Katalog Firm

Sorkowska Fotografia - Justyna Mazur-Sorkowska

Zajmuję się w Sorkowska Fotografia realizowaniem usług fotograficznych. Specjalizuję się w realizowaniu reportaży. Zapewniam między innymi wykonanie wyjątkowych reportaży dziecięcych, rodzinnych, ciążowych. Jednocześnie realizują również usługi fotograficzne związane z obsługą ślubów czy wesel gdzie jestem w stanie zapewnić zarówno obsługę przygotowań, wykonanie zdjęć plenerowych czy obsługę uroczystości.

Szczegóły strony sorkowska.com:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę sorkowska.com:

Sorkowska Fotografia - Justyna Mazur-Sorkowska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Firma EMPORIO Maciej Służenko »

  Firma EMPORIO Maciej Służenko

  Jedenaście lat temu uczyniłem przysługę dla kolegi. Zgodziłem się zrobić zdjęcia demonstrujące jego wesele. W owym czasie pracowałem jako fotograf gazetowy, miałem wcześniej nie małe doświadczenie w branży fotograficznej, ale w każdym calu zerowe w robieniu zdjęć weselnych. Nie miałem w owym czasie żadnego pojęcia jakimi maksymami należy kierować się robiąc weselne zdjęcia. Okazało się, że zdjęcia zrobiłem świetne przewyższyły przewidywania. Od tej chwili pstrykam jako zawodowy fotograf weselny. Pracuję w RP i za granicą. Moje realizacje publikuje na stronie sluzenko. com. Dzisiaj mam znaczne doświadczenie jako fotograf Zielona Góra, Poznań, Kłodzko, tu pracuję na ogół.

  Spis Firm - Data dodania: 31 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DAWID JACEWSKI "JACEWSKI" »

  DAWID JACEWSKI "JACEWSKI"

  Nie naśladuję trendów, lecz je tworzę. Dawid Jacewskikom. 0 693 479 545 www. jacewski. pl e-mail: kontakt@jacewski.pl Lublin/Puławywoj. lubelskie Prezentacja multimedialna na Waszym weselu zobacz zdjęcia Ślubne już podczas Wesela. Powierzone zadania wykonuję w oparciu o doświadczenie, pasję i nowoczesny sprzęt fotograficzny. Świadczę szeroki zakres usług po atrakcyjnej cenie.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MM STUDIO Mirosław Malec »

  MM STUDIO Mirosław Malec

  Pasja i profesjonalizm zapewniają naszym zleceniodawcom usługi na najwyższym poziomie. Zakład nasz specjalizuje się w fotografii okolicznościowej, więc jesteśmy z Państwem przy najważniejszych wydarzeniach w życiu: chrzcinach, komunii, bierzmowaniu, szkole, studniówce, wreszcie przy ślubie i weselu. Jest wiele sposobów na zatrzymanie ich w pamięci, lecz najlepszy z nich to wspaniałe zdjęcie. Chcemy utrwalić te chwile dla Państwa, abyście po latach z przyjemnością wracali do tych wspomnień z naszym albumem w ręku.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELIPSA PORCELANA PRACOWNIA FOTOGRAFICZNA ZBIGNIEW WYSOCKI »

  ELIPSA PORCELANA PRACOWNIA FOTOGRAFICZNA ZBIGNIEW WYSOCKI

  Elipsa-porcelana to firma rodzinna, która od dwóch dekad wykonuje fotoporcelanę nagrobkową. Bazując na doświadczeniu i latach pracy oferujemy Państwu trwałe zdjęcia na porcelanie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Podsuniemy najlepsze rozwiązanie, doradzimy optymalny kształt czy format fotoceramiki. Na stronie internetowej dostępne są dodatkowe informacje dotyczące montażu fotoporcelany na nagrobku i jej konserwacji. Zapraszamy na naszą stronę.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MAXXL S.C. ELŻBIETA KAWECKA, MACIEJ KOSSOWSKI »

  MAXXL S.C. ELŻBIETA KAWECKA, MACIEJ KOSSOWSKI

  Fotografik realizuje na ogół swoją pracę w swoim studiu, toteż pożądane może okazać się tło do fotografii. Tła do fotografii nie muszą prowokować swoimi odcieniami. Ciepłe odcienie będą bez wątpliwości doskonałym uzupełnieniem zdjęcia. Tymczasem trzeba posiadać w pamięci, iż priorytetową rolę na zdjęciu odgrywa osoba fotografowana. Znakomita spółka Colormachine proponuje tła do zdjęć dla dzieci, w znacznym stopniu potrafią one uatrakcyjnić sesje fotograficzne. Dokładniejsze dane znajdują się na witrynie internetowej, na pewno będą one pomocne. Przedsiębiorstwo produkuje tła fotograficzne drukowane w przeróżnych odcieniach i wzorach. Odcienie niewątpliwie umożliwiają docenienie zalet modelu. Niezmiernie znaczącą kwestią przy doborze stosownego tła jest korzystne dostosowanie go do fotografowanego obiektu. Spółka Colormachine pragnie dołożyć wszelkich starań, by proponowane tła fotograficzne na wymiar charakteryzowały się wysoką jakością. Bez wątpienia każdy powinien wybrać tło, które będzie znakomicie prezentować się i będzie całkowicie odpowiadać jego wymaganiom.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »