Katalog Firm

Podkategoria: Biura projektowe

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • MIPLAN AGNIESZKA MAŃKA I MAREK JASIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA »

  MIPLAN AGNIESZKA MAŃKA I MAREK JASIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

  Firma MIPLAN s. c. działa od 2009 roku. Wykonujemy projekty Architektoniczno-Budowlane, Projekty Wykonawcze, Projekty konstrukcji żelbetowych, Projekty konstrukcji Stalowych, Projekty konstrukcji drewnianych. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu obiektów kubaturowych, hal magazynowych oraz konstrukcji drewnianych-szkieletowych zdobyte w najlepszych śląskich biurach projektowych. Wykonujemy również profesjonalne inwentaryzacje architektoniczno-budowlane (dokumentację odtworzeniową) dla budowli wszelkiego rodzaju; od domków jednorodzinnych po obiekty zabytkowe. Posiadamy referencje od instytucji publicznych. ...................................................................................................................................... OFERUJEMY: INWENTARYZACJE BUDOWLANE, inwentaryzacje architektoniczne, projekty architektoniczno-budowlane, projekty wykonawcze, projekty termomodernizacji, projekty zamienne, adaptacje projektów typowych, certyfikaty energetyczne, nadzór autorski, funkcja kierownika budowy lub inspektora nadzoru inwestorskiego, ekspertyzy i opinie techniczne, dokumentacje odtworzeniowe, projekty rozbiórek, kosztorysy, Projekty konstrukcji stalowych, Projekty konstrukcji żelbetowych Działamy na terenie całej Polski, obsługujemy w szczególności Śląsk, Małopolska, Opolskie. W takich miastach jak: Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Racibórz, Kraków, Opole, Częstochowa, Rybnik etc... INWENTARYZACJE BUDOWLANE i Pomiary budynku wykonujemy za pomocą nowoczesnych mierników laserowych

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CANDELA BI Sp. z o.o. Sp. K. »

  CANDELA BI Sp. z o.o. Sp. K.

  "CANDELA" - biuro projektowe branży elektrycznej z Wrocławia, wykonuje projekty na terenie całej Polski. Biuro Inżynierskie "CANDELA" świadczy usługi w zakresie opracowywania kompleksowej dokumentacji projektowej, kosztorysowej oraz nadzorów budowlanych w zakresie sieci i urządzeń elektrycznych i energetycznych oraz instalacji telekomunikacyjnych i niskoprądowych wraz z automatyką BMS oraz SMS. Biuro dysponuje doświadczeniem, kwalifikacjami oraz potencjałem wykonawczym pozwalającym zapewnić wysoki standard usług, krótkie terminy realizacji przy zachowaniu konkurencyjnych cen oraz optymalizacji kosztów realizacji inwestycji.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SEGESTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  SEGESTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  SEGESTA to biuro projektowe wielobranżowe-inwestycyjne z Wrocławia, zapewniające wykonanie dokumentacji projektowej, z pełną koordynacją oraz integracją wszystkich systemów budynkowych, przy zapewnieniu ekonomiki rozwiązań projektowych. SEGESTA to inżynierowie z innowacyjnym podejściem do projektowania, stosujący nowoczesne i niekonwencjonalne rozwiązania techniczne, zorientowani na kompleksowe wielobranżowe działanie w zakresie: * instalacji sanitarnych i gazowych * wentylacji i klimatyzacji * ciepłownictwa * instalacji elektrycznych wraz z automatyką * instalacji ochrony pożarowej * instalacji teletechnicznych i niskoprądowych Zlecając do SEGESTY usługi projektowe, konsultingowe lub nadzory budowlane uzyskuje się pewność wykonania usługi, która bazuje na rzetelnym i interdyscyplinarnym podejściu do analizowanych zagadnień technicznych i formalno- prawnych całego procesu budowlanego. "Obecnie każdy nowoczesny obiekt budowlany jest skomplikowanym organizmem obejmującym różnorodne funkcje, systemy i instalacje. Sama nawet najpiękniejsza bryła architektoniczna, czy też najtrwalsza konstrukcja budowlana, taka jak na przykład antyczna świątynia SEGESTA, której wizerunek stanowi logo naszej firmy, nie ma wartości użytkowej, jeśli nie jest nasycona współpracującymi wzajemnie systemami technicznymi i instalacjami. "

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "TECHNIKA" ARTUR HAŃCZAK »

  FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA "TECHNIKA" ARTUR HAŃCZAK

  Inwentaryzacje Budowlane (schematyczne, branżowe elektryczne, wod. -kan., C. O. ) wykonujemy na terenie całego kraju -Dla potrzeb zmian sposobu użytkowania -Dla celów podatkowych -Inwentaryzacje więźby dachowej -Inwentaryzacja Elewacji dla potrzeb renowacji -Inwentaryzacje P. Poż. -Pomiary powierzchni dla firm utrzymujących czystość w budynkach -Pomiary stolarek w budynkach -Pomiary pomieszczeń w celach remontowych Usługi techniczne cad Przerysowywanie dokumentacji technicznych elektrycznych, mechanicznych, budowlanych. Sporządzanie rysunków technicznych. Wycena maszyn urządzeń -podstawowe nominalne dane techniczne -informacje o przebiegu eksploatacji -charakterystykę intensywności użytkowania -stopień zużycia technicznego

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INSPIRACJE S.C. KRZYSZTOF LECYK, PIOTR PORĘBOWICZ »

  INSPIRACJE S.C. KRZYSZTOF LECYK, PIOTR PORĘBOWICZ

  Firma "Inspiracje - ogrody Warszawa" istnieje na rynku od 2005 roku. Specjalizujemy się w sporządzaniu i realizacji projektów dla inwestorów prywatnych (w szczególności ogrodów przodowych oraz ogrodów na dachach) i publicznych (parków, swerów itp. ). Firma współpracuje z profesjonalistami, tworząc zespół, składający się z architektów krajobrazu, architektów oraz ogrodników. Pracownia promuje nowatorskie rozwiązania oraz wykorzystuje najnowsze technologie i materiały. Oferta firmy obejmuje: projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów i urządzanie ogrodów. Każdy nasz projekt jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Dostosowujemy styl ogrodu do indywidualnych preferencji naszych klientów. Projektujemy ogrody romantyczne, klasyczne, rustykalne oraz nowoczesne. Na życzenie klienta proponujemy również wyposażenie ogrodowe: meble ogrodowe, grille, parawany, donice ogrodowe. Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą wszystkie osoby, które pragną, aby ich ogród był wyjątkowy. Gwarantujemy szybką realizację i profesjonalną obsługę.

  Spis Firm - Data dodania: 05 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • silesiaarchitects PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA RADOSŁAW GAWRON »

  silesiaarchitects PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA RADOSŁAW GAWRON

  Domek na drzewie – miejsce magiczne! Dla naszych małych pociech niecodzienna przestrzeń do zabawy, obserwacji przyrody z bliska I niezapomnianego wakacyjnego biwakowania pod gwieździstym niebem. Miejsce nauki, zabawy i odpoczynku w jednym. Dla nas to spełnienie marzeń z dzieciństwa, ale również przestrzeń do relaksu, kontemplacji i pracy. Te kilka metrów kwadratowych pozwala nam wszystkim oderwać się od ziemi, od rzeczywistości i codziennych spraw, bez względu na to czy jesteśmy dzieckiem zrywającym listki, nastolatkiem obserwującym gwiazdy czy rodzicem czytającym ulubioną książkę. Chcemy zabrać Was do tej krainy…

  Spis Firm - Data dodania: 14 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HOME & MORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  HOME & MORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Szeroka oferta projektów domów, sprawne uzyskanie pozwolenia na budowę, fachowe doradztwo podczas budowy domu: to rzetelne źródło informacji o całym procesie budowy domu jednorodzinnego. Dzięki profesjonalnym poradom oraz bieżącym informacjom z rynku budownictwa jednorodzinnego zaplanowanie i prowadzenie budowy własnego domu staje się dużo łatwiejsze, szybsze i tańsze. Domowy to kompleksowy zakres usług związanych z doradztwem budowlanym - zmiany w projektach, adaptacje, pozwolenia na budowę, materiały, wykonawstwo, aranżacja wnętrz, projektowanie ogrodów.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "MODULO" WOJCIECH WAWRZYNIAK »

  "MODULO" WOJCIECH WAWRZYNIAK

  Nasza firma została zarejestrowana w 1996 roku. Zajmujemy się projektowaniem nowych budynków, mamy również doświadczenie w realizacji projektów związanych z przebudową, remontem i zmianą sposobu użytkowania obiektów istniejących. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której prezentujemy niektóre z naszych projektów. Nasz zespół to grupa doświadczonych projektantów wszystkich specjalności, posiadających uprawnienia do projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi. Wykonujemy projekty wielobranżowe, obejmujące zarówno część budowlaną i instalacyjną samego obiektu jak również przyłącza i sieci zewnętrzne, drogi oraz zieleń. Poza pracami projektowymi sporządzamy także inne opracowania – ekspertyzy techniczne, analizy opłacalności inwestycji, inwentaryzacje wielobranżowe budynków, również zabytkowych. Współpracujemy z doświadczonymi rzeczoznawcami, kosztorysantami, geologami i geodetami. Na życzenie inwestora po otrzymaniu stosownego pełnomocnictwa jesteśmy w stanie w krótkim czasie przeprowadzić wszystkie sprawy urzędowe związane z realizacją inwestycji, do wydania pozwolenia na budowę włącznie.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARCIN KORNAK 4SOUND »

  MARCIN KORNAK 4SOUND

  4SOUND to nowa, dynamicznie rozwijająca się Polska firma, która zajmuje się szeroko pojętą akustyką. Firma skutecznie tworzy swój wizerunek na rynku związanym z dźwiękiem. Projekty akustyczne są wykonywane profesjonalnie i solidnie przez ludzi, dla których akustyka jest pasją. 4SOUND potrafi wydobyć jak najwięcej szczegółów z muzyki, tym samym udowadniając jak istotną sprawą jest akustyka pomieszczeń. Firma 4SOUND wykonuje projekty adaptacji akustycznych wnętrz, szukając najlepszego sposobu na rozwiązanie danego problemu. Wykonuje modele w zakresie optymalizacji parametrów akustycznych pomieszczenia do założonych warunków oraz poprawy istniejącego stanu. W ramach oferty firmy można znaleźć usługi dotyczące akustyki wnętrz, akustyki budowlanej i środowiskowej oraz sprzedaży ustrojów akustycznych.

  Spis Firm - Data dodania: 18 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INSHAPESTUDIO - PRACOWNIA GRAFICZNO-PROJEKTOWA ARTUR STRĄK »

  INSHAPESTUDIO - PRACOWNIA GRAFICZNO-PROJEKTOWA ARTUR STRĄK

  Pracowania InShapeStudio zajmuje się projektowaniem i aranżacją wnętrz oraz tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji 3D. Zapewniamy Państwu niepowtarzalny styl i charakter wnętrz... i co ważne... łączymy indywidualne potrzeby klienta z oryginalnym pomysłem projektanta. W ofercie znajdują się usługi projektowe w pełnym zakresie: Projekty prywatne: - Domy jednorodzinne wolno-stojące - Mieszkania prywatne - Kawalerki - Wybrane wnętrza (np. kuchnia, pokój dzienny) - Osiedla - Domy bliźniacze, szeregowe Projekty użyteczności publicznej: - Openspace - Sale konferencyjne - Recepcje Budynki ogólnodostępne: - Centra handlowe - Biblioteki - Banki - Urzędy - Sklepy - Szkoły - Zakłady przemysłowe - Stacje paliw - Hotele - Teatry - Szpitale - Kościoły itp.

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 217 Odwiedziny netsprint 10 Odwiedziny msnbot 633 Odwiedziny googlebot 2418 Odwiedziny alexa 32

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura projektowe

Biura projektowe - nowa firma:

Adres: