Katalog Firm

KRAKOWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU I USŁUG "JUBILER" S.C. IRENA KRÓL,RADOSŁAW KRÓL

Początek działalności firmy Jubiler w naszym kraju sięga początku lat 50 - tych. Przedmiotem działalności naszej firmy jest kultywowanie tradycji jubilerskich z wielką starannością i zaangażowaniem. Staramy się podążać za trendami i oczekiwaniami jakie stawiają przed nami nasi Klienci. Ich zadowolenie jest naszym priorytetem - celem nadrzędnym. W swojej ofercie posiadamy kilkaset modeli obrączek, które przed zakupem mogą Państwo obejrzeć osobiście w naszym biurze w Krakowie. Gwarantujemy szybki czas realizacji oraz dostawy.

Szczegóły strony sklep.jubiler-krakow.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę sklep.jubiler-krakow.pl:

KRAKOWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU I USŁUG "JUBILER" S.C. IRENA KRÓL,RADOSŁAW KRÓL

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • TOMASZ SKIBA ATUT »

  TOMASZ SKIBA ATUT

  Firma ATUT zajmuje się budową profesjonalnych placów zabaw dla dzieci. Nasze place zabaw są wykonane z drewna sosnowego impregnowanego ciśnieniowo oraz malowanego farbami impregnacyjno-dekoracyjnymi w różnych kolorach, dzięki temu są odpowiednio zabezpieczone przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych i posłużą do zabawy najmłodszym użytkownikom przez długi czas. Nasze place zabaw cechują się solidnością, zawierają wiele różnorodnych elementów zabawowych by zapewnić dzieciom niezapomnianą zabawę i prawidłowy rozwój. Kładziemy duży nacisk by produkowane przez nas urządzenia zabawowe były bezpieczne dla dzieci. Place zabaw produkowane przez firmę ATUT spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa i jakości określone w normie PN-EN 1176-1 2009 i posiadają odpowiednie certyfikaty zaświadczające o tym. Zapraszam wszystkich zainteresowanych ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 31 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • RAFAŁ BOGDAN STOLAREK "CLEAN" FIRMA USŁUGOWA, AGENCJA PROMOCJI BIZNESU "PARTNER 2000" »

  RAFAŁ BOGDAN STOLAREK "CLEAN" FIRMA USŁUGOWA, AGENCJA PROMOCJI BIZNESU "PARTNER 2000"

  Firma Usługowa „Clean” obsługuje klientów na terenie Małopolski oraz Śląska w zakresie utrzymania czystości i porządku. Wykonujemy prace porządkowe w pomieszczeniach biurowych, budynkach użyteczności publicznej oraz we wspólnotach mieszkaniowych. Prace porządkowe wykonywane są zgodnie z ustalonym harmonogramem, jaki zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług. Kraków, Katowice to główne ośrodki naszej działalności, aczkolwiek obszar wykonywania naszych usług obejmuje swym zasięgiem cały Śląsk i Małopolskę. Realizowany pełny zakres prac porządkowych pozwala nam na elastyczne dopasowywanie się do wszelkich oczekiwań naszych klientów. Sprzątanie Kraków, sprzątanie Katowice, sprzątanie Małopolska, sprzątanie Śląsk.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EKO-LABOR LABORATORIUM OCHRONY ŚRODOWISKA I HIGIENY PRACY SPÓŁDZIELNIA PRACY »

  EKO-LABOR LABORATORIUM OCHRONY ŚRODOWISKA I HIGIENY PRACY SPÓŁDZIELNIA PRACY

  Badania wibracji drgań Kraków przeprowadzane są przez naszą firmę już od 1990 roku tak samo jak pomiary na stanowiskach pracy Kraków. Pomiary jakie przeprowadzamy na stanowiskach pracy to pomiary hałasu i pomiary oświetlenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy przeprowadzać badania środowiskowe Kraków. Zapraszamy wszystkie do zapoznani się z ofertą naszego laboratorium i w razie pytań prosimy o kontakt.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TAMIMO MICHAŁ TAŃSKI »

  TAMIMO MICHAŁ TAŃSKI

  Przedsiębiorstwo AUTOEFECT specjalizuje się w zakupie używanych samochodów, które są zarejestrowane na terenie kraju. Dodatkowym warunkiem jest fakt, że kupujemy najstarsze samochody, mogą mieć maksymalnie 15 lat. Proponujemy uczciwe warunki zgodne z aktualnymi cenami, sytuacją rynkową a także stanem technicznym pojazdu. Oferujemy bezpłatną wycenę na podstawie przedstawionych danych i opisu pojazdu.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • COLORATO SP. z o.o. »

  COLORATO SP. z o.o.

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym portalem internetowym. Nasz klub malucha powstał, by rodzice od samego początku mogli skierować swojego malucha w miejsce, w którym będzie rozwijać swoje wczesne zdolności i uczyć się jak obcować z rówieśnikami. My odpowiednio zajmiemy się Państwa maluchem, tak aby Państwo mogli spokojnie poświęcić się swojej pracy zawodowej. Staramy się unikać licznych grup, by dać dzieciom możliwość zaspokojenia ich indywidualnych potrzeb i wspomóc kreatywne myślenie. Tak komponujemy warsztaty, żeby były one odpowiednio różnorodne oraz wpłynęły na wszechstronny i harmonijny rozwój malucha.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »