Katalog Firm

RYBEXIM SP. z o.o. Sp. K.

Nasza Spółka to marka powstała na fundamentach spółki rodzinnej Rybexim Sp. z o. o., której początki funkcjonowania sięgają roku 1995 i obejmowały działalność developerską powierzchni magazynowych i biurowych, działalność produkcyjną a też od 1999 roku obsługę magazynowo - logistyczną Grupy Żywiec. Magazyny Podkarpacie. Dzisiaj Grupa Logistyczna Rybexim - właściciel marki Reslogistic - zarządza dwoma własnymi parkami logistycznymi, o łącznej powierzchni 28 000 m2 oraz prowadzi obsługę logistyczną Grupy Żywiec w pięciu lokalizacjach w Polsce. Dynamiczny rozwój Polski południowo - wschodniej a także rosnące potrzeby rynku w zakresie kompleksowej obsługi logistycznej i usług magazynowania pozwolił rozwinąć ofertę usług logistycznych. Magazynowanie Rzeszów. Oferowana naszym obecnym i przyszłym Nabywcom kompleksowa obsługa prowadzona jest w nowo otwartym magazynie wysokiego składowania. Przeładunek Podkarpacie. Reslogistic łączy więc w sobie wieloletnie praktykę w obsłudze wymagających projektów z innowacyjnym zapleczem technicznym. Proponowane usługi realizowane są poprzez zespół profesjonalistów, z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu, a całość operacji wspierana jest profesjonalnym systemem magazynowym WMS. Wywodząc się z sumiennej, rodzimej firmy zachowaliśmy indywidualizm w podejściu do prowadzonych projektów, wiarygodność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Szczegóły strony reslogistic.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę reslogistic.pl:

RYBEXIM SP. z o.o. Sp. K.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 94

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kamieniarz Police Grzegorz Matuszak »

  Kamieniarz Police Grzegorz Matuszak

  Firma istnieje od 1989r. Zajmujemy się kamieniarstwem nagrobnym jak i budowlanym. Dzisiaj proponujemy Państwu parapety, blaty, schody, posadzki, właściwie wszystko z granitu w atrakcyjnej cenie. Granit świetnie się nadaje do domu, łatwo utrzymać jego czystość, jest bardzo odporny na ścieranie i posiada niezwykłą trwałość. Posiadamy dużą gamę kamieni naturalnych do wyboru, z których możemy zrobić nagrobki, grobowce, pomniki, posadzki, schody, parapety, kominki, elewacje, a także stoliki, ławy, czy półki np pod telewizor. Ponadto wykonujemy naprawy nagrobków na cmentarzach, otwierania/zamykanie grobowców, demontaże do pochówku pomnika i ponowny montaż... A wszystko to w rewelacyjnych cenach!

  Spis Firm - Data dodania: 09 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CAŁODOBOWE CENTRUM OPIEKI NAD DZIECKIEM "KANGUREK 24" SPÓŁKA CYWILNA MARZENA TROJANOWSKA RYSZARD GORZULA »

  CAŁODOBOWE CENTRUM OPIEKI NAD DZIECKIEM "KANGUREK 24" SPÓŁKA CYWILNA MARZENA TROJANOWSKA RYSZARD GORZULA

  Kangurek 24 to idealny żłobek dla Twojego dziecka. Placówka mieści się w Opolu. Naszym celem jest, aby w Kangurku 24 panowała kameralna atmosfera. Wszyscy nasi podopieczni czują się u nas bezpiecznie i komfortowo. Udostępniamy także wiele przestrzeni do zabawy i nauki maluszków. Prywatny żłobek Kangurek 24 zapewnia opiekę dzieciom w wieku od 5 miesięcy do 3 lat. Opieka odbywa się zarówno w trybie tygodniowym jak i weekendowym.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LUXUSOWE SPÓŁKA JAWNA »

  LUXUSOWE SPÓŁKA JAWNA

  Zapiexy Luxusowe okazują się bezbłędne. Za małe pieniądze można się najeść i to z przyjemnością. Cudowna bułka, zdumiewającej jakości dodatki, miła i pomocna obsługa, bajerancki klimat – to wszystko sprawiło, że Zapiexy są miejscem godnym polecenia. Takie miejsca usuwają odium z fast foodów jako śmieciowego i niewłaściwego jadła. Wbijajcie – tak naprawdę pożądane byłoby! W ofercie: Zapiexy Luxusowe okazują się bezbłędne. Za nieduże kwoty można się najeść i to z przyjemnością. Zdumiewająca buła, idealnej jakości dodatki, pomocna i miła obsługa, morowy klimat – to wszyściuśko dokonało, iż Zapiexy są otoczeniem godnym poparcia. Takie miejsca zdejmują odium z fast foodów jako słabego i błędnego żarcia. Nasadzajcie – faktycznie wskazane jest!

  Spis Firm - Data dodania: 27 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RAFI RENATA FICA »

  RAFI RENATA FICA

  Firma Rafi Renata Fica oferuje usługi z zakresu wywozu gruzu, odpadów pobudowlanych, odpadów wielkogabarytowych, poremontowych oraz asenizacji. Posiadamy odpowiednią flotę samochodów oraz doświadczonych i rzetelnych pracowników. Gruz i odpady są przewożone na legalne wysypiska śmieci. Wszelkie zlecenia realizujemy terminowo i po konkurencyjnych cenach przez co grono naszych klientów stale rośnie. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EUROLOGIC ZENON GŁODOWSKI »

  EUROLOGIC ZENON GŁODOWSKI

  Wynajem samochodu to bardzo dobre rozwiązanie gdy przykładowo potrzebujemy auta zastępczego, lub po prostu chcemy wynająć samochód w celu wyjazdu. Nasza firma CAR-RENTAL. PL oferuje usługi wynajmu aut osobowych i dostawczych. Wynajmujemy na długi, średni i krótki okres czasu. Nasza flota reprezentowana jest przez wiodące marki producentów aut, takich jak Mazda, Skoda, Fiat, Toyota i BMW. Cechuje nas z pewnością profesjonalne podejście do klienta. Mamy wykwalifikowanych pracowników, którzy wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do Rzeszowa lub jednego z naszych oddziałów.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »