Katalog Firm

Podkategoria: Folie okienne

 • Chilli-Group Krzysztof Trela »

  Chilli-Group Krzysztof Trela

  Foll to marka folii okiennych, produkowanych przez firmę Chilli-Group, od 2010 roku. Firma zajmuje się montażem oraz tworzeniem dekoracyjnych folii okiennych. W ofercie można znaleźć folie specjalistyczne: przeciwsłoneczne, lustrzane weneckie, czy antywłamaniowe, folie ozdobne (dekoracyjne, matowe mrożone, kolorowe i ścienne) oraz folie reklamowe. Ponadto, firma oferuje usługi dodatkowe, takie jak montaż, usuwanie, czy projektowanie graficzne.

  Spis Firm - Data dodania: 05 02 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Dyskret Folie Sp. z o.o. »

  Dyskret Folie Sp. z o.o.

  Nasze przedsiębiorstwo Dyskret z Poznania specjalizuje się w sprzedaży i montażu folii do samochodu oraz okien. Posiadamy niezwykle bogaty wybór folii okiennych na szkło płaskie, folie przyciemniające, folie przeciwsłoneczne i termoizolacyjne, folie dekoracyjne, ochronne i antywłamaniowe. Gwarantujemy także folie z przeznaczeniem na grafikę reklamową oraz artystyczną. Zapraszamy do sprawdzenia oferty.

  Spis Firm - Data dodania: 16 02 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo EKOMAX Sp. z o.o. »

  Przedsiębiorstwo EKOMAX Sp. z o.o.

  Jesteśmy firmą działającą w branży już od 1999r. Zajmujemy się alokacją doskonałej jakości materiałów, takich jak folie przemysłowe, folie budowlane, folie PCV czy materiały towarzyszące na budowy umiejscowione w Polsce, jak i poza jej terenami. Elastyczność w działaniu to właściwość, którą docenili nasi klienci – z myślą o nich urządzamy pracę naszego interesu, łącznie z wyborem asortymentu. Posiadamy wszelkie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania interesu deklaracje zgodności oraz badania. Już od 16 lat zasadą przewodnią naszej firmy jest „pełna satysfakcja klientów” i trzymamy się jej po dzień dzisiejszy. W ofercie: W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju folie takie jak: budowlane, izolacyjne oraz ochronne.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 53 Odwiedziny googlebot 801 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Folie okienne

Folie okienne - nowa firma:

Adres: