Katalog Firm

Linglord Barbara Kierzkowska

Decydując się na Linglord macie gwarancję, że tłumaczeniem zajmą się dla Was osoby o wszechstronnych umiejętnościach, którzy języki obce znają perfekcyjnie. Dzięki temu te wykonywane tłumaczenia będą na wysokim poziomie i spełnią Wasze oczekiwania. Jeśli liczycie na tłumaczenia tekstów specjalistycznych nie będzie to dla nas żaden problem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się je realizować z dużą starannością.

Szczegóły strony linglord.com:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę linglord.com:

Linglord Barbara Kierzkowska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 103

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Supremis Sp. z o.o. »

  Supremis Sp. z o.o.

  Szukając oprogramowanie do zarządzania firmą koniecznie należy zwrócić uwagę na System SAP i to niezależnie od wielkości firmy. System SAP to najwyższej klasy program do zarządzania. To oprogramowanie dla firm małej, średniej lub dużej, która poszukują wyższej sprawności i lepszego zarządzania. Supremis to złoty partner SAP, czyli firma, która zajmuje się wdrażaniem tego systemu ERP. Dzięki swojemu doświadczeniu, wdrażany przez Supremis system SAP sprawdza się doskonale jako program magazynowy, program do księgowości oraz CRM. Profesjonalne wdrożenie sprawia, że oprogramowanie do zarządzania to wymiernie korzyści dla użytkującej go firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 30 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JANUS - BIURO OBSŁUGI FIRM URSZULA JANUS »

  JANUS - BIURO OBSŁUGI FIRM URSZULA JANUS

  Firma Janus Biuro Obsługi Firm istnieje od 1999 roku. Specjalizujemy się w obsłudze klientów biznesowych, krajowych i zagranicznych, pragnących rozpocząć działalność gospodarczą w Polsce. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług, zapewniamy naszym klientom pełną opiekę podczas ich pobytu w kraju. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak o osób prywatnych. Oferujemy między innymi: • Usługi naszego biura tłumaczeń cieszącego się renomą jednego z najlepszych w Polsce • Opiekę nad gośćmi naszych zleceniodawców • Transport samochodowy oraz lotniczy na terenie całej Polski • Zorganizujemy pobyt w Polsce, aranżujemy spotkania biznesowe, wynajmujemy sale konferencyjne oraz zapewnimy nocleg a terenie całego kraju • Pomoc przy rozpoczynaniu / rejestrowaniu działalności gospodarczej (reprezentowanie klienta w urzędach, dopełnienie formalności, wyszukiwanie odpowiednich lokalizacji dla biura, mieszkania, inwestycji) • Wyszukamy i nawiążemy kontakty z potencjalnymi partnerami handlowymi • Pomożemy w doborze pracowników • Zapewniamy obsługę prawną i notarialną • Przygotujemy możliwość uczestnictwa w targach (stoisko, obsługa) • Realizujemy także pobyty wypoczynkowe (rezerwacja noclegów, przewodnik itp. )

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM TŁUMACZEŃ CLASS TECH RAMZES MOSIEJ, skrót: CLASS TECH »

  CENTRUM TŁUMACZEŃ CLASS TECH RAMZES MOSIEJ, skrót: CLASS TECH

  Centrum tłumaczeń dokumentacji technicznej CLASS TECH zapewnia całościową obsługę translacyjną firm o profilu przemysłowym lub działających w obszarach związanych z techniką. Agencja specjalistyczna CLASS TECH oferuje usługi translacyjne obejmujące: tłumaczenia instrukcji obsługi maszyn i urządzeń, rysunków technicznych, specyfikacji technicznych itp. Centrum CLASS TECH oferuje wsparcie również przy tłumaczeniach dokumentacji uzupełniającej jak na przykład: ofert cenowych, umów i warunków dostaw maszyn i urządzeń czy artykułów promocyjnych. CLASS TECH to zespół inżynierów posiadających odpowiednią wiedzę oraz przygotowanie niezbędne przy współudziale w projektach technicznych naszych klientów i jednocześnie biegle posługujących się językami obcymi (wiodący jęz. angielski).

  Spis Firm - Data dodania: 06 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Joanna Starzak-Leszczenko »

  Tłumaczenia Joanna Starzak-Leszczenko

  www. leszczenko. pl Firma Leszczenko Tłumaczenia oferuje profesjonalne tłumaczenia pisemne i ustne z języka NIEMIECKIEGO i ROSYJSKIEGO oraz na NIEMIECKI i ROSYJSKI. Nie przepłacaj w biurze tłumaczeń! Optymalizuj koszty obsługi tłumaczeniowej Twojej firmy! Zwróć się bezpośrednio do mnie, a będziesz zadowolony z wysokiej jakości tłumaczeń, profesjonalnego i indywidualnego podejścia do klienta, rzetelnie wykonywanych usług i atrakcyjnej ceny. Korekta native speakera GRATIS!!!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WEB FIGHTER POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  WEB FIGHTER POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Nasza firma stara się łączyć w swojej działalności kilka różnych branż, tak by każdy z naszych klientów otrzymał taką obsługę, która dla niego będzie najodpowiedniejsza. Realizujemy między innymi wyposażenie sal w zakresie nagłośnienia i multimediów. W trakcie organizacji różnych imprez możemy się dla Was zająć tym, by nagłośnienie funkcjonowało na najwyższym możliwym poziomie, przygotowane zawsze w staranny sposób.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »