Katalog Firm

MELMAR REDACTO MAREK KUTROWSKI

Redacto zajmuje się profesjonalnymi tłumaczeniami językowymi. Profesjonalnie tłumaczę różnego rodzaju teksty z języka polskiego na angielski i odwrotnie. Dokonuję również korekt tekstów. Korekty tekstów dotyczą głównie publikacji naukowych. Znajomość języka angielskiego pozwala na swobodne i profesjonalne realizowanie zleceń. Każdy, kto chce przetłumaczyć tekst, może się do nas zwrócić. Proponujemy łatwą formę kontaktu oraz szybką realizację zleceń.

Szczegóły strony www.redacto.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.redacto.pl:

MELMAR REDACTO MAREK KUTROWSKI

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 106

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • RE-TA BIS FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA JACEK ROENIG »

  RE-TA BIS FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA JACEK ROENIG

  Tłumaczenia przysięgłe angielsko polskie i polsko angielskie. Zapewniamy najwyższe standardy tłumaczeń na rynku. Zarówno pisemnych jaki i ustnych, przysięgłych i normalnych. Zapraszamy do zainteresowania się naszą ofertą korzystając z danych adresowych. Teraz możliwość zlecenia tłumaczenia poprzez emial, skan lub zdjęcie dokumentu! Bez wychodzenia z domu, tłumaczenie zostanie przekazane Ci drogą pocztową. Możliwość zlecenia tłumaczenia lub odbioru osobiście. Firma z długimi tradycjami translatorskimi zaprasza do skorzystania swoich usług. Tanio, szybko, profesjonalnie.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "STOWARZYSZENIE LUDZI AKTYWNYCH" »

  "STOWARZYSZENIE LUDZI AKTYWNYCH"

  Przepisywanie nagrań wywiadów, spotkań, konferencji, rozpraw, rad miejskich. Nagrania sądowe. Napisy do filmów. Transkrypcje i stenogramy specjalne. Przepisywanie. pl ma wieloletnie doświadczenie w przepisywaniu nagrań wszelkiego rodzaju rozmów, konferencji, wywiadów, spotkań. Tysiące przepisanych godzin w takich dziedzinach jak marketing, reklama, psychologia, prawo, medycyna, finanse, biznes, nowe technologie etc. Wykonujemy przepisywanie na zlecenia sądów arbitrażowych, powszechnych, rodzinnych, przepisujemy wykłady, konferencje, prace komisji rządowych, Sejmu, wystąpienia i wywiady dziennikarzy, polityków, programy informacyjne i publicystyczne, archiwalne etc.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "MGR IWONA BORAL TŁUMACZENIA I NAUKA J. NIEMIECKIEGO" IWONA BORAL »

  "MGR IWONA BORAL TŁUMACZENIA I NAUKA J. NIEMIECKIEGO" IWONA BORAL

  Firma świadcząca usługi w zakresie tłumaczeń z języka niemieckiego i na język niemiecki mieści się w mieszkaniu prywatnym w Poznaniu, w związku z tym tłumaczenia wykonujemy bez prowizji za pośrednictwo i bez żadnych dodatkowych kosztów. Wysoka jakość, solidność, elastyczność, bezwzględna terminowość i poufność w zakresie powierzonych dokumentów są dla nas standardem, a wieloletnie doświadczenie naszym atutem. Nie zatrudniamy studentów, ani młodych, niedoświadczonych tłumaczy. Każde zlecenie wykonujemy osobiście i gwarantujemy za nie własnym nazwiskiem.

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TRÓJMIEJSKIE CENTRUM TŁUMACZEŃ ANNA NIEZBECKA »

  TRÓJMIEJSKIE CENTRUM TŁUMACZEŃ ANNA NIEZBECKA

  TŁUMACZYMY WSZYSTKIE JĘZYKI ŚWIATA. Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe oraz ustne i pisemne. Obsługa firm i klientów indywidualnych. Obsługa konferencji i spotkań biznesowych. Tłumaczenia dokumentów samochodowych. Atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji. KOMPLEKSOWA REJESTRACJA POJAZDÓW SPROWADZONYCH Z ZAGRANICY NA TERENIE CAŁEGO TRÓJMIASTA. U nas można zarejestrować pojazd, nie wychodząc z domu i odebrać gotowe TABLICE REJESTRACYJNE. Serdecznie zapraszamy. Trójmiejskie Centrum Tłumaczeń i Rejestracji Pojazdów

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JENISEJ ANDRZEJ BAJOREK »

  JENISEJ ANDRZEJ BAJOREK

  Wśród różnego typu języków, które wykorzystywane są na całym świecie, rosyjski zalicza się do tych najbardziej rozpowszechnionych. Zarówno w świecie biznesowym, kulturze, czy też innych sektorach istnieją silne relacje z państwami w których jest on stosowany. Tak samo jest w Polsce, gdzie tłumaczenia rosyjskiego Warszawa, Kraków lub, Gdynia w różnych dziedzinach swego funkcjonowania szczególnie cenią. Na obszarze tych miast, jak również pozostałych miast kraju, tłumacz polsko rosyjskie tłumaczenia tworzy na wielorakim poziomie. W zależności od posiadanych umiejętności albo praktyki, tłumaczenia jakie przeprowadza dany tłumacz rosyjskiego Warszawa czy innego typu miasta otrzymywać mają sposobność lepszej, jak i gorszej jakości. Tylko albowiem autentyczny ekspert - tłumacz na rosyjski, zaoferować ma możliwość w pełni rzetelne translacje. Michał Bajorek - Tłumacz Rosyjski Warszawa to specjalne biuro tłumaczeń, które do tego rodzaju rzeczywistych specjalistów z całą pewnością należy. Aby samodzielnie to sprawdzić, na początku dobrze jest odwiedzić następującą witrynę on line, na której Michał Bajorek Tłumacz Na Rosyjski Warszawa proponuje swoją propozycję ofertową.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »