Katalog Firm

Silione Ada Łach

Jesteśmy profesjonalną firmą oferującą nowoczesne rozwiązania w zakresie ochrony słuchu. Specjalizujemy się w indywidualnym doborze, wykonaniu i serwisie przeciwhałasowych wkładek do uszu. Nasze produkty wyróżniają się skuteczną ochroną przed hałasem, umożliwiając jednocześnie swobodną komunikację. Wkładki wykonujemy na podstawie indywidualnego odcisku z kanału słuchowego. Ofertę kierujemy do firm oraz klientów indywidualnych z całego kraju. Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu osobom przebywającym w hałasie. Wierzymy, że ochrona słuchu stanie się powszechnym elementem kultury w polskim przemyśle i nie tylko. Dołożymy wszelkich starań aby jakość oferowanych przez nas produktów i usług przewyższała oczekiwania naszych Klientów.

Szczegóły strony silione.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę silione.pl:

Silione Ada Łach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 122

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • K.C.C.P. MIKOŁAJ SŁOWIKOWSKI »

  K.C.C.P. MIKOŁAJ SŁOWIKOWSKI

  Zakład Certyfikacji - autoryzowany Przedstawiciel GOSSTANDARTU Rosji. Współpracujemy z GOSSANEPIDNADZOR Rosji, GOSSTROJ Rosji, GOSGORTECHNADZOR Rosji, Ministerstwem Zdrowia Rosji co uprawnia nas do prowadzenia certyfikacji zgodności z normami GOST-R wyrobów i usług w zakresie: * Certyfikacja produkcji seryjnej. * Certyfikacja partii towarowej w systemie GOST-R. * Świadectwo Sanitarno Higieniczne - GosSanEpidNadzor. * Certyfikat Gosstroja Rosji - Budownictwo. * Certyfikat Bezpieczeństwa Przeciwpożarowego. * Certyfikat GosGorTehNadzor - Bezpieczeństwo Przemysłowe.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAKUŁA CONSULTING GRZEGORZ PAKUŁA »

  PAKUŁA CONSULTING GRZEGORZ PAKUŁA

  Firma DJB Grzegorz Pakuła od 15 lat wdraża systemy zarządzania. Dwukrotnie w 2008 oraz 2009 roku zostaliśmy wyróżnieni tytułem Najlepszego Konsultanta Roku TUV. Dodatkowo 9 września 2009 r. przyznano nam ogólnopolską nagrodę dla firm doradczych Srebrny TUV Partner 2009. Jesteśmy rzetelni i w 100% skuteczni. Dzięki doświadczeniu, kwalifikacjom oraz miłym i oddanym pracownikom zrealizowaliśmy ponad 600 wdrożeń. Na stałe współpracujemy z klientami w zakresie outsourcingu ISO, pełniąc obowiązki pełnomocników, audytorów i konsultantów. Dokonujemy również sprawdzeń wcześniejszych wdrożeń pod względem ich poprawności, przydatności oraz efektywności ekonomicznej. DJB Grzegorz Pakuła jako jedyna firma w Polsce posiada zarejestrowane w Urzędzie Patentowym Prawo Ochronne na znak towarowy i nazwę DJB® w klasie towarowej 35 djb doradztwo w sprawach działalności gospodarczej.

  Spis Firm - Data dodania: 05 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WALDEMAR WRÓBEL "DOM Z ENERGIĄ" NIERUCHOMOŚCI I CERTYFIKATY ENERGETYCZNE »

  WALDEMAR WRÓBEL "DOM Z ENERGIĄ" NIERUCHOMOŚCI I CERTYFIKATY ENERGETYCZNE

  Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej jak też doradzamy i pośredniczymy na rynku nieruchomości. Naszym klientom zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę w zakresie: - certyfikacji obiektów nowych oraz już istniejących - począwszy od domów jednorodzinnych i mieszkań, poprzez budynki użyteczności publicznej, po wszelkiego rodzaju obiekty handlowe, usługowe i przemysłowe. - doradzamy, pomagamy i pośredniczymy na rynku nieruchomości zarówno właścicielom jak i wszystkim poszukującym nieruchomości gruntowych, budynkowych i lokalowych. Obsługujemy transakcje kompleksowo. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie dostosowując warunki jego realizacji do potrzeb i wymagań klienta. Zapraszamy do współpracy!!!

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ISOCERT Sp. z o.o. »

  ISOCERT Sp. z o.o.

  ISOCERT to kompleksowe usługi z zakresu certyfikacji zgodnej z wymogami ISO. Firma prowadzi także zkolenia z zakresu systemów zarządzania m. in. wymagań, interpretacji i nowelizacji norm oraz treningów kompetencyjnych osób współuczestniczących w utrzymaniu i doskonaleniu systemów zarządzania. Pracownicy i współpracownicy ISOCERT, to osoby z dużym doświadczeniem i szeroką wiedzą z zakresu systemów zarządzania.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski »

  Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski

  Nasza firma ma przyjemność zaoferować usługę wzorcowania mierników elektrycznych. Posiadamy nowe laboratorium wzorcujące w Warszawie. Realizujemy wzorcowania mierników bezpieczeństwa instalacji elektrycznych oraz testerów bezpieczeństwa maszyn i urządzeń. Wśród mierników instalacji elektrycznych wzorcujemy następujące podklasy: mierniki rezystancji uziemienia, mierniki rezystancji izolacji do 5 kV, mierniki małych rezystancji, mierniki impedancji linii/pętli zwarcia oraz mierniki wyłączników różnicowoprądowych (RCD). Proponujemy specjalne roczne rabatowe pakiety usług wzorcowania dla użytkowników posiadających większe ilości przyrządów pomiarowych. Nasze usługi realizujemy profesjonalnie i terminowo. Serdecznie Państwa zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »