Katalog Firm

Linglord Barbara Kierzkowska

Decydując się na Linglord macie gwarancję, że tłumaczeniem zajmą się dla Was osoby o wszechstronnych umiejętnościach, którzy języki obce znają perfekcyjnie. Dzięki temu te wykonywane tłumaczenia będą na wysokim poziomie i spełnią Wasze oczekiwania. Jeśli liczycie na tłumaczenia tekstów specjalistycznych nie będzie to dla nas żaden problem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się je realizować z dużą starannością.

Szczegóły strony linglord.com:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę linglord.com:

Linglord Barbara Kierzkowska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 71

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Tłumaczeń UNIA Danuta Zakrzewska »

  Biuro Tłumaczeń UNIA Danuta Zakrzewska

  Działamy na rynku usług od 1995 roku. tawiamy do dyspozycji Klientów renomowany zespół tłumaczy: specjalistów różnych dziedzin, absolwentów uczelni zagranicznych, tłumaczy przysięgłych, cudzoziemców dokonujących adiustacji tekstów przekładanych na język obcy. Nasi tłumacze to osoby doświadczone, z rzetelną znajomością zawodu, dyskretne i lojalne wobec Klienta. Podejmują się zarówno tłumaczeń "na żywo" jak i na piśmie (teksty, dokumenty, instrukcje). Teksty tłumaczeń - według życzenia Zleceniodawcy przekazujemy w formie wydruku komputerowego lub w postaci elektronicznej (pendrive, płyta CD, email). Stosujemy negocjowany, zależny od wielkości zlecenia system rabatów, na specjalne upusty z zasady mogą liczyć nasi stali Klienci.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO TŁUMACZEŃ "HIEROGLIF EXPRESS" S.C. »

  BIURO TŁUMACZEŃ "HIEROGLIF EXPRESS" S.C.

  Jesteśmy konińskim Biurem Tłumaczeń, które rozpoczęło swą działalność w 1996 roku. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe oraz tłumaczenia specjalistyczne we wszystkich językach świata. Przyjmujemy także zlecenia na tłumaczenia ustne i zapewniamy obsługę językową konferencji, szkoleń, rozmów handlowych itp. Oferta: Specjalizujemy się w tłumaczeniach: - teksty naukowe i techniczne - teksty ekonomiczne - teksty medyczne - teksty z zakresu rolnictwa - teksty prawnicze - reklama i marketing - informatyka Aby złożyć zamówienie wystarczy do nas zadzwonić lub przesłać zlecenie drogą elektroniczną. Wcześniej można także zamówić kalkulację zlecenia. Tłumaczenie zostanie Państwu przekazane w uzgodniony sposób, a fakturę prześlemy pocztą lub kurierem. Efekt końcowy zgodnie z życzeniem naszego klienta przesyłamy e-mailem bądź dostarczamy w formie wydruku czy zapisu elektronicznego na dysku lub płycie CD. Cenimy sobie stałą współpracę i naszym stałym Klientom oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty. - artykuły prasowe - instrukcje, projekty i informatory - normy, patenty- bieżąca korespondencja handlowa - świadectwa, certyfikaty, dokumenty

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Tomasz Muszyński, FUTURA CENTRUM JĘZYKOWE »

  Tomasz Muszyński, FUTURA CENTRUM JĘZYKOWE

  Dzwoniąc pod nr tel. 32 445 07 05 lub przesyłając wiadomość (bok@supertlumacz.pl), można otrzymać informację na temat zysków ze współpracy Firmy Tłumaczeń Supertłumacz. Każdy zaangażowany tu tłumacz niemiecki ma odpowiednie przygotowanie zawodowe, wzmocnione długoletnią praktyką. Dzięki temu tłumaczenie z niemieckiego (bądź na niemiecki) wykonywane jest precyzyjnie i szybko. Biuro Tłumaczenia Niemiecki realizuje zamówienia dla zleceniodawców indywidualnych i firmowych różnorodnych branż. Na wszystkie nadesłane zlecenia nałożona jest reguła ochrony danych. Jeżeli więc ktokolwiek potrzebuje ukończonego tekstu specjalistycznego w maksymalnie krótkim czasie, przedstawiana tu firma jest najkorzystniejszym wyborem. Wśród usług: tłumaczenia medyczne dla szpitali, przysięgłe dla organów prawnych, obejmujące sprzęt elektroniczny tłumaczenia techniczne niemiecki -polski, polski-niemiecki. Dla posiadania stuprocentowej pewności co do jakości tekstu, nierzadko weryfikują go native speakerzy. Referencje do obejrzenia na witrynie.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LYNX RYSZARD MICHAŁEK »

  LYNX RYSZARD MICHAŁEK

  Jeżeli poszukujesz firmy zajmującej się wykonywaniem tłumaczeń zwykłych i przysięgłych, prowadzącej swoją aktywność na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego, rekomendujemy zapoznanie się z ofertą bydgoskiej Kancelarii Tłumaczy Przysięgłych LYNX. LYNX to wykwalifikowani i niezwykle rzetelni tłumacze o wieloletnim doświadczeniu, zapewniający swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie. Firma oferuje tłumaczenia w aż 30 językach, a również specjalistyczne przekłady z zakresu: medycyny, chemii, informatyki, prawa, biznesu, techniki i innych dziedzin. Najpopularniejsze zamówienia, dotyczące tłumaczenia projektów unijnych oraz dokumentów samochodowych, realizowane są w trybie przyspieszonym. LYNX zapewnia swoim klientom bardzo przystępne ceny, a dla stałych użytkowników firma przyrządziła pociągające rabaty oraz dogodne formy płatności. Chcesz poznać więcej informacji? Znajdziesz je na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARIA MONIKA MOSTOWY SPACE, KANCELARIA TŁUMACZA »

  MARIA MONIKA MOSTOWY SPACE, KANCELARIA TŁUMACZA

  Jeżeli potrzebne Ci profesjonalne tłumaczenia dokumentów, tekstów lub tłumaczenia ustne – zwróć się do nas. Kancelaria Tłumacza Monika Mostowy to tłumaczenia przysięgłe poświadczone oraz tłumaczenia wyjazdowe. Przy tłumaczeniu tekstów specjalistycznych korzystamy z pomocy specjalistów w danej dziedzinie. Oferujemy tłumaczenia na ponad 30 języków, w tym na japoński, koreański, czeski, gruziński czy hindi.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »