pokrycia dachowego od promieni słonecznych. Zmniejszenie nagrzewania pokrycia i izolacja cieplna dachu wpływa korzystnie na pracę konstrukcji i warunki eksploatacyjne budynków i obiektów. Dobrze wykonane pokrycie dachowe eliminuje całkowicie konieczność wykonywania obróbek blacharskich murków ogniowych, kominów, przejść dachowych... Doświadczenie naszej Firmy w pracach remontowych na różnych pokryciach dachowych, wyszkolona załoga i stosowanie wyłącznie atestowanych komponentów renomowanych firmy, pozwalają na wykonanie prac najwyższej jakości. Natrysk piany na istniejące pokrycia dachowe eliminuje roboty rozbiórkowe, zabezpieczające, konieczność utylizacji odpadów, obniżając koszt remontu. W przypadku zaistnienia starego pokrycia, które nie jest związane z podłożem, należy miejscowo pokrycie usunąć, miejsca oczyścić do podłoża nośnego dachu i zagruntować. Pokrycie z piany PUR z uwagi na ciągłość natrysku i jednorodność warstwy eliminuje mostki termiczne konstrukcji, ociepla połacie i likwiduje przemarzanie przegród budowlanych - dachy, stropodachy, chłodnie, itp. Zalety Technologii:- szczelne jednorodne pokrycie zapewnia równocześnie termo i hydroizolację przegród- izolacja z piany PUR jest jednorodna, bez połączeń technologicznych i mostków termicznych- nowe pokrycie jest niezwykle lekkie cały system waży około ok. 3 kg/m2- bardzo dobra izolacyjność termiczna λ= 0, 021 - 0, 025 [W/m x K] - 1 cm piany PUR równoważy; 1, 5 cm styropianu, lub 1, 8 cm wełny mineralnej, lub 6, 00 cm drewna, - duża odporność chemiczna, brak wrażliwości na zmiany temperatur, - elastyczność piany PUR zapewnia rozciąganie lub kurczenie do 1 cm na metrze, co jest ważne szczególnie w miejscach dylatacji i połączeń- technologia umożliwia dużą szybkość wykonania remontu połaci dachu 500-1000 m2 dziennie

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TECHDIAM DARIUSZ GWIAZDA »

  TECHDIAM DARIUSZ GWIAZDA

  Wykonujemy cięcie i wiercenie w betonie zbrojonym, cegle, kamieniu i innych materiałach budowlanych techniką diamentową także za pomocą pompy próżniowej. Oferujemy: - precyzyjne cięcie i wiercenie na wymiar bez odprysków, - wiercenie w betonie zbrojonym, - wiercenie w betonie i kamieniu, - wiercenie w płytkach ceramicznych za pomocą pompy próżniowej, - wiercenie otworów o średnicy do 500 mm

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MCM PROJECT Sp. z o.o. »

  MCM PROJECT Sp. z o.o.

  Zajmujemy się realizowaniem konstrukcji hal balchownicowych, która wykonywana jest ze spawanych ram blachownicowych o zmiennych łączonych na montażu za pomocą śrub wysokiej wytrzymałości, co zapewnia sztywność i zmienność przekrojów ram i gwarantuje właściwe i optymalne wykorzystanie materiału. Realizujemy również konstrukcje kratownicowe, gdzie układ nośny jest wykonany z blachownic o zmiennych przekrojach lub kształtowników gorącowalcowanych.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DRABEST Sp. z o.o. »

  DRABEST Sp. z o.o.

  Firma Drabest jest producentem drabin domowych, stalowych i aluminiowych oraz wysokiej klasy rusztowań aluminiowych przejezdnych. Naszymi odbiorcami są hurtownie w kraju i za granicą. Dynamicznie poszerzamy krąg naszych odbiorców. Mamy swoich przedstawicieli na terenie Anglii, Czech, Włoch, Niemiec i Łotwy. Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom światowym i mając na uwadze stałe obniżanie kosztów działalności oraz usprawnienie obsługi naszych klientów - magazynowaniem i transportem naszych wyrobów zajmuje się firma "LOGISTIC PP" oraz „Schenker”. Nasze drabiny sa certyfikowane i produkowane zgodnie z normą EN - 131. Nasza firma wykonuje również usługi w zakresie produkcji wyrobów transportu pionowego na zlecenie klientów indywidualnych. W celu utrzymania stałej, wysokiej jakości produkowanych przez nas wyrobów przeprowadzamy stałą ich kontrolę na specjalistycznym stanowisku badawczym.

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA KOBEX STANISŁAW REMBISZ »

  FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA KOBEX STANISŁAW REMBISZ

  Firma KOBEX specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej klasy oraz kuszących pod względem cenowym konstrukcji stalowych. Do zadań kompetentnych pracowników wlicza się montowanie hal stalowych, a także obudowywanie ich blachą trapezową. Firma oferuje hale magazynowe, które posiadają ochronę antykoryzyjną w postaci ogniowego cynkowania. Zakład wykonuje hale w rozmaitych wymiarach, w zależności od preferencji odbiorcy.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GLOBAL CONCEPTS 2000 POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  GLOBAL CONCEPTS 2000 POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  GLOBAL CONCEPTS 2000 POLSKA sp. z o. o. to fachowa firma ze Szczecina zajmująca się chemicznym uzdatnianiem wody. Funkcjonujemy na naszym rynku już od 1999 roku. Osiągnęliśmy wiele sukcesów w tej dyscyplinie. Stawiamy na nowoczesne, ekologiczne rozwiązania. Nasze metody, które wykorzystujemy to angielska koncepcja sprawdzona i funkcjonująca sprawnie juz od lat. Zajmujemy się też marketingiem plus sprzedażą artykułów do uzdatniania wód przemysłowych. Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą. Więcej informacji odnajdziecie na stronie internetowej. Czekamy na Wasze telefony - udzielamy informacji oraz porad w kwestii uzdatniania wody.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Arctica BB Sp. z o.o. »

  Arctica BB Sp. z o.o.

  Specjalizujemy się w obiektach wznoszonych w technologii lekkiej obudowy z zastosowaniem materiałów o wysokich parametrach technicznych przyjaznych środowisku. Wykonujemy pod "klucz" jak również przeprowadzamy remonty i renowacje już istniejących poprawiając ich estetykę i izolacyjność, a także obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Mamy doświadczenie w remontach dachów i elewacji, budynkach biurowych i produkcyjnych, magazynowych i chłodniczych. Oferujemy: · doradztwo techniczne · projektowanie · kompleksową realizację magazynów, hal produkcyjnych, pawilonów handlowych, obiektów inwentarskich i chłodniczych. · dostawę i montaż płyt warstwowych · elewacje budynków z płyt warstwowych, kasetonów, płyt kompozytowych· wykonanie świetlików dachowych · wysokiej jakości materiały izolacyjne · obróbki blacharskie (systemowe oraz na zamówienia indywidualne) · dostawa i montaż komór chłodniczych, gazoszczelnych, · dostawa drzwi chłodniczych

  Spis Firm - Data dodania: 17 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 76 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 610 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo przemysłowe

Budownictwo przemysłowe - nowa firma:

Adres: