Firmy w: Budownictwo mieszkaniowe - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Budownictwo mieszkaniowe

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • MARIUSZ POWIERŻA »

  MARIUSZ POWIERŻA

  Szanowni Państwo, wykonuję świadectwa charakterystyki energetycznej budynków i lokali mieszkalnych (świadectwa energetyczne/certyfikaty energetyczne). Cechuje mnie profesjonalizm i terminowość. Posiadam stosowne uprawnienia nadane przez Ministra Infrastruktury o nr 643/CE-WSEiZ nr wpisu do rejestru 5747. Świadczę usługi po konkurencyjnych cenach. Cena świadectwa za dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej: do 100 m2 - 200 zł od 100 m2 do 150 m2 - 240 zł. od 150 m2 do 200 m2 - 280 zł powyżej 200 m2 - 300 zł Cena obejmuje: - dojazd i wizję budynku; - wykonanie świadectwa w 2 egz. ; - dostarczenie świadectw. Ponadto wykonuję świadectwa dla budynków użyteczności publicznej, usługowych, biurowych, magazynowych, lokali mieszkalnych, budynków wielorodzinnych, zamieszkania zbiorowego, przemysłowych itp. Szczegóły na mojej stronie. Zapraszam do skorzystania z moich usług. inż. Mariusz Powierża

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BMC Sp. z o.o. »

  BMC Sp. z o.o.

  Biuro sprzedaży - Deweloper BMC oferuje atrakcyjne nieruchomości - przytulne, komfortowe mieszkania Gdynia, Gdańsk Osowa, trójmiasto i okolice. Budujemy je dla Ciebie - przestronne lokum z pięknym tarasem, znakomicie zaprojektowane i starannie wykończone z kwitnącym ogrodem. Unikatowa architektura - aktualnie w ofercie apartament i nowe mieszkania na kameralnym osiedlu w Gdańsku Osowie - Osiedle Wiktorii. Setki inwestycji i tylko jedno Osiedle Wiktorii - owoc pracy najlepszych architektów. Deweloperzy Trójmiasto - nowe mieszkania Gdańsk Osowa w zacisznej części.

  Spis Firm - Data dodania: 14 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ROMA BUD ROBERT MATKOWSKI »

  ROMA BUD ROBERT MATKOWSKI

  Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji domów jednorodzinnych w technologiach tradycyjnych, energooszczędnych oraz pasywnych. · Budujemy domy w stanach surowych, deweloperskich i pod klucz. · Załatwiamy formalności związane z budową domu. · Wykonujemy projekty indywidualne oraz adaptacje projektów typowych. · Sporządzamy plany zagospodarowania działek. · Prowadzimy kompleksową obsługę procesu budowy. · Budujemy domy w tradycyjnej technologii murowanej i żelbetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FADRO ALEKSANDRA ŚWIĄTEK »

  FADRO ALEKSANDRA ŚWIĄTEK

  Nasza firma wykonuje kompleksowe usługi w zakresie robót ziemnych oraz transport kruszyw itp. materiałów. Poniżej znajduje się pełna oferta świadczonych przez nas usług: Roboty ziemne w zakresie: - wykop z materiałem pod - wykopy pod fundamenty - wykopy pod hale, budynki - wykopy pod sieć wodociągową, kanalizacyjną - wykopy pod baseny, stawy, oczka wodne, stawy rybne - wykopy pod sieć elektryczną i telekomunikacyjną, światłowody - kompleksowa instalacja szamb oraz oczyszczalni biologicznych - kompleksowe wykonanie kanalizacji zewnętrznej - kompleksowe wykonanie kanalizacji deszczowej - kompleksowe wykonanie sieci wodociągowych - kompleksowe wykonanie drenażu - kompleksowe wykonanie przepustów - zdejmowanie warstwy humusowej - zasypki ław fundamentowych - podbudowa pod parkingi, drogi, posadzki przemysłowe - czyszczenie rowów - odwodnienia terenów - niwelacja terenu - karczowanie - wymiana gruntów - skarpowanie, hałdowanie - podbudowa pod parkingi, drogi, posadzki przemysłowe - czyszczenie rowów - odwodnienia terenów - drenaże budynków - korytowanie pod drogi, parkingi, chodniki Transport: - ciężarowy - załadunek i rozładunek materiałów - załadunek i rozładunek towaru na paletach - rozładunek i przewóz materiałów Rozbiórki: - rozbiórki budynków mieszkalnych - rozbiórki nawierzchni parkingów, dróg - wyburzenia budynków mieszkalnych, hal Sprzedaż - rury sieci wodociągowych, - rury kanalizacji zewnętrznej, - rury drenarskie - kruszywa naturalne o różnej granulacji (piasek, pospółka, żwir) - tłuczeń betonowy - humus (ziemia urodzajna), torf - kamień ozdobny - armatura wodociągowa - odwodnienia liniowe i włazy - system liniowy „Karolina”

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STUDIO SOPHIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  STUDIO SOPHIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Oferujemy wyroby betonowe różnego rodzaju. Potrafimy wyremontować Twój dom szybko i tanio, a do tego zadbamy, aby dookoła posiadłości był zbudowany płot, brama i inne ogrodzenie. W zimę odśnieżymy dach budynku, a przed świętami postawimy na placu trzepak osiedlowy do trzepania dywanów. Ponadto oferujemy:- usługi budowlane- wykończenia wnętrz- remonty mieszkań- budowanie budynków- budowa i wykonywanie artystycznych płotów i ogrodzeń- płoty drewniane, murowane, siatka- produkcja wyrobów betonowych- kręgi studzienki na kable- zbiorniki na ścieki- produkcja trzepaków osiedlowych i podwórkowych- odśnieżanie dachów

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DMG GROUP DAWID GRAJCZYK »

  DMG GROUP DAWID GRAJCZYK

  To dzięki nim w iluzoryczny sposób, siedząc wygodnie w swoim mieszkaniu, możemy przenieść się tam, gdzie tylko chcemy. Fakt, że znów są modne, nie dziwi – ożywią każde, nawet najbardziej ponure wnętrze, nadadzą charakteru i pomogą wyrazić siebie. O czym mowa? Oczywiście o fototapetach. Zapraszamy do sklepu internetowego tapetuj. pl, w którym oprócz szerokiego wyboru fototapet znaleźć można także tapety ścienne, okleiny meblowe, kasetony sufitowe i wiele innych dekoracji. Współpracujemy z firmą kurierską dzięki czemu zamówione towary wysyłamy ekspresowo. W stałej ofercie posiadamy ponad 400 wzorów dostępnych od zaraz. Naszymi dostawcami są najwięksi producenci dekoracji w Europie tj. Komar, Rasch czy As Creation. Jeśli interesuje Cię ciekawa aranżacja wnętrz koniecznie skontaktuj się z nami dzwoniąc na naszą infolinie i odwiedzając nasze strony internetowe. Myślisz o nowej aranżacji swojego wnętrza? Remontujesz lub budujesz dom? Czy myślałeś o użyciu fototapet? Fototapety stają się coraz częściej głównym elementem wystroju wnętrza. Nadają one miłą i przyjazną atmosferę.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INPRO S.A. »

  INPRO S.A.

  Istniejąc od 1987 roku ukończyliśmy już 25 inwestycji. Koncentrujemy się głównie na budowie mieszkań i apartamentów o podniesionym standardzie na terenie Trójmiasta. Firma zaistniała z inicjatywy 3 osób, których łączyła pasja, oraz wykształcenie i przyjaźń. Przez to, w ciągu 25 lat udało im się zdobyć znaczącą pozycję na rynku, oraz zdobyć wymierzane cele. Dzisiaj w realizacji jest 6 inwestycji, które utworzą 944 nowych mieszkań. Nasza kadra to również wykwalifikowany zespół składający się z 150 osób. Osiągnęliśmy już różne nagrody oraz wyróżnienia, np. wysokie miejsce rankingu Forbes. Na nasze stronie internetowej znajdują się projekty już wykonane, oraz w realizacji. Możesz także zobaczyć jaką ofertę mieszkaniową.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BGR DEWELOPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  BGR DEWELOPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  BGR DEWELOPER jest to spółka, która specjalizuje się w budowie i sprzedaży lokali mieszkalnych. Wieloletnie doświadczenie sprawia, iż nasza fachowa kadra fachowców realizuje inwestycje w terminie oraz z najwyższą jakością. Wierzymy, że innowacyjne rozwiązania techniczne, profesjonalna obsługa oraz zaangażowanie w ciągły rozwój firmy czynią z nas partnerów godnych zaufania. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich tych, dla których priorytetem jest połączenie jakości, spokoju i bezpieczeństwa. Oferujemy mieszkania w kameralnych, przyjaznych i bezpiecznych lokalizacjach, które zachowały swój podmiejski klimat, jednocześnie umożliwiając mieszkańcom dostęp do ciekawych i nowoczesnych obiektów użyteczności publicznej.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TRAS W.BIAŁEK M.SZULC SPÓŁKA JAWNA »

  TRAS W.BIAŁEK M.SZULC SPÓŁKA JAWNA

  TRAS W. Białek M. Szulc Sp. J. – jesteśmy firmą zajmującą się usługami budowlanymi, w szczególności budową domów jednorodzinnych. Oferujemy przeprowadzenie Inwestora przez wszystkie etapy budowy, od pomocy na etapie wyboru projektu, przygotowanie dokumentacji potrzebnej do uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę, wykonawstwo w charakterze Generalnego Wykonawcy robót ogólnobudowlanych i przyłączy, wraz z pełnieniem funkcji kierownika budowy, aż do uzyskania prawomocnej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu. Oferujemy również pomoc w przeprowadzeniu remontów domów i mieszkań. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Jakś-Bud sp. z o.o. s.k. »

  Jakś-Bud sp. z o.o. s.k.

  Deweloper Poznań - Jakś-Bud. Specjalizacja to inwestycje i realizacje budowlane na rynku wielkopolskim. W ofercie atrakcyjne szeregowe domy jednorodzinne, mieszkania, obiekty mieszkalne, apartamenty Poznań. Polacamy dom ekologiczny, budynek wielorodzinny, domy energooszczędne Poznań. Deweloperzy woj. wielkopolskie - apartamenty, mieszkania, domy ekologiczne, dom, mieszkanie Poznań, Biedrusko. Osiedle Grzybowe, Osiedle Batorego - mieszkanie Poznań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - domy szeregowe.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 80 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 13 Odwiedziny googlebot 577 Odwiedziny alexa 5

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo mieszkaniowe

Budownictwo mieszkaniowe - nowa firma:

Adres: