Katalog Firm

Podkategoria: Doradztwo i konsulting

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • A&J CONSULTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  A&J CONSULTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  A&J CONSULTICA Sp. z o. o. jest spółką specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych usług doradztwa gospodarczego oraz usług konsultingowych związanych z optymalizacją podatkową działalności gospodarczej i inwestycji oraz zakładaniem i obsługą zagranicznych spółek holdingowych off shore, funduszy inwestycyjnych polskich i zagranicznych, fundacji i trustów, w szczególności w takich krajach jak Cypr, Luksemburg, Belize, Brytyjskie Wyspy Dziewicze, itp. Nasze usługi mają charakter kompleksowy i obejmują doradztwo zarówno na etapie tworzenia i wdrożenia struktury inwestycyjnej, jak również w trakcie jej funkcjonowania lub restrukturyzacji. Adresatami naszych usług są przede wszystkim przedsiębiorcy polscyi zagraniczni zamierzający zoptymalizować koszty swojej działalności lub planowanej inwestycji. Rozwiązania optymalizacyjne oferowane przez nas z pewnością zainteresują zarówno właścicieli holdingów, inwestorów giełdowych, jak i przedsiębiorstwa rodzinne. W ramach swojej działalności współpracujemy z radcami prawnymi i doradcami podatkowymi reprezentującymi wysoki poziom kompetencji i posiadających bogate doświadczenie w tworzeniu i obsłudze międzynarodowych struktur kapitałowych. Asysta profesjonalnych doradców przy wdrożeniu struktury optymalizacyjnej pozwala na zapewnienie Państwu bezpieczeństwa inwestowanych środków finansowych oraz zminimalizowanie ryzyk prawnych i podatkowych, przy zachowaniu zasady pełnej tajemnicy zawodowej powierzonych informacji.

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELNOVA ELŻBIETA BRZOZOWSKA »

  ELNOVA ELŻBIETA BRZOZOWSKA

  Witamy na stronie El Nova - autoryzowanego partnera handlowego niemieckiej firmy REA Card. Zajmujemy się kompleksowo instalowaniem terminali płatniczych w sklepach, barach, i innych punktach handlowo - usługowych. Wszędzie tam gdzie klienci płacą kartami płatniczymi. REA Card zapewnia najwyższą jakość obsługi przy zachowaniu najniższych cen na rynku: [*]BRAK opłat minimalnych [*]100 darmowych połączeń w miesiącu [*]Darmowy serwis i wsparcie techniczne [*]Znakomitej jakości niemieckie terminale REA T3 Pro - także GPRS [*]Niezmienność warunków umowy [*]Brak opłat dodatkowych i gwiazdek na umowie Zapraszamy do współpracy firmy ceniące jakość za dobrą cenę - skontaktuj się z nami a przygotujemy ofertę specjalnie dla Twojej firmy. REAlne zyski tylko z REA Card!

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "FINANZ - DOM" Krzysztof Białasiewicz »

  "FINANZ - DOM" Krzysztof Białasiewicz

  Firma Finanz-Dom jest niezależnym doradcą finansowym współpracującym z większością banków i instytucji finansowych funkcjonujących na naszym regionalnym rynku. Korzysta z wiedzy i doświadczenia zdobytego podczas kilkunastoletniej pracy w Banku. Chcemy dostarczać Ci aktualnych informacji o produktach finansowych oraz ułatwić znalezienia jak najbardziej optymalnej oferty kredytowej, ubezpieczeniowej oraz inwestycyjnej oraz zapewnić opieki w trakcie funkcjonowania realizowanych produktów finansowych. Jeśli szukasz kredytu na zakup wymarzonego mieszkania, planujesz budowę domu potrzebujesz oferty ubezpieczeniowej lub inwestycyjnej nie musisz chodzić od instytucji do instytucji finansowych, szukając najkorzystniejszego rozwiązania. DOBRE oferty znajdziesz u Nas.

  Spis Firm - Data dodania: 07 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Master Marketing Piotr Bogucki »

  Master Marketing Piotr Bogucki

  Firma Master Marketing oferuje usługi doradztwa gospodarczego dla przedsiębiorstw w zakresie zarządzania, marketingu i finansów. Dewizą firmy jest skuteczność, rzetelność i zaangażowanie we wszelkie czynności podejmowane w celu wsparcia planowania i realizacji szeroko rozumianych działań rozwojowych przedsiębiorstw. Interdyscyplinarne podejście do zadań pozwala na kompleksową obsługę od analiz stanu obecnego, przez planowanie, opracowanie dokumentacji i pozyskiwanie środków finansowych, po wdrożenia i analizy powykonawcze. W szczególności firma Master Marketing specjalizuje się w takich obszarach jak: - planowanie strategiczne, - marketing, - inwestycje, - finansowanie rozwoju, - dotacje, - systemy zarządzania.

  Spis Firm - Data dodania: 05 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM" »

  PRZEDSIĘBIORSTWO KONSULTINGOWE "AGM"

  Implementacje i kursy jakie wykonuje nasza firma są nadzwyczaj skuteczne, oraz trwają jak najkrócej dla klienta. Podczas naszej działalności staramy się obniżyć dokumentację do minimum, oraz korzystać z nowych rozwiązań takich jak komputery, czy projektory. Nasze implementacje przeprowadzamy w następujących sekcjach: jakości, bezpieczeństwa, informacji, BHP oraz bezpieczeństwa żywności, zakładowej kontroli produkcji, WSK, SQAS, EMAS i pozostałych norm. Działamy od 1999 roku i przez cały ten czas zaufało nam już wiele zadowolonych konsumentów z zagranicy, jak i z Polski.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGENT UBEZPIECZENIOWY, STANISŁAW KSIĄŻEK »

  AGENT UBEZPIECZENIOWY, STANISŁAW KSIĄŻEK

  Doradzam w wyborze odpowiedniego dla Ciebie ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia majątkowe, mieszkań i domów – również w budowie - od wszelkich zdarzeń losowych, kradzieży i odpowiedzialności cywilnej. Fundusze inwestycyjne parasolowe. Kontakt telefoniczny. Doradztwo Ubezpieczeniowe w zakresie życie i zdrowie, majątek, emerytura oraz inwestycje i OFE. Doradzam w wyborze odpowiedniego dla Ciebie ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia majątkowe, mieszkań i domów – również w budowie - od wszelkich zdarzeń losowych, kradzieży i odpowiedzialności cywilnej. Fundusze inwestycyjne parasolowe. Pakiet medyczny, Zapisy do Otwartego Funduszu Emerytalnego OFE Aviva.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • YPI Consulting »

  YPI Consulting

  YPI Consulting jest prężnie rozwijającą się krakowską firmą konsultingową. Jej specjalnością są badania rynkowe i marketingowe takie jak badanie konkurencji, badanie preferencji klientów, badanie marki oraz consulting i doradztwo strategiczne, w którego zakres wchodzi m. in. analiza lokalizacyjna, analiza strategiczna oraz opracowanie planu rozwoju eksportu. W ofercie YPI znajdziemy również przygotowanie fachowego biznesplanu oraz pomoc przy poszukiwaniu partnerów biznesowych. Organizacja dostarcza usługi dla firm z wielu branż, zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym. YPI Consulting jest jedną z trzech polskich firm typu Junior Enterprise, które należą do europejskiej konfederacji JADE.

  Spis Firm - Data dodania: 06 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WISDOM CONSULTING KLIMCZYK I MORAWIK SPÓŁKA JAWNA »

  WISDOM CONSULTING KLIMCZYK I MORAWIK SPÓŁKA JAWNA

  Wisdom Consulting jest wyspecjalizowaną firmą świadcząca usługi wspomagające działanie przedsiębiorstw. Wspieramy zarówno przygotowanie i opracowanie działań strategicznych jak i przekazanie wymaganej wiedzy i metodologii na niższych strukturach podnosząc umiejętności i kwalifikacje kadry naszego klienta. Naszym głównym celem jest dostarczanie rozwiązań ukierunkowanych na poprawę działań i procesów poprzez: [*]rozwój rynku, [*]przedstawicielstwo i finalizacja kontraktów [*]audyty wewnętrzne i analizę otaczającego środowiska [*]benchmarking uwzględniający głównych [*]udostępnienie i wdrożenie najlepszych metod i praktyk [*]pomiar i monitorowanie wskaźników W naszym modelu biznesowym zdefiniowaliśmy pięć kluczowych obszarów w których jako specjaliści świadczymy kompleksowe usługi, mające na celu zbudowanie przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa: Business Development, Strategia Firmy, Polityka Personalna, Działania Operacyjne, Łańcuch Dostaw. W każdym z tych obszarów oferujemy narzędzia i metodologie działania, przygotowane według światowych standardów z wykorzystaniem zdobytego doświadczenia. Rozwiązania przez nas proponowane zawsze są nacechowane pragmatyzmem. Realistycznie oceniamy otoczenie wewnętrzne i zewnętrzne firmy a następnie proponujemy rozwiązania na miarę możliwości naszego klienta. Usługi świadczymy na obszarze Unii Europejskiej, Skandynawii i w krajach bałkańskich. Cechuje nas wysoka jakość usług, szybkość działania, elastyczność, niezawodność oraz zachowanie danych w tajemnicy. Wyróżniamy się nieszablonowym podejściem do klienta, oferując usługi nastawione na maksymalną efektywność.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIOSTAT PISZCZEK, WOLNY SPÓŁKA JAWNA »

  BIOSTAT PISZCZEK, WOLNY SPÓŁKA JAWNA

  Matematyka jest dzisiaj niezwykle ważnym instrumentem marketingowym. Nasza firma pomoże dokładnie zbadać nagromadzone dane, jak również zaaranżować badania rynku. Kilkuletnie doświadczenie pomaga nam odkrywać potrzeby najbardziej wybrednych klientów. Gdy Twoja firma pragnie zwiększać zyski w przyspieszonym tempie, nasza pomoc będzie bardzo korzystna. Dzięki nam będziesz mógł rozpocząć odpowiednie praktyki. Zagłębiamy, realizujemy i konsultujemy programy biznesowe z wykorzystaniem najnowszych algorytmów. Zachęcamy do partnerstwa.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • K.C.C.P. MIKOŁAJ SŁOWIKOWSKI »

  K.C.C.P. MIKOŁAJ SŁOWIKOWSKI

  Zakład Certyfikacji świadczy usługi dla firm zainteresowanych rynkami wschodnimi: Rosja, Ukraina, Białoruś, Kazachstan i Uzbekistan. Od lat współpracujemy z firmami doradczymi ze wschodu, konsultantami i specjalistami z różnych dziedzin gospodarki co pozwala otrzymać rzetelną informację na temat danego rynku jak i przepisów prawno celnych. Wszystko co robimy na rynku wschodnim, robimy z myślą o naszych klientach. Dbamy i odpowiadamy za efekty swojej pracy.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 215 Odwiedziny netsprint 9 Odwiedziny msnbot 421 Odwiedziny googlebot 2010 Odwiedziny alexa 34

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo i konsulting

Doradztwo i konsulting - nowa firma:

Adres: