Katalog Firm

Podkategoria: Konferencje

 • B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o. »

  B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa Sp. z o.o.

  Serwis warszawskiej firmy szkoleniowej B&O NAVIGATOR. Szkolenia biznesowe organizowane w formule otwartej i zamkniętej na zlecenie firm. Szkolenia z zakresu sprzedaży, negocjacji, marketingu, zarządzania i logistyki. B&O Navigator Firma Szkoleniowa powstała w 2001 roku. Działalność rozpoczęła jako spółka cywilna, która w połowie 2003 roku została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z kapitałem zakładowym 300 000 zł. Do prowadzenia szkoleń zapraszamy tylko TRENERÓW - PRAKTYKÓW, aktywnych zawodowo menedżerów posiadających unikalną wiedzę, doświadczenie i umiejętności w swojej dziedzinie. Wśród nich znajdują się Prezesi, Dyrektorzy Sprzedaży i Marketingu, Menedżerowie Personalni. Nasze szkolenia prowadzone są w formie warsztatów w oparciu o liczne metody interaktywne. Główną ich zaletą jest nabycie nowych umiejętności wspartych doświadczeniem trenera. SZKOLENIA OTWARTE To nie tylko przekazywanie wiedzy przez szkolącego, ale też wymiana informacji pomiędzy uczestnikami, którymi są pracownicy różnych firm. Szkolenia otwarte stwarzają także doskonałą okazję do nawiązania kontaktów handlowych. SZKOLENIA WEWNĘTRZNE Tworzymy programy uwzględniające potrzeby naszych klientów oraz specyfikę branży, dzięki czemu osiągamy wysoką efektywność szkoleń. COACHING Pracujemy bezpośrednio z klientem towarzysząc mu w trakcie wykonywanej pracy. Dzięki wnikliwej obserwacji pracownika trener ma możliwość korygowania nieskutecznych zachowań oraz planowania nowych strategii postępowania.

  Spis Firm - Data dodania: 16 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STENOTECH DAMIAN PŁUSA I WSPÓLNICY - SPÓŁKA JAWNA »

  STENOTECH DAMIAN PŁUSA I WSPÓLNICY - SPÓŁKA JAWNA

  Profesjonalne protokoły i stenogramy z własnych i powierzonych nagrań. Szkolenia z protokołowania. Wykonujemy protokoły skrócone w czasie trwania spotkania, pełne następnego dnia roboczego, stenogramy do trzech godzin nagrania dziennie. Wykonujemy transkrypcję z nagrań własnych - posiadamy profesjonalny system rejestracji konferencji firmy Philips, lub powierzonych - za pomocą profesjonalnego zestawu do transkrypcji firmy Philips. Prowadzimy również sprzedaż profesjonalnych dyktafonów i systemów rejestracji i transkrypcji nagrań firmy Philips.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO PODRÓŻY "HORIZON TRAVEL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  BIURO PODRÓŻY "HORIZON TRAVEL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Dzięki Confero. pl możemy selekcjonować sale konferencyjne. Dzięki temu można doskonale przygotować konferencję nad morzem i nie tylko. Wyszukiwarka pokazuje sale konferencyjne w województwie mazowieckim i wielkopolskim. Niejednokrotnie ośrodki zapewniają atrakcje dodatkowe, dzięki czemu pobyt na konferencji może być bardziej interesujący. W obiektach SPA też można przygotowywać konferencje. Faktycznie sporo jest sal konferencyjnych w Krakowie.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BHP SERVIS IGOR MUSZYŃSKI »

  BHP SERVIS IGOR MUSZYŃSKI

  Tylko u nas szkolenia BHP Poznań połączone z ocena ryzyka zawodowego Poznań. Wszystkie szkolenia przeprowadzane są prze specjalistów i fachowców w danej branży. Nasza firma oferuje certyfikaty, które są uznawane przez wiele firm w naszym kraju. Oferujemy spokojne i przyjemne szkolenia w miły towarzystwie. Nie są to nudne szkolenia, ponieważ prowadzimy je w formie zabawy zespołu. Oferujemy materiały szkoleniowe w cenie oraz rabaty dla naszych stałych klientów. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • POMORSKI PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY GDYNIA »

  POMORSKI PARK NAUKOWO-TECHNOLOGICZNY GDYNIA

  PPNT to miejsce stworzone dla badaczy, ale także dla biznesmanów zajmujących się nowymi rozwiązaniami technologicznymi. W Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym znajduje się między innymi Laboratorium PPNT, a prócz tego także Centrum Designu i Centrum Innowacje Społeczne. W tym miejscu opracowywane są różnorodne fascynujące warsztaty, prelekcje oraz wydarzenia dla różnych grup wiekowych. W gdyńskim PPNT działają programiści, badacze nauk ścisłych i konstruktorzy, jak również innowatorzy społeczni. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą w Internecie.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 152 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny msnbot 25 Odwiedziny googlebot 462 Odwiedziny alexa 7

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Konferencje

Konferencje - nowa firma:

Adres: