Firmy w: Budownictwo drogowe - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Budownictwo drogowe

1 · 2 · następna strona »
 • Znakidrogowe24.pl Sp.z.o.o. »

  Znakidrogowe24.pl Sp.z.o.o.

  Internetowy sklep Znakidrogowe24. pl w swojej ofercie posiada m. in. : znaki drogowe: znaki ostrzegawcze, znaki informacyjne, a także znaki zakazu i znaki nakazu. Na stronie internetowej prezentuje lampy drogowe, lustra drogowe, narzędzia brukarskie, elementy małej architektury miejskiej, tablice miejskich systemów informacji, hipoteczne, bariery parkingowe, sygnalizację świetlną. Współpracujemy z najlepszymi producentami oferowanych towarów, łącząc ich ofertę dajemy ogromny wachlarz produktów dla drogowców oraz osób szukających asortymentu BHP w najniższej cenie. Wykonujemy i wdrażamy projekty organizacji ruchu drogowego oraz wykonujemy kompleksowe oznakowanie garaży.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SKLEP DROGOWY PIOTR ZALEWSKI »

  SKLEP DROGOWY PIOTR ZALEWSKI

  Oferujemy urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego. Sklep Drogowy świadczy kompleksowe usługi z zakresu oznakowania poziomego i pionowego dróg, garaży, parkingów podziemnych, hal magazynowych i produkcyjnych oraz innych obiektów, w których należy uregulować ruch. Mamy doskonałe ceny na znaki drogowe, lustra drogowe, pachołki drogowe, farby drogowe, tablice drogowe. Proponujemy sprzęt drogowy najwyższej klasy zgodny z aprobatami i dyrektywami Unii Europejskiej oraz wszelkimi normami obowiązującymi w Polsce i Europie. Produkty z naszej oferty to: znaki drogowe, lustra drogowe, słupki drogowe, bariery parkingowe. Ponadto wykonujemy projekty organizacji ruchu drogowego oraz projekty sygnalizacji świetlnej.

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SŁAWOMIR SULKOWSKI,SYLWESTER SULKOWSKI "TRANS-KOP" S.C. »

  SŁAWOMIR SULKOWSKI,SYLWESTER SULKOWSKI "TRANS-KOP" S.C.

  Firma znajduje się na rynku od 1994 roku. Jej założycielem jest Sławomir Sulkowski. Działa na rynku zarówno lokalnym, jak i chętnie nawiązuje współpracę z kontrahentami z innych regionów Polski, w tym także z zagranicznymi. Profesjonalne podejście do każdego zamówienia ma swoje odbicie w wysokiej jakości wykonywanywanych usług, o czym najlepiej mogą poświadczyć referencje pochodzące od Naszych kontrahentów, do których należą m. in. : PKN ORLEN, Polimex Mostostal, Astaldi SpA i wielu innych. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Weldon Sp. z o.o. »

  Weldon Sp. z o.o.

  Jest to witryna przedsiębiorstwa Weldon. Firma ta produkuje kontenery różnego przeznaczenia. Oferuje m. in. kontenery kotłownie kontenerowe, biurowe, stróżówki, morskie, magazynowe i inne. Przedsiębiorstwo działa w branży produkcji metalowej i nieustannie się rozwija. Jest również większościowym udziałowcem producenta domów szkieletowych. Oprócz kontenerów produkuje także ekrany akustyczne, panelowe ogrodzenia metalowe i konstrukcje stalowe. Oferta firmy zawiera w sobie dodatkowo wynajem kontenerów i maszyn a także obróbkę metalu i ultradźwiękowego badania spoin i spawów konstrukcji stalowych, natomiast oddział firmy Weldon w Ropczycach zajmuje się przetwórstwem tworzyw termoplastycznych i produkuje folię.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAWEŁ TUZINEK FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "ADAT" »

  PAWEŁ TUZINEK FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "ADAT"

  Od 1998r zajmujemy się profesjonalnym układaniem kostki brukowej i granitowej. W swojej ofercie handlowej posiadamy duży wybór kostki brukowej i galanterii betonowej takich firm jak Jadar Semmelrock, Bruk Bet i Libet. Kamień elewacyjny i ogrodowy. Systemy ogrodzeniowe. Świadczymy fachową pomoc w doborze i dokładnym obliczeniu materiału potrzebnego do wykonania usługi. Przy zakupie materiału PROJEKT GRATISSERDECZNIE ZAPRASZAMY.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JANUSZ WALCZAK P.P.H.U. BRUK »

  JANUSZ WALCZAK P.P.H.U. BRUK

  kompleksowe usługi brukarskie, układanie kostki brukowej i granitowej, budowa dróg, parkingów, podjazdów itp odwodnienia liniowe, punktowe, itp, kanalizacje, przyłącza, przydomowe ekologiczne oczyszczalnie ścieków, drenaże. Sprzedaż kostki brukowej, krawężników, obrzeży, palisad, i wyrobów betonowych firmy libet, polbruk i innych firm. Usługi koparką, koparo-ładowarką. Projektowanie parkingów, dróg, utwardzenia prywatnych posesji prywatnych.

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WÓJCIK MATEUSZ M-GEO »

  WÓJCIK MATEUSZ M-GEO

  Szukasz profesjonalnej firmy do wszechstronnej obsługi geodezyjno kartograficznej? Pragniesz, aby przyszłość Twojej inwestycji była w dobrych rękach? Skorzystaj z bogatej oferty przygotowanej przez firmę M-GEO prowadzącej działalność w zakresie planowania, architektury, urbanizacji oraz budownictwa. Świadczymy kompleksowy zakres usług geodezyjno-kartograficznych począwszy od wstępnego projektu, opracowania dokumentacji, organizacji całego procesu inwestycyjnego do końcowego odbioru. Dzięki stałej współpracy z doświadczonymi fachowcami oraz wykorzystaniu nowoczesnych, w pełni funkcjonalnych urządzeń mogą mieć Państwo pewność najwyższej jakości prac w atrakcyjnej cenie. Priorytetem jest satysfakcja każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta, dlatego też przygotowana przez nas oferta obejmuje najbardziej zawiłe prace projektowe i inwestycje. Szczegółowe informacje na temat oferty oraz firmy znajdziesz na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Firma Handlowo Usługowa Markos Maria Jóskowska »

  Firma Handlowo Usługowa Markos Maria Jóskowska

  FHU Markos powstała w 2011 roku z inicjatywy Pani Marii Jóskowskiej, obecnej właścicielki. Firma Markos posiada bardzo wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą oraz wszelki niezbędny sprzęt potrzebny do profesjonalnego wykonania prac. Zapewniamy fachowe i terminowe wykonawstwo robót w zakresie: [*]układania kostki brukowej, granitu i kamienia, [*]wykonywania drenażu oraz odwodniania[*]wykonywania murów oporowych w oparciu o system Sonnblick, [*]zakładania ogrodzenia z siatki. Doświadczenie naszych pracowników oraz wysokie kwalifikacje gwarantują wykonanie każdego projektu zgodnie z życzeniem klienta. Zrealizowane dotychczas przez firmę Markos projekty i zamówienia pozwoliły na stworzenie solidnej i rozpoznawalnej w regionie marki. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, korporacji, instytucji jak i osób prywatnych. Zachęcamy do współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WESTPHAL DARIUSZ "WEST-KOP.COM" USŁUGI »

  WESTPHAL DARIUSZ "WEST-KOP.COM" USŁUGI

  Firma założona w 1989roku. Liczne zlecenia dla małych firm. Rejon wykonywania usług średnio w promieniu 20 km. Inne zlecenia również dalej do około 40 km. Zlecenia specjalne ok. 100 km Wisła - beskidy 2004 Krapkowice- opolskie 2003 Racibórz 2009. Krakow 2010 *Fachowa usługa. Nie odmawiamy prac w terenie uzbrojonym (kable energetyczne, telefoniczne, wodociągi, światłowody, gazociągi, inne)

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Komserwis Sp. o.o. »

  Komserwis Sp. o.o.

  Firma Komserwis jest dynamicznym przedsiębiorstwem, tworzonym przez projektantów z misją. Ich wizja sprawia, że architektura przestrzeni publicznej jest coraz piękniejsza i sprawia, że czujemy się coraz przyjemniej w otoczeniu dobrze zaprojektowanych przedmiotów codziennego użytku. Nawet kosze parkowe czy słupki betonowe mogą bowiem być po prostu ładne, a jednocześnie spełniać swoją użyteczną formę.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 74 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 10 Odwiedziny googlebot 835 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo drogowe

Budownictwo drogowe - nowa firma:

Adres: