Firmy w: Budowa pod klucz - strona 1 - Firm Katalog - Opinie o Firmach
Katalog Firm

Podkategoria: Budowa pod klucz

 • KSETRA PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-BUDOWLANE Grzegorz Jurek »

  KSETRA PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO-BUDOWLANE Grzegorz Jurek

  Jesteśmy stabilnym przedsiębiorstwem, zajmującym się szeroko pojętym budownictwem, które osiąga swoje sukcesy dzięki zadowoleniu swoich klientów. Pragnąc spełnić oczekiwania Inwestorów bardzo duży nacisk kładziemy na zachowanie wartości takich jak jakość, terminowość realizacji, oraz koszt. Podstawowy zakres usług naszej firmy to: - nadzór kierownika budowy, - roboty ziemne, - przyłącza sanitarne i elektryczne, - wykonawstwo wszelkiego typu stanów surowych, - więźby dachowe - roboty ciesielsko-dekarskie, - ocieplenia budynków, - kompleksowe wykonawstwo obiektów budowlanych od fundamentów po dach, - przebudowy i remonty istniejących budynków, - rozbiórki, - generalne wykonawstwo. Doradzamy przy wyborze materiałów i technologii wykonawstwa. Na Państwa życzenie przygotujemy bezpłatną wycenę robocizny na poszczególne etapy robót. Wykonujemy również kosztorysy uwzględniające robociznę z wykorzystaniem naszych materiałów. Nasz kosztorys jest wiążący i zawiera całość usług z użyciem deskowań, rusztowań, pompy do betonu itd. Wybierając naszą firmę inwestor od początku zna cenę całości usługi i nie jest narażony na ukryte koszty! Od początku naszej działalności zajmujemy się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych, począwszy od załatwiania wszelkich formalności związanych z warunkami zabudowy, wykonaniem projektu budowlanego, nadzorem, wykonaniem stanu surowego, aż po wykończenie. Specjalizujemy się również w wykonawstwie stanów surowych budowli monolitycznych z użyciem szalunków firmy Doka, Peri, Meva i innych. Naszym atutem jest doświadczenie kadry, zdobyte na wielu budowach zrealizowanych w Niemczech. To właśnie tam nauczyliśmy się dokładności, precyzji i dotrzymywania terminów!

  Spis Firm - Data dodania: 20 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "BUD-MAL" BOGDAN WINIARZ »

  FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "BUD-MAL" BOGDAN WINIARZ

  Wykonujemy usługi remontowe w pełnym zakresie związane z wykończeniem wnętrz pod klucz. Kafelkujemy, wykonujemy gładzie gipsowe, tynki ozdobne, sufity podwieszane, ścianki działowe, instalacje wod-kan, montaż drzwi i okien. Zapraszamy do siedziby firmy lub do odwiedzenia naszej strony www. Firma nasza zajmuje się również sprzedażą i montażem okien i drzwi dla wymagających najlepszych producentów na rynku, drzwi Porta, DRE, POL-SKONE, CENTURION antywłamaniowych Gerda, Delta, KMT. Szybko i sprawnie realizujemy zlecenia. Wieloletnie doświadczenie (rok założenia 1998), gwarantuje wysoki profesjonalizm. Nasza firma oferuje stolarkę budowlaną do państwa domów. Dodatkowym uzupełnieniem naszej oferty to roletki materiałowe, antywłamaniowe, żaluzje, parapety wewnętrzne, zewnętrzne.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "POMORZE" SP. z o.o. »

  PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "POMORZE" SP. z o.o.

  Chciałabyś by Twoje mieszkanie było zaprojektowanie zarówno pod kątem funkcjonalnym jak i estetycznym? Zajmujemy się tym od wielu lat. Na nasz zespół składają się eksperci z różnych dziedzin, takich jak architektura czy aranżacja wnętrz. Budujemy zarówno osiedla a także zajmujemy się wykańczaniem pod klucz. Współpracujemy z fachowymi zespołami remontowymi i stosujemy jedynie najlepsze materiały. Jesteśmy świadomi faktu, że zakup mieszkania to dla większości ludzi spełnienie marzeń. My te marzenia chcemy Tobie pomóc zrealizować. Odwiedź naszą witrynę PerfectConstruction. pl i przekonaj się.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Mieczysław Joniec Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa "Joniec" »

  Mieczysław Joniec Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa "Joniec"

  W czasie naszej działalności, udało nam się na tyle zmodernizować nasz warsztat, że byliśmy w stanie wprowadzić nasze nowatorskie rozwiązania, jakie cieszą się dużą wziętością wśród naszych Klientów. Od lat przywiązujemy największą uwagę do wysokich standardów obsługi i towarów, dlatego nader starannie selekcjonujemy personel i materiały, z których wykonane są nasze towary. JONIEC jest liderem na rynku rozwiązań z obszaru zagrodzeń i dlatego na naszym koncie znajduje się nieco ekskluzywnych nagród. Wszystkie najważniejsze informacje, takie jak rekomendacje naszych byłych zleceniobiorców, znajdują się na naszej stronie internetowej:

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA USŁUGOWO-PROJEKTOWA"DABO" BOGDAN SZEWCZYK »

  FIRMA USŁUGOWO-PROJEKTOWA"DABO" BOGDAN SZEWCZYK

  Nasza firma Dabo Bogdan Szewczyk działa na rynku od 2009 roku. W tym czasie wybudowaliśmy już wiele domów oraz kilkanaście obiektów przemysłowych. Mamy w swoim dorobku już wiele remontów również pod konserwatorem zabytków. Naszym atutem jest to, iż obsługujemy budowy kompleksowo tj. od POZWOLENIA na budowę po oddanie do użytku. Posiadamy własne biuro projektowe. Posiadamy również doswiadczenie na szkodach gorniczych.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROPERAT SP. z o.o. Sp. Komandytowa »

  PROPERAT SP. z o.o. Sp. Komandytowa

  W dwupiętrowych domach oferujemy mieszkania od 72-102 mkw. o nowoczesnej architekturze, zaprojektowanych z myślą o wygodzie ich mieszkańców i w przewidywaniu ich wysokich wymagań (z możliwością indywidualnych aranżacji wnętrz). Budynki posiadają windy od poziomu garaży podziemnych oraz autonomiczne, nowoczesne systemy grzewcze. Budowa rozpoczęła się w styczniu 2013 r. a jej zakończenie planowane jest na czerwiec 2014 roku.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GOSPODARSTWO ROLNO-OGRODNICZE JERZY WENTA »

  GOSPODARSTWO ROLNO-OGRODNICZE JERZY WENTA

  Oferujemy atrakcyjne działki budowlane pod zabudowę jednorodzinną. Ilość dostępnych działek: 29, okolica: miasto Kościerzyna na Kaszubach, województwo pomorskie. Działki znajdują się pomiędzy następującymi ulicami: Łąkową, Karpiową i Kartuską. Teren jest całkowicie wolny od wszelkich zanieczyszczeń przemysłowych. Położony jest wśród licznych lasów oraz jezior. Miejsce jest także obecnie wolne od innej zabudowy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DEKORPROJEKT Sp. z o.o. »

  DEKORPROJEKT Sp. z o.o.

  Nasza firma oferuje wykonanie projektów aranżacji wnętrz. W ramach naszych kompleksowych usług, jakie świadczymy od 2009 roku zapewniamy również wykonanie wykończenia wnętrza i wyposażenia. Nasze projekty pozwalają na stworzenie ergonomicznego i funkcjonalnego wnętrza. Zapewniamy równocześnie brak konieczności koordynacji prac wykończeniowych, czy szukania wyposażenia. Oferujemy wykonanie własnych projektów i ich realizację, jak i realizacje projektów innych architektów. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 77 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 8 Odwiedziny googlebot 556 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budowa pod klucz

Budowa pod klucz - nowa firma:

Adres: