Firmy w: Budownictwo energetyczne - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Budownictwo energetyczne

 • DORADCA PAWEŁ PRUS »

  DORADCA PAWEŁ PRUS

  Świadectwa energetyczne w Szczecinie to strona firmy wykonującej najtańsze świadectwa energetyczne, działająca w Szczecinie oraz województwie zachodniopomorskim. Działamy szybko, profesjonalnie, kompleksowo. Wystawiamy fakturę VAT. Tel. 665424343. Oferujemy świadectwa energetyczne dla domów, mieszkań, lokali, budynków wielorodzinnych i użyteczności publicznej. Wykonujemy na zamówienie świadectwa energetyczne mieszkań i budynków w Szczecinie, w miejscowościach na terenie zachodniopomorskiego i województw ościennych. Sporządzanie świadectwa charakterystyki energetycznej:- świadectwa energetyczne dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych- świadectwa energetyczne dla budynków mieszkalnych wielorodzinnych- świadectwa energetyczne dla indywidualnych lokali w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych- świadectwa energetyczne dla budynków użyteczności publicznej Sporządzanie charakterystyk energetycznych budynków projektowanych. Pojęcie świadectwa energetycznego definiowane jest następująco:Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku - świadectwo uznawane przez Państwo Członkowskie lub osobę prawną wyznaczoną przez to państwo, zawierające charakterystykę energetyczną budynku obliczoną zgodnie z metodologią opartą na ogónych ramach podanych w załączniku do dyrektywy 2002/91/EC. Dopełnieniem definicji świadectw energetycznych muszą być zatem: definicja charakterystyki energetycznej budynku (1) oraz załącznik do dyrektywy 2002/91/EC (2). (1) Charakterystyka energetyczna budynku: wartość energii zużywanej rzeczywiście lub szacowanej, niezbędnej do spełnienia różnych potrzeb związanych ze znormalizowanym użytkowaniem budynku, która może obejmować m. in. ogrzewanie, gorącą wodę do ogrzewania, chłodzenie, wentylację i oświetlenie. Wartość ta może być odzwierciedlona w jednym lub większej ilości wskaźników numerycznych, które zostały obliczone z uwzględnieniem izolacji, charakterystyki technicznej i instalacyjnej, projektu i usytuowania w relacji do aspektów klimatycznych, wystawienia na słońce i wpływu konstrukcji sąsiadujących, wytwarzania energii własnej i innych czynników, włącznie z klimatem wewnętrznym, mających wpływ na zapotrzebowanie na energię. (2) Zakres parametrów do obliczeń jakości energetycznej budynków w celu wydania certyfikatu energetycznego przedstawiamy na końcu tej strony. Na naszej stronie dotyczącej przygotowania świadectw energetycznych mieszkań i budynków w Szczecinie, w zachodniopomorskim i województwach ościennych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy DORADCA w zakresie świadectw energetycznych (popularnie zwanych certyfikatami energetycznymi). Powyżej, z lewej strony, znajdują się linki dzięki którym przybliżymy nieco tematykę świadectw energetycznych. Oferujemy świadectwa energetyczne (certyfikaty energetyczne) nieruchomości w Szczecinie, w województwie zachodniopomorskim i województwach ościennych.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GRZEGORZ SOKOŁOWSKI, GS ENERGIA »

  GRZEGORZ SOKOŁOWSKI, GS ENERGIA

  GS Energia zrobi dla Ciebie świadectwo energetyczne. Świadectwo energetyczne, zwane inaczej paszportem energetycznym to certyfikat który będzie wymagany dla wszystkich budynków od 2012 roku. Świadectwo energetyczne pozwala obiektywnie ocenić przybliżone koszty użytkowania budynku lub mieszkania w ciągu roku. Zasięg działania firmy jest bardzo wielki - oprócz Krakowa, Rzeszowa wystawiamy świadectwa w wielu innych miejscowościach - zobacz dokładnie na stronie. GS Energia wspiera ekologiczny styl życia - oferujemy przyjazne dla środowiska instalacje takie jak: kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne oraz badania termowizyjne, konsulting energetyczny. GS energia zaprasza gorąco

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KG net Łukasz Jakubus »

  KG net Łukasz Jakubus

  Przedsiębiorstwo handlowe KG net zajmujące się dystrybucją detaliczną i hurtową akcesorii do ogrzewania pomieszczeń. Dzięki aktywnej współpracy z wiodącymi producentami akcesoriów grzewczych oraz innych urządzeń wspomagających efektywność zarządzania energią cieplną mamy możliwość zaproponowania najwyższej jakości produktów. Naszą renomę potwierdza szereg zadowolonych klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. W naszej ofercie mamy do zaoferowania szeroki zakres sterowników do pomp, pieców C. O. oraz zaworów. Ponadto, nawiązując do ekologicznego trendu w gospodarce cieplnej, dostarczamy różne rodzaje sterowników obsługujących panele słoneczne. Poza tym możemy zaproponować wiele innych urządzeń, takich jak: zestawy nadmuchowe, dmuchawy, pompy C. O. i C. W. U., obejścia do pomp, programatory, regulatory temperatury, termostaty, detektory czadu, miarkowniki, zawory trójdrożne, siłowniki, głowice termostatyczne itp. Stawiamy również duży nacisk na rozwój naszego asortymentu i podążanie za nowościami technicznymi w zakresie proponowanych produktów, stąd nasi klienci mają pewność zakupu najnowszych oraz innowacyjnych urządzeń. Proponowane przez nas produkty cechuje wyjątkowy design oraz najwyższa jakość na miarę XXI wieku. Zapraszamy do współpracy sklepy, hurtownie oraz instalatorów.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 71 Odwiedziny netsprint 6 Odwiedziny msnbot 8 Odwiedziny googlebot 617 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo energetyczne

Budownictwo energetyczne - nowa firma:

Adres: