Katalog Firm

Podkategoria: Wspomaganie zarządzania

 • UNIT4 BI CENTER Sp. z o. o. »

  UNIT4 BI CENTER Sp. z o. o.

  Spółka TETA BI Center wchodzi w skład Grupy Kapitałowej TETA. Firma specjalizuje się w produkcji oprogramowania klasy BI. Tworzymy oprogramowanie, mające na celu usprawnić procesy związane z analizą danych w łatwy i przystępny dla użytkownika sposób. Doradzamy zarówno strategicznie jak i operacyjnie angażując się tym samym w optymalizację organizacji procesu budżetowania i prognozowania. Wdrażamy system dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta. Dbamy o bieżące aktualizowanie wdrożonego przez nas systemu, aby stale i sprawnie zwiększać efektywność działań firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIENIOSZEK MIROSŁAW QUALITY AUSTRIA - POLSKA »

  BIENIOSZEK MIROSŁAW QUALITY AUSTRIA - POLSKA

  Quality Austria Polska, międzynarodowa jednostka zajmująca się kształceniem, certyfikacją i dokonywaniem ocen, powstała w wyniku zgrupowania czterech samodzielnych jednostek, działających od kilkudziesięciu lat na rynku europejskim i światowym. Jednostka działa we wszystkich dziedzinach gospodarki, począwszy od prywatnych przedsiębiorstw i skończywszy na organach administracji państwowej i samorządowej. W skali świata Quality Austria jest gwarantem fachowości i uznania. Jednostka Quality Austria świadczy usługi w zakresie systemów zarządzania jakością, systemów środowiskowych, bezpieczeństwa i higieny pracy, a także w zakresie wielu innych standardów międzynarodowych i krajowych. Szczególny nacisk jest położony na integrację wymagań poszczególnych norm, regulacji prawnych i dyrektyw. Zakres usług jednostki Quality Austria gwarantuje klientom długofalową optymalizację oraz rozwój procesów i struktur, co oznacza znaczącą oszczędność czasu i kosztów. Pozyskane środki można wykorzystać w ramach kompetencji kluczowych lub zaoszczędzić. Quality Austria zapewnia realizację wszystkich założeń, zwiększających tworzenie wartości dodanej, a tym samym lepszą pozycję na rynku.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UNIT4 BUSINESS SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  UNIT4 BUSINESS SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  TETA HR Center to spółka, która należy do UNIT4 TETA S. A. Zajmuje się świadczeniem usług outsourcingu w zakresie procesów kadrowo-płacowych, dzierżawą systemu kadrowo-płacowego Personal. NET oraz internetowej platformy samoobsługowej HRM. Dzięki wysokiej specjalizacji w obszarze wdrażania rozwiązań HR, dostępowi do nowoczesnych technologii i ścisłemu związkowi z producentem oprogramowania IT, TETA HR Center oferuje na korzystnych warunkach najwyższą jakość obsługi.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Anna Piechota CHINA SOURCING »

  Anna Piechota CHINA SOURCING

  Nasza firma zajmuje się pomocą przedsiębiorstwom w imporcie i eksporcie z chin. Posiadamy pracowników w Polsce, Hiszpanii i Chinach. Dzieki temu jesteśmy w stanie pośredniczyć w organizacji produkcji na dalekim wschodzie, doglądać produkcji czy negocjować stawki. Pozwala to naszym klientom spać spokojnie. Możliwa jest np. organizacja próbnej produkcji na terenie Chin i sprowadzenie jej efektów do Polski, takl aby mogli Państwo sprawdzić jakość.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Motivation Direct Sp. z o.o. »

  Motivation Direct Sp. z o.o.

  Motivationdirect. pl to strona dostawcy innowacyjnych technologii internetowych w zakresie lojalności i motywacji w biznesie - Motivation Direct. W ofercie firmy znajdują się innowacyjne narzędzia marketingu zapewniające wsparcie sprzedaży. W wyniku dużego potencjału marketingowego, systemy lojalnościowe cieszą się obecnie dużym zainteresowaniem. Dzięki nowoczesnej platformie internetowej Motivation Direct można w prosty sposób prowadzić programy motywacyjne, a także sprawdzać ich skuteczność. Platforma umożliwia realizacje marketingu lojalnościowego przy użyciu takich kanałów komunikacji jak strony www, portale internetowe, mailing czy sms. Skuteczny program lojalnościowy powinien być bowiem umiejętnie zoptymalizowany do charakterystyki danej firmy i produktu. Dlatego wśród nagród oferowanych przez firmę znajduje się m. in karta lojalnościowa, nagrody rzeczowe, wycieczki bądź też różnego rodzaju promocyjne kupony. Odpowiednio przygotowany i zrealizowany system lojalnościowy jest natomiast skutecznym rozwiązaniem na zbudowanie trwałych relacji z klientami.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LOGITO Sp. z o.o. »

  LOGITO Sp. z o.o.

  Wyprodukowany przez firmę Ideo Sp. z o. o. autorski produkt to elektroniczny system obiegu informacji Logito umożliwiający efektywną elektroniczną wymianę dokumentów w firmie. Skutkiem jego wprowadzenia jest automatyzacja wszystkich procedur zachodzących w firmie, wiążących się z rotacją dokumentów. Dzięki LOGITO pracownicy nie mają problemu z wglądem do najważniejszych dokumentów i nie muszą zbędnie dokładać pracy dla sekretariatu czy biura w firmie, bowiem LOGITO umożliwia wykonywanie wszelkich spraw związanych z wypełnianiem dokumentów czy uzyskiwaniem dostępu do nich samodzielnie, co jest niewątpliwie uproszczeniem i usprawnieniem wykonywania swoich obowiązków dla każdego pracownika.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 122 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 439 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wspomaganie zarządzania

Wspomaganie zarządzania - nowa firma:

Adres: