Katalog Firm

Silione Ada Łach

Jesteśmy profesjonalną firmą oferującą nowoczesne rozwiązania w zakresie ochrony słuchu. Specjalizujemy się w indywidualnym doborze, wykonaniu i serwisie przeciwhałasowych wkładek do uszu. Nasze produkty wyróżniają się skuteczną ochroną przed hałasem, umożliwiając jednocześnie swobodną komunikację. Wkładki wykonujemy na podstawie indywidualnego odcisku z kanału słuchowego. Ofertę kierujemy do firm oraz klientów indywidualnych z całego kraju. Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu osobom przebywającym w hałasie. Wierzymy, że ochrona słuchu stanie się powszechnym elementem kultury w polskim przemyśle i nie tylko. Dołożymy wszelkich starań aby jakość oferowanych przez nas produktów i usług przewyższała oczekiwania naszych Klientów.

Szczegóły strony silione.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę silione.pl:

Silione Ada Łach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 113

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PIOTR PLONKOWSKI "2Foster Company" »

  PIOTR PLONKOWSKI "2Foster Company"

  Firma 2Foster Company oferuje szeroki zakers usług związanych z zarządzaniem. Główną domeną firmy jest redukcja kosztów operacyjnych. Przeprowadzamy audity, certyfikacje i wdrożenia systemów zarządzania jakością (ISO 9001), środowiskiem (ISO 14001), bezpieczeństwem informacji (ISO/IEC 27001) oraz BHP (OHSAS 18001). Pomagamy w zarządzaniu produkcją, projektami, informatyką. Organizujemy szkolenia biznesowe i sesje coachingowe.

  Spis Firm - Data dodania: 27 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • K.C.C.P. MIKOŁAJ SŁOWIKOWSKI »

  K.C.C.P. MIKOŁAJ SŁOWIKOWSKI

  Zakład Certyfikacji - autoryzowany Przedstawiciel GOSSTANDARTU Rosji. Współpracujemy z GOSSANEPIDNADZOR Rosji, GOSSTROJ Rosji, GOSGORTECHNADZOR Rosji, Ministerstwem Zdrowia Rosji co uprawnia nas do prowadzenia certyfikacji zgodności z normami GOST-R wyrobów i usług w zakresie: * Certyfikacja produkcji seryjnej. * Certyfikacja partii towarowej w systemie GOST-R. * Świadectwo Sanitarno Higieniczne - GosSanEpidNadzor. * Certyfikat Gosstroja Rosji - Budownictwo. * Certyfikat Bezpieczeństwa Przeciwpożarowego. * Certyfikat GosGorTehNadzor - Bezpieczeństwo Przemysłowe.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PAKUŁA CONSULTING GRZEGORZ PAKUŁA »

  PAKUŁA CONSULTING GRZEGORZ PAKUŁA

  Firma DJB Grzegorz Pakuła od 15 lat wdraża systemy zarządzania. Dwukrotnie w 2008 oraz 2009 roku zostaliśmy wyróżnieni tytułem Najlepszego Konsultanta Roku TUV. Dodatkowo 9 września 2009 r. przyznano nam ogólnopolską nagrodę dla firm doradczych Srebrny TUV Partner 2009. Jesteśmy rzetelni i w 100% skuteczni. Dzięki doświadczeniu, kwalifikacjom oraz miłym i oddanym pracownikom zrealizowaliśmy ponad 600 wdrożeń. Na stałe współpracujemy z klientami w zakresie outsourcingu ISO, pełniąc obowiązki pełnomocników, audytorów i konsultantów. Dokonujemy również sprawdzeń wcześniejszych wdrożeń pod względem ich poprawności, przydatności oraz efektywności ekonomicznej. DJB Grzegorz Pakuła jako jedyna firma w Polsce posiada zarejestrowane w Urzędzie Patentowym Prawo Ochronne na znak towarowy i nazwę DJB® w klasie towarowej 35 djb doradztwo w sprawach działalności gospodarczej.

  Spis Firm - Data dodania: 05 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MICHAŁ CIERPIAŁOWSKI QUALITY ASSURANCE POLAND »

  MICHAŁ CIERPIAŁOWSKI QUALITY ASSURANCE POLAND

  Firma Quality Assurance Poland świadczy usługi doradcze w zakresie systemów bezpieczeństwa żywności HACCP (link: http://www. haccp-polska. pl/), ISO 22000 w przemyśle gastronomii i handlu żywnością. Wdrażamy standardy sieciowe BRC Globar Food Standard issue 6, IFS version 6 oraz dobre praktyki produkcyjnych GMP i higieniczne GHP w tym uzupełnienie normy PAS 220:2008. Prowadzimy również audyty wewnętrzne i przeglądy zarządzania dodatkowo przeprowadzamy audyty dostawców surowców i usług. Organizujemy szkolenia wewnętrzne pracowników i kursy doszkalające załogę, programy szkoleń dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Szkolenia pracowników, wdrożenia standardów IFS i BRC opartych o HACCP dla firm produkcyjnych, firm logistycznych, transportu, produkcji opakowań, brokerów. Pomoc przed certyfikacją. Prowadzenie audytów wewnętrznych, przeglądów zarządzania. Aktualizujemy dokumentację systemów jakości, w tym Haccap w oparciu o zmiany w procesach firmy, zmianach w technologii produkcji lub zmianach w standardach, normach i przepisach prawa. Opracowujemy księgę HACCP dla sklepów spożywczych, hurtowni oraz zakładów żywienia zbiorowego. Prowadzimy również sprzedaż wzorcowej dokumentacji procedur i instrukcji GHP/GMP (pdf, ppt, doc). Specjalizujemy się w doradztwie technologicznym i prawnym w zakresie oznakowania produktów i opakowań do kontaktu z żywnościąDla sektora paszowego oferujemy wdrożenia GMP+ (link: http://www. gmp-plus. pl/) - standard kierowany do producentów pasz dla zwierząt oraz ich składników, jak również dla przedsiębiorstw transportowych i handlowców działających na rynku paszowym. Celem standardu GMP plus jest zagwarantowanie, aby poprzednio transportowane pasze, mieszanki paszowe, premiksy oraz towary innego typu, nie powodowały naruszenia maksymalnych poziomów zanieczyszczeń krzyżowych. Dobra Praktyka Produkcyjna to działania, które muszą być podjęte i warunki, które muszą być spełnione, aby obrót żywności dla ludzi i zwierząt odbywał się w sposób zapewniający jej właściwą jakość zdrowotną, zgodnie z jej przeznaczeniem. Zasady GMP plus określają wszelkie czynności związane z zapewnieniem i utrzymaniem bezpieczeństwa zdrowotnego przewożonych produktów, zgodnie z określonymi wymaganiami dotyczącymi głównych założeń technicznych, wyposażenia, praktyk postępowania i metod mycia i dezynfekcji. Bieżąca aktualizacja dokumentacji, nadzór nad koniecznymi zapisami, szkolenia pracowników i audyty wewnętrzne zgodnie z przyjętym planem oraz pełen zakres nadzoru nad procedurami i instrukcjami GHP/GMP - wszystko na zlecenie, którego koszt będzie nieporównywalnie niższy od tego, który ponosisz zajmując się tym osobiście lub zatrudniasz specjalnie w tym celu pracownika na etacie.

  Spis Firm - Data dodania: 18 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski »

  Firma Pomiarowa Tadeusz Piwkowski

  Nasza firma ma przyjemność zaoferować usługę wzorcowania mierników elektrycznych. Posiadamy nowe laboratorium wzorcujące w Warszawie. Realizujemy wzorcowania mierników bezpieczeństwa instalacji elektrycznych oraz testerów bezpieczeństwa maszyn i urządzeń. Wśród mierników instalacji elektrycznych wzorcujemy następujące podklasy: mierniki rezystancji uziemienia, mierniki rezystancji izolacji do 5 kV, mierniki małych rezystancji, mierniki impedancji linii/pętli zwarcia oraz mierniki wyłączników różnicowoprądowych (RCD). Proponujemy specjalne roczne rabatowe pakiety usług wzorcowania dla użytkowników posiadających większe ilości przyrządów pomiarowych. Nasze usługi realizujemy profesjonalnie i terminowo. Serdecznie Państwa zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »