Katalog Firm

MELMAR REDACTO MAREK KUTROWSKI

Redacto zajmuje się profesjonalnymi tłumaczeniami językowymi. Profesjonalnie tłumaczę różnego rodzaju teksty z języka polskiego na angielski i odwrotnie. Dokonuję również korekt tekstów. Korekty tekstów dotyczą głównie publikacji naukowych. Znajomość języka angielskiego pozwala na swobodne i profesjonalne realizowanie zleceń. Każdy, kto chce przetłumaczyć tekst, może się do nas zwrócić. Proponujemy łatwą formę kontaktu oraz szybką realizację zleceń.

Szczegóły strony www.redacto.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.redacto.pl:

MELMAR REDACTO MAREK KUTROWSKI

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 112

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • "BIURO TŁUMACZEŃ "GLOB" Monika Karwas »

  "BIURO TŁUMACZEŃ "GLOB" Monika Karwas

  Biuro Tłumaczeń, jakie prowadzimy cały czas współpracuje ze fachowcami z danych języków: tłumaczami, filologami i tłumaczami przysięgłymi. Nasz dopełniający się skład oferuje przez to w 100% zawodowe przekłady nie jedynie pism urzędowych, ale rozległych publikacji, oraz przekładów słownej. Przy realizacji danego projektu tłumacze dobierani są według ich kompetencji oraz umiejętności, tak by założenia projektowe były w 100% zrealizowane. Mamy również ciągły kontakt ze fachowcami z rozmaitych branży, przez co wszelkie prace weryfikowane są pod względem poprawności technicznej. Oferujemy tłumaczenia w 41 językach, a wszelkie zlecenia objęte są klauzulą tajności, przez co nie musicie się Państwo obawiać o zdradzenie szczegółów na temat np. tłumaczonych umów.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM JĘZYKOWE PROGRES JAGÓRA I NORDYŃSKI SPÓŁKA JAWNA »

  CENTRUM JĘZYKOWE PROGRES JAGÓRA I NORDYŃSKI SPÓŁKA JAWNA

  Biuro Tłumaczeń Translateria Od 1993 roku tłumaczymy dla firm, organizacji, osób prywatnych. Dzięki profesjonalizmowi naszych tłumaczy, weryfikatorów i redaktorów, a także świetnej organizacji pracy całego zespołu gwarantujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie oraz dogodne terminy. Opis firmy został skrócony o numery kontaktowe. Miejsce na numery kontaktowe i inne dane można umieszczać w odpowiednich miejscach.

  Spis Firm - Data dodania: 08 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO TŁUMACZEŃ "HIEROGLIF EXPRESS" S.C. »

  BIURO TŁUMACZEŃ "HIEROGLIF EXPRESS" S.C.

  Jesteśmy konińskim Biurem Tłumaczeń, które rozpoczęło swą działalność w 1996 roku. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia specjalistyczne we wszystkich językach świata. Przyjmujemy także zlecenia na tłumaczenia ustne i zapewniamy obsługę językową konferencji, szkoleń, rozmów handlowych itp. Oferta: Specjalizujemy się w tłumaczeniach: - teksty naukowe i techniczne - teksty ekonomiczne - teksty medyczne - teksty z zakresu rolnictwa - teksty prawnicze - reklama i marketing - informatyka Aby złożyć zamówienie wystarczy do nas zadzwonić lub przesłać zlecenie drogą elektroniczną. Wcześniej można także zamówić kalkulację zlecenia. Tłumaczenie zostanie Państwu przekazane w uzgodniony sposób, a fakturę prześlemy pocztą lub kurierem. Efekt końcowy zgodnie z życzeniem naszego klienta przesyłamy e-mailem bądź dostarczamy w formie wydruku czy zapisu elektronicznego na dysku lub płycie CD. Cenimy sobie stałą współpracę i naszym stałym Klientom oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty. - artykuły prasowe - instrukcje, projekty i informatory - normy, patenty- bieżąca korespondencja handlowa - świadectwa, certyfikaty, dokumenty

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JĘZYK ANGIELSKI-TRANS LINGUA STRUDZIŃSKI ARTUR »

  JĘZYK ANGIELSKI-TRANS LINGUA STRUDZIŃSKI ARTUR

  Trans Lingua to firma założona przez Artura Grudzińskiego. Jak tłumacz przysięgły zajmuję się profesjonalnymi tłumaczeniami dokumentów z języka polskiego na język angielski oraz na odwrót. W swojej pracy bardzo często korzystam z pomocy specjalistów, którzy pomagają mi w specjalistycznych zagadnieniach i ich tłumaczeniu. Zapewniam przede wszystkim terminowość i atrakcyjnie niskie ceny. Wystarczy wysłać do mnie dokumenty e - mailem, a ja je przetłumaczę i odeślę priorytetowo pocztą. Zapraszam!

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CBT RAFAŁ MAJ »

  CBT RAFAŁ MAJ

  Jako Centralne Biuro Tłumaczeń z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy m. in. tłumaczenia przysięgłe, pisemne, ustne, symultaniczne czy konsekutywne w różnorodnych dziedzinach. Cechuje nas wykwalifikowana kadra pracowników, indywidualne podejście i troska o każdego klienta, niskie ceny, atrakcyjne warunki współpracy, terminowość, rzetelność oraz najwyższa jakość i profesjonalizm. Zapewniamy zadowolenie oraz satysfakcję z naszych usług. Zaufaj nam już dziś i przekonaj się, że naprawdę warto. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »