Firmy w: Budownictwo ekologiczne - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Budownictwo ekologiczne

 • Domy z bali Proeko Sp. z o.o. Sp. K »

  Domy z bali Proeko Sp. z o.o. Sp. K

  Domy z bali ProEko to propozycja dla osób, które cenią ekologię i naturę. Budowa naszych domów przebiega w zgodzie z najnowszymi trendami w budownictwie i nowoczesnymi technologiami, aby oddać do Państwa dyspozycji zdrowy, ekologiczny, bezpieczny i oszczędny dom. Nasze realizacje znajdą Państwo na terenie całej Polski, zachęcamy do zapoznania się z nimi. Po szczegóły zapraszamy na stronę: proeko. com!

  Spis Firm - Data dodania: 01 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EKO ENERGIA JÓZEF PAWLIKOWSKI - BULCYK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA »

  EKO ENERGIA JÓZEF PAWLIKOWSKI - BULCYK I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  Na przestrzeni ostatnich lat zwraca uwagę mała opłacalność, jak i możliwość czerpania ze sporej liczby surowców energetycznych. Ich zasoby się zmniejszają, a ich wydobywanie staje się ekonomicznie nie za bardzo korzystne. Jest to pierwszy powód, dla którego energia odnawialna winna odgrywać co raz ważniejszą rolę. Kolejny powód to to, że energia odnawialna przedstawia energię ekologiczną. Czerpiąc z możliwości, jakie gwarantuje na przykład energia wiatrowa, nie emituje się jakichkolwiek zanieczyszczeń do środowiska. Działalność, jaką realizuje spółka Eko Energia ma bardzo ważną rolę w powiększeniu zaciekawienia energią odnawialną, jak i aktywnie udziela się w jej kreowaniu. Pod niniejszym adresem w sieci, każdy zainteresowany tym problemem, zaznajomić się ma sposobność z propozycją, jaką prezentuje Eko Energia. Na stronie prezentowane są różnorodnego typu teksty, przybliżające zasady na których energia wiatrowa funkcjonuje, jak również udostępniane są aktualności z branży energii odnawialnej. Odszukać tam można też specyfikacje usług, jakie Eko Energia proponuje.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CZYSTY ZYSK KAROL BOROŃ »

  CZYSTY ZYSK KAROL BOROŃ

  Firma Czysty Zysk posiada bogatą ofertę z zakresu przydomowych oczyszczalni ścieków, szamb, przepompowni, separatorów, systemów do zbierania wody deszczowej, automatycznych nawodnień, stawów kąpielowych. Wszystkie nasze usługi są objęte 3 letnim okresem gwarancyjnym. Czysty Zysk prowadzi sprzedaż, montaż, doradztwo z zakresu przydomowych oczyszczalni ścieków, oczyszczalni biologicznych, zbiorników do wody deszczowej, szamb, drenaży wokół budynków, sieci wodociągowych, sieci kanalizacyjnych, odwodnień linowych, separatorów tłuszczu i substancji ropopochodnych oraz stawów kąpielowych na terenie całego kraju.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SOCHACKA KATARZYNA ECCOTEAM »

  SOCHACKA KATARZYNA ECCOTEAM

  Firma Eccoteam to zespół specjalistów w dziedzinie przydomowych oczyszczalni ścieków. Zajmujemy się montażem, doradztwem przy doborze oczyszczalni oraz wdrażaniem nowych technologii w dziedzinie oczyszczalnia ścieków. Dobieramy oczyszczalnie optymalnie do warunków geotechnicznych oraz potrzeb inwestora. Oferujemy ekologiczne rozwiązania na miarę Unii Europejskiej. Nasze biologiczne oczyszczalnie ścieków to gwarancja bezawaryjnej i bezobsługowej pracy przez lata. [*]Zajmujemy się kompleksowym montażem, doradztwem przy doborze oczyszczalni oraz wdrażaniem nowych technologii w dziedzinie oczyszczalnia ścieków. [*]Systemy wody deszczowej, odwodnienia terenu oraz oczyszczalnie dobieramy indywidualnie i optymalnie do warunków geotechnicznych oraz oczekiwań Inwestorów. [*]Oferujemy ekologiczne rozwiązania na miarę Unii Europejskiej. Nasze urządzenia spełniają wszelkie obowiązujące normy EN 12566-3 (w przypadku oczyszczalni biologicznych) lub EN 12566-1 (w przypadku ekologicznych oczyszczalni drenażwoych) oraz stosowne CE, do których obliguje prawo budowlane. [*]Tworzymy systemy nawadniania ogrodów oraz systemy odzysku wody dzeszczowej z zastosowaniem do spłuczek toaletowych, pralni, czy ujęć wody technicznej (np: mycie samochodu)[*]Wykonujemy profesjonalne projekty budowlane dla oczyszczalni powyżej 7, 5m3/dobę oraz opisy techniczne w prcedurze uproszczonej zgłoszenia budowy Przydomowej Oczyszczalni Ścieków dla urządzeń poniżej 7, 5m3/dobę. [*]Wykonujemy badania geotechniczne gruntu - odwierty, w szególnych przypadkach na życzenie Inwestorów

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ROCZNIAK RECYKLING SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  ROCZNIAK RECYKLING SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Roczniak Recykling to firma, która działa na polskim rynku od 1987 roku. Swoim Klientom oferujemy systemy utylizacji odpadów. W swojej bogatej ofercie posiadamy m. in. sortownie, hale sortowni, sita do odpadów, zgniatarki, młynki do tworzyw sztucznych, kruszarki do szkła i wiele innych. Pomagamy dobrać odpowiednie systemy naszym Klientom oraz gwarantujemy wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne. Serdecznie zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ProgresNet Julita Dudziuk »

  ProgresNet Julita Dudziuk

  ProgresNet doświadczona firma świadcząca usługi z zakresu badań termowizyjnych. Badania termowizyjne ze powodu na aktywny rozwój zainteresowania na rynku jest jedną z najentuzjastyczniej wybieranych usług u osób decydujących się na usługi budowlane energooszczędne. ProgresNet jako jedna z nielicznych firm z Warszawy posiada odpowiednie doświadczenie w oferowaniu usług termowizyjnych. Z przyjemnością inwitujemy Państwa na naszą witrynę internetową na jakiej zdołają Państwo zaznajomić się z nasza ofertą i jednocześnie mogą Państwo dołączyć do grupy spełnionych interesantów.

  Spis Firm - Data dodania: 13 01 2015 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "ABRYS TECHNIKA" SP. z o.o. »

  "ABRYS TECHNIKA" SP. z o.o.

  Abrys Technika to fachowe przedsiębiorstwo świadczące usługi w obrębie dbałości o przyrodę już od 14 lat. W tym celu stosujemy dzisiejszą technikę, dostosowując ją do konieczności inwestycyjnych. Grono pracowników z doświadczeniem inżynieryjno-technicznym, którym się charakteryzujemy, sprawnie realizuje opracowania odznaczajace się wysokimi notami oraz uznaniem inwestorów. Proponujemy również towary odnoszące się do sfery, w której działamy, czyli np. kontenery, pojemniki na odpady, szamba, oczyszczalnie itp. Dodatkowo nasze ceny nie równają się z tymi proponowanymi przez konkurencję. W ofercie: W naszej ofercie znjdą Państwo: pojemniki do segregacji śmieci, kosze uliczne, ławki, kontener na śmieci

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Piasecka - SEDYMENT »

  Agnieszka Piasecka - SEDYMENT

  Firma Sedyment ma siedzibę na terenie województwa kujawsko pomorskiego i to właśnie tam oferuje swoje usługi związane ze sprzedażą i montażem oczyszczalni ścieków. Nasze usługi są związane przede wszystkim z oczyszczalnią ścieków. Korzystając z usług naszej firmy można zakupić oczyszczalnię, ale można również skorzystać z usługi montażu zakupionej oczyszczalni. Są to rozwiązania idealne ze względu na to, że są ekologiczne i ekonomiczne.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 75 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny msnbot 13 Odwiedziny googlebot 568 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo ekologiczne

Budownictwo ekologiczne - nowa firma:

Adres: